Saç Rengi ve Saç Boyama Loreal 6.35 boyasam ? (resimli)

jeux

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2010
111
1
saç rengim bu.Loreal excellence creme 6.35 düşünüyorum çikolata kahve son zamanlarda cansu dere nin saç rengi olan.acaba tam tutar mı ? bi kere kahverebgi aldım saçlarımın uçlarında denedim saçım siyah oldu resmen.buğday tenliyim.boyayanlar varsa tecrübelerini aktarsınlar :KK54:
$IMG_6892.jpg

saçın koyu kahve gibi duruyor daha önce açıldımı hiç saçın cnm sana bir yöntem anlatıcamda daha önce işlem gördümü onu öğrenmem lazım

yani ben kızıla bakıra hiçbi şekilde kaçmayan,saçımın rengini daha da koyulaştırmıcak bi çikolata khave istiyorum.gözlerim açık kahverengi çünkü.umarım cevap veren olur.

kızıla bakıra kaçmayan çikolata kahve olmaz ki.loreal 6.35 in içinde de dorelik var zaten senin saçın baya koyu olduğu için fazla bi değişiklik yapacağını zannetmiyorum

Benim saçlarım seninkinden biraz daha açık kahve 8-9 ay önce koyu kestane boyamıştım , aktı die haftasonu loreal çikolata kahveye boyadım.
Sadece dipleri tuttu uçları tutmadı koyu kahve olarak kaldı.
Dibi de benim saçım seninkinden biraz daha açık olmasına rağmen tam Cansu Dereninki gibi olmadı daha koyu , güneşte belli oluyo akşam zaten belli olmuo bile ..

bak cnm gideceksin neva colour en açık sarısını alacaksın yanında 30 luk peroksitle boyayacaksın saçın en az 1 ton açılacak sonra istediğin çikolata kahveyi boyayabilirsin ben siyahtan döndüm böyle

ya o kadar da çok koyu değil saçlarım zaten ben de çok köklü bi değişiklik istemiyorum.19 yaşındayım gitmez zaten.bi fotoğraf daha koyayım da aydınlatıcı olsun.
$IMG_1759.jpg

bn loreal bakır boyanın üstüne 6.35 çikolata kahve boyadım çok güzel koyu bir kahve tuttu...
ben memnunum....
bakırı da tamamen kapattı...
köklü değişim istemiyorsan dene diğer boyalarda açıcı çok oluyor bu boya saçlarımı yıpratmadı...
koyu renk olduğundan sorun olmadı....
ben ense diplerden başlıyorum boyamaya sonra ortalar ve şakakları ve en son ön dipleri boyadıktan sonra kalan boyayı uçlara dağıtıyorum saçların uzunsa 2 kutu almalısın...
jeux kendi saç renginde çok güzelmiş hoş bir kahve kumral sanki... şu anda benim saçlarım seninkinin koyusu olan güneşte hafif kızıl yansımalı 6.35 çikolata kahve...
ben bu rengi değiştirmeyi düşünmüyorum...
2 yıl öncede kullandığım renkti bu....şimdi tekrar bu renge dönüş yaptım...
daha önce denediğin kahvenin numarası kaçtı bazı kahveler 3.5, 4. ve 5 numara olanlar siyah gibi koyu tutar... ama bu 6.5 olduğundan çok koyu tutmaz...
yani siyah olmaz...

Son düzenleme:
bn loreal bakır boyanın üstüne 6.35 çikolata kahve boyadım çok güzel koyu bir kahve tuttu...
ben memnunum....
bakırı da tamamen kapattı...
köklü değişim istemiyorsan dene diğer boyalarda açıcı çok oluyor bu boya saçlarımı yıpratmadı...
koyu renk olduğundan sorun olmadı....
ben ense diplerden başlıyorum boyamaya sonra ortalar ve şakakları ve en son ön dipleri boyadıktan sonra kalan boyayı uçlara dağıtıyorum saçların uzunsa 2 kutu almalısın...
jeux kendi saç renginde çok güzelmiş hoş bir kahve kumral sanki... şu anda benim saçlarım seninkinin koyusu olan güneşte hafif kızıl yansımalı 6.35 çikolata kahve...
ben bu rengi değiştirmeyi düşünmüyorum...
2 yıl öncede kullandığım renkti bu....şimdi tekrar bu renge dönüş yaptım...
daha önce denediğin kahvenin numarası kaçtı bazı kahveler 3.5, 4. ve 5 numara olanlar siyah gibi koyu tutar... ama bu 6.5 olduğundan çok koyu tutmaz...
yani siyah olmaz...

öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkürler :) inanın hiç hatırlamıyorum daha önce boyadığım kahveyi.neyse bu boya işini de biraz askıya alırım kararsız kaldım önerileriniz için tekrar teşekkürler :)

bak cnm gideceksin neva colour en açık sarısını alacaksın yanında 30 luk peroksitle boyayacaksın saçın en az 1 ton açılacak sonra istediğin çikolata kahveyi boyayabilirsin ben siyahtan döndüm böyle
pardon Canım Şimdi benim saç kızıl çok akti gerçi 2ay oldu boya yapmayali Şimdi dediğin gibi yapsam olur mu istediğim rengi yapabilirmym yani lütfen cevap ver:110:

X