İlişkiden ne kadar süre sonra hamilelik belirtileri başlar

Sağol canim allah razi olsun darisi ISTEYEN herkese INŞALLAH Canim valla hatırlamıyorum 2014 miş ama zaten o zamanda bir hamileligim olmadi bunda adetime 3 varken yaptım cok sillik ıkinci çizgi vardi
Sağlıkla kucağına al inşallah :)

benim iki gebeligimdede 6. haftda bebem kalp atisindan sonra basladi belirtilerim ama kimi insanda hic baslamaz veya daha erkende olabilor. Belirtiler degiskendir cok takilma bunlara

Yok canım 19 mart daha var bakalım bekliyoruz :)
Daha baya var canım olsada şimdiden belirti olcagini sanmam çok kafana takarsan psikoloji olarak bütün belirtileri yaşarsın bende öyle oluyordu INŞALLAH RABBİM hakkında hayirlisini versin

merhaba kizlar araniza yeni katildim yeni evliyim cocuk istiyoruz ve ilk defa bu ay denedik
yumurtlama gunumden 2-3 gun sonra goguslerimde hassasiyet agri ve doluluk hissi basladi normalde adetimden bu kadar once baslamazdi
suan adetime 4-5 gun var surekli idrara cikiyorum karnimin altinda sertlik var koku alma duyum artti gogus hassasiyeti hala devam ediyor surekli yorgun ve uykulu hissediyorum 7 gun kala test yaptim negatif cikti sizce hamile miyim??:eek:

merhaba kizlar araniza yeni katildim yeni evliyim cocuk istiyoruz ve ilk defa bu ay denedik
yumurtlama gunumden 2-3 gun sonra goguslerimde hassasiyet agri ve doluluk hissi basladi normalde adetimden bu kadar once baslamazdi
suan adetime 4-5 gun var surekli idrara cikiyorum karnimin altinda sertlik var koku alma duyum artti gogus hassasiyeti hala devam ediyor surekli yorgun ve uykulu hissediyorum 7 gun kala test yaptim negatif cikti sizce hamile miyim??:eek:
bu belirtiler bence psikolojik canim.Hamile kaldigimi ogrendigimde adetimi 4 gun geciyodu ve hic belirtim yoktu taaki bebegin kalp atisi baslayana kadar beta hcg o zaman 1000leri geciyo ve asil belirtiler ozanan cikiyo

Daha baya var canım olsada şimdiden belirti olcagini sanmam çok kafana takarsan psikoloji olarak bütün belirtileri yaşarsın bende öyle oluyordu INŞALLAH RABBİM hakkında hayirlisini versin
Haklısın canım benim ikinci gebeliğim olacak bakalım ilkinde kendimi hiç dinlemediğim için hatırlamıyorum ama bunda kızım 5 yaşına geldi çok geç kaldık endişesi var bi an önce olsun istiyorum tabi inşallah Hayırlısıyla:)

X