İlişkiden ne kadar süre sonra hamilelik belirtileri başlar

amin canım benim.Aynı korku bende de var ama benim korkumun bir nedeni de ben 3 ay önce 9 haftalık bebeğimi kaybettim kalbi durdu kürtaj oldum şimdi yine aynı şeyi yaşayacağım diye de korkuyorum:KK43:(

amin canım benim.Aynı korku bende de var ama benim korkumun bir nedeni de ben 3 ay önce 9 haftalık bebeğimi kaybettim kalbi durdu kürtaj oldum şimdi yine aynı şeyi yaşayacağım diye de korkuyorum:KK43:(

ahhh canım yaa bu durum çok daha zor rabbim yardımcı olsun
onda nelerdi belirtilerin adet öncesinde yardımcı olur musun

ahhh canım yaa bu durum çok daha zor rabbim yardımcı olsun
onda nelerdi belirtilerin adet öncesinde yardımcı olur musun

canım ben onda resmen hamile olduğumu testten önce anlamıştım.Lavaboya gittiğimde çok afedersin beyaz sümüksü bir sıvı geldi benden göğüslerim hasssaslaştı ağzımda hiç gitmeyen garip bir tat vardı bir de adetten 1 hafta önce pembe bir iki damla kanama oldu ben acaba erken mi adet oluyorum demiştim.

canım ben onda resmen hamile olduğumu testten önce anlamıştım.Lavaboya gittiğimde çok afedersin beyaz sümüksü bir sıvı geldi benden göğüslerim hasssaslaştı ağzımda hiç gitmeyen garip bir tat vardı bir de adetten 1 hafta önce pembe bir iki damla kanama oldu ben acaba erken mi adet oluyorum demiştim.
canım bendede sadece bikaç defa bahsettiğin o akıntı oldu onun dışında da belirti diyebileceğim pek bişey yok
adetime 8 gün var ve çok sabırsızlanıyorum..
rabbim hayırlısıyla nasip eder inşallah..

canım bendede sadece bikaç defa bahsettiğin o akıntı oldu onun dışında da belirti diyebileceğim pek bişey yok
adetime 8 gün var ve çok sabırsızlanıyorum..
rabbim hayırlısıyla nasip eder inşallah..

adetten önce test yapsan bu aralıkta çıkmıyor mu acaba?

adetten önce test yapsan bu aralıkta çıkmıyor mu acaba?
sanmam canım beklicem malesef
ama psikolojim bozuldu herşeyi belirti sanıyorum bi hamileyim diyorum bi değilim diye düşünüp moralim bozuluyo
girmesem mi bi süre foruma diyorum ama duramıyorum da:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

ama psikolojim bozuldu herşeyi belirti sanıyorum bi hamileyim diyorum bi değilim diye düşünüp moralim bozuluyo
girmesem mi bi süre foruma diyorum ama duramıyorum da:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

aynen ayneeennn:))walla ben evde durmuyorum bu ara genelde arkadaşlara gidiyorum en azından zaman geçirip düşünmemeye çalışıyorum evde durunca insan saplantı haline getiriyor:))

aa bi tek benim boyle pisikoptalasdigimi dusunuyordum yaa )) hatdaa ben yumurtalama gununden sonra baslarim bu kadar gun tuplerde gezecek, sonra bu gunde rahime inecek, yok bu olacak yok o olacak diye gun hesaplamaya..sizde sorun nedir bilmem ama, bende ve esimde o kadar ciddi sorun yok cok sukur, bu ay yumurtlama gununnden sonra belim kasiklarim agrimaga basladi, ama hep adete yakin baslardi bu agrilar,,yani diicem o ki bilemiyorum bu benim yeni paranoyammi yoksa hakiketen bi belirtimi...:KK43:((

slm işten güşten yeni girebildim adetime tam 9 gün var :) ancak benim midem bulanıo hatta istifra ediom :) ama yinede üşütmüşümdür belki :p
çok heveslenmek istemiom .umarım hepimis hamileyisdir. ehheheee:)

Son düzenleme:

sıkmayın canınızı bu işte streste etkili biliosunuz. elbet birgün çatlatacaz yumurtaları :) AMİN

kızlar merhaba bu mübarek ramazan ayında inşallah dualarımız kabul olur ve hepimiz hamile kalırız benimde bat 26sı şimdilik bi adet belirtisi yok inşallah olmaz

minikler canım ya okudum yazdıklarını burda gece giriyosunuz galiba gece benim koca ele geçiriyo pc dün gece kızdım tam kızlar yazıyo sen pc alıyosun diye neyse benim bat 26sı perşembe test alsam belli olurmu acabaya ay oruçluyken bi iş olmuyo yatıyorum anca gün geçmek bilmiyo ölüyorum

kızlar merhaba,
ya benim adetime bi hafta var
dayanamadım test yaptım silik çıktı 2.çizgi ama belli oluodu
sonra bida test yaptım 1 gün arayla bu sefer yine 2.çizgi silik çıktı ancak biras daha belirgindi
ben halisinasyonmu görüom acaba :KK43: sizde böle bişi yaşayan varmı

kızlar merhaba,
sonra bida test yaptım 1 gün arayla bu sefer yine 2.çizgi silik çıktı ancak biras daha belirgindi

merhaba kızlar bende yeni katıldım aranıza.bence hamilesin canım,hayırlı olsun diyim şimdiden:)

kızlar merhaba,
Slm canım arada baya zaman geçmiş ama merak etim adetine bihafta kala yapmışsın hamileydiniz yoksa adet olduğumu benimde bihafta var yapıp yapmamakta kararsız kaldım

Arkadaşlar 13 haziran da adet gördüm 26 haziran da iliskiye girdik 11 temmuzda tekrar adet gördüm hamile olma ihtimalim var midir

Arkadaşlar 13 haziran da adet gördüm 26 haziran da iliskiye girdik 11 temmuzda tekrar adet gördüm hamile olma ihtimalim var midir
Yerlşme kanaması gbi bişi olblr mi ki ? Test yaptrnd mı? Benm ilkinde gecen sene 26 agustosta aadet gordum 5 gun 2 eylulde kandaa baktrdm 5 haaftalıktı bi baktr derm saglıkszdı benm gerci.

Merhaba kızlar. Ben 2 temmuzda düşük Yaptım. Kimyasal gebelikmiş. Kanama biter bitmez de rahim filmi çekildim. Tahminen olan yumurtlama zamanımı iyi değerlendirdim. Sol kasığımda yumurtlama haftası ve öncesi pıt pıt hareketler vardı. Yumurtlama haftam geçti ama hala o hareketler devam ediyor. Bazen solumda birden kramp Tarzı saplanmalarım oldu falan. Yumurtlama haftamda başlayıp devam eden Göğüs hassasiyetim var. Bazen öyle oluyor ki ağlayacak gibi oluyorum Ağrı'dan. Bir de ağzımda acı tat oldu birkaç kere. Sonra acayip halsizleştim. Çok uykum oluyor Kafamı kaldıramaz oldum ☺️ Ve afedersiniz çok gazım var. Ara ara da beyaz akıntım oluyor. Adetimi düşükten dolayı tahmin edemiyorum ama sanırım ay sonu veya yeni ay başı olurum. İnşaAllah olmam tabi :) sizce hamile olma şansım var mıdır ya :KK43:

Slm canım arada baya zaman geçmiş ama merak etim adetine bihafta kala yapmışsın hamileydiniz yoksa adet olduğumu benimde bihafta var yapıp yapmamakta kararsız kaldım
Yazılanları okurken sizin çevrim içi olduğunuzu gördüm yazmak istedim 1 hafta kala öğrendiniz mi? Bu arada hamileliğiniz hayırlı olsun

Yazılanları okurken sizin çevrim içi olduğunuzu gördüm yazmak istedim 1 hafta kala öğrendiniz mi? Bu arada hamileliğiniz hayırlı olsun
Sağol canim allah razi olsun darisi ISTEYEN herkese INŞALLAH Canim valla hatırlamıyorum 2014 miş ama zaten o zamanda bir hamileligim olmadi bunda adetime 3 varken yaptım cok sillik ıkinci çizgi vardi

X