Hamile olupta belirtisi olmayanlar ???

böyle bir şey mümkün mü? aranızda bu durumda olan varsa paylaşımları okumak isterim...

cnm gebeliğin birçok belirtisi var ve herkesde olacak diye bşe yok bugun okudum hangi arkadşmzdı blmyrm hiç bir belirtisi yokken öylesne yaptığı testle hamiş olduğnu öğrnmiş..dilerim o arkdş sana yazar :))

belirtisiz gebelik olablrr :))) dilerim hamişsndr..

inşallah kardeşim...sadece merak benimkisi bu aralar çok kafaya taktım gibi..fıtratımız anneliğe progamlandığı için herhalde..ALLAH sabırlar versin...

inşallah kardeşim...sadece merak benimkisi bu aralar çok kafaya taktım gibi..fıtratımız anneliğe progamlandığı için herhalde..ALLAH sabırlar versin...

canım yanlz değilsin ben dahil herkes senn gibi....tek düşndüğümz hamilelik...rabbm en kısa zamanda bize müjdeli haberler vermyi nasip etsn

ben varımmmmmm :KK9: canım ben su anda hamıleyım ve hıcbır belırtım olmadan tesaduf eserı ogrendım hamılelıgımı hem de adetten once nerdeyse 3 gun vardı daha oyle seytan durttu yaptım bı test ve pozitıf:KK16: ve cok garıptırkı hala bı belırtım yok sadece cok uykum gelıyor o kadar ne kusma ne bas agrısı nede baska bısey yok sımdılık :nazar: rabbim isteyen herkese yaşatsın bu güzel duyguyu ınsallah :KK16::nazar:

ben varımmmmmm :KK9: canım ben su anda hamıleyım ve hıcbır belırtım olmadan tesaduf eserı ogrendım hamılelıgımı hem de adetten once nerdeyse 3 gun vardı daha oyle seytan durttu yaptım bı test ve pozitıf:KK16: ve cok garıptırkı hala bı belırtım yok sadece cok uykum gelıyor o kadar ne kusma ne bas agrısı nede baska bısey yok sımdılık :nazar: rabbim isteyen herkese yaşatsın bu güzel duyguyu ınsallah :KK16::nazar:

canım birşey sorcam normalde adete yakın kuruluk oluyor ya hamile kaldığın ayda da kuruluk aldu mu yoksa o ay akıntı mı oldu

azda olsa öyle kardeşlerimiz varmış:)) Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasib etsin..

Canim var bu tür vakkalar, daha gecen esimin arkasinin esi ile konustum hamile,diyor benim sadece adetim gecti 13 gün ve idrar testi yapip ögrendim,baska hic bir belirtim yoktu diyor.

benim annemde onca cocuk dogurmus ve diyor ki kizim hic bir belirti falan yoktu,sadece adetim geciyordu ve hatta gögüsleri bile 3-4 aya dogru falan hafif dolgunlasiyormus.

bu arada bu esim ark. eside 5. ayinda ve diyor yavas yavas gögüslerim hasaslasip dolgunlasiyor ve artik karnimin üzerine yatamiyorum birde yürürken nefesimi etkiliyor.

Canim var bu tür vakkalar, daha gecen esimin arkasinin esi ile konustum hamile,diyor benim sadece adetim gecti 13 gün ve idrar testi yapip ögrendim,baska hic bir belirtim yoktu diyor.

benim annemde onca cocuk dogurmus ve diyor ki kizim hic bir belirti falan yoktu,sadece adetim geciyordu ve hatta gögüsleri bile 3-4 aya dogru falan hafif dolgunlasiyormus.

bu arada bu esim ark. eside 5. ayinda ve diyor yavas yavas gögüslerim hasaslasip dolgunlasiyor ve artik karnimin üzerine yatamiyorum birde yürürken nefesimi etkiliyor.

evet çok enteresan ... bence çoğu psikolojik.. çok üstüne düşüyor millet:)

arkadaşım 8. ayına giriyor :nazar: ilk günden beri hiç belirtisi olmamış bu zamana kadarda bir sıkıntı olmadı ..karnım olmasa anlamıycam hamile olduğumu diyor hep ...kişiden kişiye değişiyor gerçekten hekese hayırlı olsun bebişleri :nazar: darısı bizim başımıza:KK34:

yaa bende bi anlayabilsem bendekiler belirti mi yoksa kuruntu mu yapıyorummm:KK14:

Owner 1 2 gündür ben de bu bölümleri okumaya başladım.. Ben de bebiş istiyorum.. Umarım tüm isteyenlere verir rabbim.. 15inde adet olmam gerek Bakalım hayırlısı artık..

X