Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Loréal Pure Zone ?

1. Konu Sahibi : YesilMercimek #1

Loréal Pure Zone ?

Kızlar aranızda
    -Loréal Pure Zone - Arındırıcı Temizleyici Losyon
    -Loréal Pure Zone - Gözenek Arındırıcı Jel

Kullanan var mı? Memnun musunuz?

2. Konu Sahibi : YesilMercimek #2
    Giriş tarihi
    Jul 2012
    ben jelini kullandım hayatım aman aman bir etkisi yok temizliyor sadece problemli bir cildin varsa la roche posay ürünlerinii tavsiye edebilirim. ben suanda doktor tavsiyesi üzerine sebamed kullanıyorum. etkilerini yazarım :))

3. Konu Sahibi : YesilMercimek #3
    Ben de çok uzun süre kullandım,sonra başka markayı deneyince arkadaşın dediği gibi çok güzel olmadığını anladım.çok ta tavsiye etmem

4. Konu Sahibi : YesilMercimek #4
    Alıntı lilitth kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ben jelini kullandım hayatım aman aman bir etkisi yok temizliyor sadece problemli bir cildin varsa la roche posay ürünlerinii tavsiye edebilirim. ben suanda doktor tavsiyesi üzerine sebamed kullanıyorum. etkilerini yazarım :))
    Gözeneklerim tıkalı yani çok makyaj yapan biriyim ve sivilcelerim var baya öyle ucu sarı değil de alnım tarla gibi
    Alıntı UmutCan kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Ben de çok uzun süre kullandım,sonra başka markayı deneyince arkadaşın dediği gibi çok güzel olmadığını anladım.çok ta tavsiye etmem
    Peki hangi ürünü tavsiye edersiniz

5. Konu Sahibi : YesilMercimek #5
    Derinlemesine temizlik yapan birşey istiyorum :/ ve makyaj temizleme sütü öneriniz var mı? kullanmamı önerir misinz

6. Konu Sahibi : YesilMercimek #6
    Giriş tarihi
    Jul 2012
    la roche posay ürünlerini bir dene derim ben çok memnun kaldım ama benim cildim yağlı bir cilt düzeldikten sonra üşengeçlikten kullanmayı ihmal ettim bir de hergün makyaj yapınca gene hoop fışkırdı sivilceler. doktora gittim birkaç gün önce doktorum sebamed önerdi şuan kullanıyorum bir iki gün oldu bir süre kullanayım iyi gelirse resimli olarak eklerim :*

7. Konu Sahibi : YesilMercimek #7
    Ben çok makyaj yapan biri değilim ama yapınca da yüz yıkama jelimle yıkarım,hiç öyle süt falan almadım.
    Yüz yıkama jeli olarak likit neutrugina aldım,2gündür kullanıyorum memnun kaldım,burnumun üstünü falan tertemiz yapıyor,pure zone dan çok iyi.
    Derinlemesine temizlik istiyorsan doğal şeyler denemeni şiddetle tavsiye ederim,boşuna pahalı kozmetiklere para verme.mesela kil maskesi müthiş bişey.haftada iki kez yapsan yeter.mısır unlu maske yine müthiş bir piling,yüzünü tertemiz bembeyaz yapar.tonik olarak ta kayısı çekirdeği yağı al,pamuğa dök yüzünü sil,sonrasında ister beklet,ister bekletmeden yıka,hem sivilcelere çok iyi,hem cildin ışıklanıyor parlıyor güzelleşiyor hem de tertemiz yapıyor

8. Konu Sahibi : YesilMercimek #8
    Alıntı lilitth kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    la roche posay ürünlerini bir dene derim ben çok memnun kaldım ama benim cildim yağlı bir cilt düzeldikten sonra üşengeçlikten kullanmayı ihmal ettim bir de hergün makyaj yapınca gene hoop fışkırdı sivilceler. doktora gittim birkaç gün önce doktorum sebamed önerdi şuan kullanıyorum bir iki gün oldu bir süre kullanayım iyi gelirse resimli olarak eklerim :*
    sebamed kullansam yani gittiğim yerde ne olarak isteyeceğim sebamed yüz temizleyici mi ? :)
    Alıntı UmutCan kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Ben çok makyaj yapan biri değilim ama yapınca da yüz yıkama jelimle yıkarım,hiç öyle süt falan almadım.
    Yüz yıkama jeli olarak likit neutrugina aldım,2gündür kullanıyorum memnun kaldım,burnumun üstünü falan tertemiz yapıyor,pure zone dan çok iyi.
    Derinlemesine temizlik istiyorsan doğal şeyler denemeni şiddetle tavsiye ederim,boşuna pahalı kozmetiklere para verme.mesela kil maskesi müthiş bişey.haftada iki kez yapsan yeter.mısır unlu maske yine müthiş bir piling,yüzünü tertemiz bembeyaz yapar.tonik olarak ta kayısı çekirdeği yağı al,pamuğa dök yüzünü sil,sonrasında ister beklet,ister bekletmeden yıka,hem sivilcelere çok iyi,hem cildin ışıklanıyor parlıyor güzelleşiyor hem de tertemiz yapıyor
    uuuu bu çok iyi o zamannn :) dikkate alacağımm!!! :)))))))))))))))))

9. Konu Sahibi : YesilMercimek #9
    Giriş tarihi
    Jun 2012
    Yüz yıkama jelini aldım geçen gün onu kullanıyorum şimdilik memnunum diyebilirim ama yüzümü yıkadaıktan sonra yüzüme sanki mentollü bişey sürmüşüm gibi hissediyorum sevmiyorm bunu

10. Konu Sahibi : YesilMercimek #10
    Pure zone serisi benim yüzümü çok kurutuyodu.. Beğenmedim ben pek