Saç Kesim Şekilleri saçlarımı yeni kestirdim ama :)

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

toto_10

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2011
141
2
:KK1:arkadaşlar forumu takip edenler biliyordur ben 2 gün önce salı günü saçlarımı kestirdim:KK1:fakat topiğimdede belirtiğim gibi kuaförde kataloğu incelerken kısa bir saç modelini çok beğendiğimi yazmıştım.ama sonuçta aşağıda göreceğiniz modelde karar kılmıştım.kestirdiğim modelde çok güzel çok memnunum.fakat daha sonraki dönemler için yani şimdiki saçımdan sıkıldığım zaman bu kısa modeli kestirmek istesem ne dersiniz.lütfen yorumlarını esirgemeyin.benimki bir fikir alma yani.

$ChelseaLong2.jpg $ChelseaLong1.jpg $ChelseaT3.jpg
:nazar::KK1:bunlar saçımı kestirmeden önceki hali:KK1::nazar:

$yas4.jpg $yas3.jpg
:nazar::KK1:bunlarda saçımı kestirdikten sonraki hali:KK1::nazar:

$matt1.jpg $matt1a.jpg
:KK1:bunlarda katalogta görüpte beğendiğim model,gerçi biraz fazla kısa ama çok hoş görünüyor:KK1:

:KK1:evet arkadaşlar ne dersiniz:KK1:lütfen yorum yazmadan geçmeyin:KK1:

toto_10 sen saçlarını daha yeni kestirmedin mi :KK1: ben daha birinciye casaret edemezken sen ikinciye cesaret etmişin :KK1: yok yok kalsın böyle saçların güzel bence daha kısa kestirme ama tbikide tercih senin :KK1:

Bencede böyle kalsın :KK34:
Saçların çabuk uzuyosa hemencicik uzar zaten,memnun kalırsan yine böyle kestirirsin
Ben kışın seninkinden birazcık daha uzun kestirdim,uzadı hemen
Biraz daha uzasın normal bi model yapacağım :KK1:

Yuz tipime yakisacaginibilsem gier aninda ekledigin ikinci resimdeki gibi kestiririm
Kuzenimde buna benzer cilgin birtarz kestirmisti
Simdi uzadi gerci ama hala cok guzel

toto_10 sen saçlarını daha yeni kestirmedin mi :KK1: ben daha birinciye casaret edemezken sen ikinciye cesaret etmişin :KK1: yok yok kalsın böyle saçların güzel bence daha kısa kestirme ama tbikide tercih senin :KK1:
:KK1:evet yeni kestirdim,dedeğim gibi sadece fikir olması amacıyla paylaştım.yani saçım uzasın bu modelde kestirsem nasıl olur diye:KK1:
:KK1:bu arada sen neden cesaret edemiyorsun,zaten hep cesaret edemeyenler saçlarını kestirdimi bir daha uzatmayacam diyor.hadi biraz cesaret seninde yeni imajını görmek istiyoruz:KK1:

coookk pisman olucaksinnn :KK14:
:KK1:arkadaşım kestirmedim,kestirsem nasıl olur dedim:KK1:

Bencede böyle kalsın :KK34:
Saçların çabuk uzuyosa hemencicik uzar zaten,memnun kalırsan yine böyle kestirirsin
Ben kışın seninkinden birazcık daha uzun kestirdim,uzadı hemen
Biraz daha uzasın normal bi model yapacağım :KK1:
:KK1:dediğim gibi fikir alma benim ki:KK1:

Bence o model sana gitmez yani kötü duruyo...
Kusura bakma ama o kısa saç iğrenç.
:KK1:teşekkür ederim yorumun için:KK1:

Yuz tipime yakisacaginibilsem gier aninda ekledigin ikinci resimdeki gibi kestiririm
Kuzenimde buna benzer cilgin birtarz kestirmisti
Simdi uzadi gerci ama hala cok guzel
:KK1:ikinci resinden kastın hangisi acaba:KK1:eğer bir foton varsa paylaşabilirsin bizde sana yardımcı olmaya çalışırız,ne dersin:KK1:

:KK1:arkadaşlar forumu takip edenler biliyordur ben 2 gün önce salı günü saçlarımı kestirdim:KK1:fakat topiğimdede belirtiğim gibi kuaförde kataloğu incelerken kısa bir saç modelini çok beğendiğimi yazmıştım.ama sonuçta aşağıda göreceğiniz modelde karar kılmıştım.kestirdiğim modelde çok güzel çok memnunum.fakat daha sonraki dönemler için yani şimdiki saçımdan sıkıldığım zaman bu kısa modeli kestirmek istesem ne dersiniz.lütfen yorumlarını esirgemeyin.benimki bir fikir alma yani.

Eki Görüntüle 463486 Eki Görüntüle 463487 Eki Görüntüle 463488

Eki Görüntüle 463489 Eki Görüntüle 463490

Eki Görüntüle 463491 Eki Görüntüle 463492
:KK1:bunlarda katalogta görüpte beğendiğim model,gerçi biraz fazla kısa ama çok hoş görünüyor:KK1:

aman deyim toto_10 saçların büyle sana çok yakışmış daha çok oynarsan bana pişman olacak mışsın gibi geliyo ama yinede karar senin saç senin zevk senin baş senin ama saçını o modelde kestirecek cesaretin varsa onun yerine rihannanın yanları kısaltılmış(kazınmış demek daha doğru) modeli dene :KK52: :KK28:

Eki Görüntüle 463486 Eki Görüntüle 463487 Eki Görüntüle 463488

Eki Görüntüle 463489 Eki Görüntüle 463490

Eki Görüntüle 463491 Eki Görüntüle 463492

toto_10 seni tebrik etmek istiyorum:)bazı arkadaşlar dedikleri gibi daha saçlarına kıyamazken sen yeni kestirmene rağmen bir daha nasıl kestirebilirim diye soruyorsun:)

ve istediğin modelde kolay kestirilecek bir model değil hani:)bana sorarsan şimdiki saçın şahane ama ileride değişiklik istersen uygula derim resimdeki modeli,içinde kalmamış olur:)

Kış için iyi olmaz ama şimdi tekrar kestireceksen bence kışa kadar biraz daha uzamış olur ve eminim sana da çok yakışır.:KK3:

bence bu saç çok cesaret işi ayrıca da buna uygun giyim tarzı ve duruş da lazım ki bnce sana uygun olmaz diye düşünüyorum.

daha farklı bi tip ister bu saç:KK31:

bence bu saç çok cesaret işi ayrıca da buna uygun giyim tarzı ve duruş da lazım ki bnce sana uygun olmaz diye düşünüyorum.

çok doğru bu saç modeli cesaret ister ama toto_10'da bu cesaret var diye düşünüyorum:)))

ama yinede toto_10 sen şimdiki halinle daha güzelsin bence:))) bu kısa saç modeli çok farklı bir tarz bana sorarsan:))

bence o güzelim saçlarına kıyma tatlım.. çok pişman olursun ileride.. o saçlara her gün fön çekmen gerekiyor.. fotoğraftaki gibi durmayabilir :)

:KK1:evet yeni kestirdim,dedeğim gibi sadece fikir olması amacıyla paylaştım.yani saçım uzasın bu modelde kestirsem nasıl olur diye:KK1:
:KK1:bu arada sen neden cesaret edemiyorsun,zaten hep cesaret edemeyenler saçlarını kestirdimi bir daha uzatmayacam diyor.hadi biraz cesaret seninde yeni imajını görmek istiyoruz:1

yok yok böyle iyi saçların kestirme daha fazla. heralde ben kestirmicem ya yok bende cesaret bi ara dedim tamam kestiricem arkadaşımlar gittim kuaföre vaz geçtim orda :KK1: benim bi arkadaşım kestirdi saçlarını ondan cesaretlenmiştim ama olmadıı :KK1: heralde ben uzun saç seviyorum burdan onu anladım kendimde :KK1:

toto_10 seni tebrik etmek istiyorum:)bazı arkadaşlar dedikleri gibi daha saçlarına kıyamazken sen yeni kestirmene rağmen bir daha nasıl kestirebilirim diye soruyorsun:)

ve istediğin modelde kolay kestirilecek bir model değil hani:)bana sorarsan şimdiki saçın şahane ama ileride değişiklik istersen uygula derim resimdeki modeli,içinde kalmamış olur:)
:KK1:fikirlerin teşekkür ederim hey666:KK1::KK1:
Kış için iyi olmaz ama şimdi tekrar kestireceksen bence kışa kadar biraz daha uzamış olur ve eminim sana da çok yakışır.:KK3:
:KK1::KK1:yok yok şimdi kestirmem ya daha yeni saçımın tadını çıkarmadım,benimki bir fikir almaydı:KK1::KK1:

:KK1:cesaretse cesaret var dermişim:KK1:şaka bir yana tarzıma uymaz yani,teşekkür ederim yorumun için:KK1:
çok doğru bu saç modeli cesaret ister ama toto_10'da bu cesaret var diye düşünüyorum:)))
ama yinede toto_10 sen şimdiki halinle daha güzelsin bence:))) bu kısa saç modeli çok farklı bir tarz bana sorarsan:))
:KK1: :) teşekkür ediyorum yasmin:KK1:zaten şimdilik bir değişiklik yapmayacam :KK1::KK1:
bence o güzelim saçlarına kıyma tatlım.. çok pişman olursun ileride.. o saçlara her gün fön çekmen gerekiyor.. fotoğraftaki gibi durmayabilir :)
:KK1:teşekürler fikirleriniz için:KK1:
yok yok böyle iyi saçların kestirme daha fazla. heralde ben kestirmicem ya yok bende cesaret bi ara dedim tamam kestiricem arkadaşımlar gittim kuaföre vaz geçtim orda :KK1: benim bi arkadaşım kestirdi saçlarını ondan cesaretlenmiştim ama olmadıı :KK1: heralde ben uzun saç seviyorum burdan onu anladım kendimde :KK1:
:KK1:zaten şimdilik kestirmiyecem cnm,ama senin cesaretinin kırılmasına üzüldüm açıkçası ama sağlık olsun:KK1:

X