Saç Rengi ve Saç Boyama Buğday tene kızıl saç

Ecolata

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2012
57
0
merhaba kızlar ben buğday tenli siyah saç ve koyu kahve gozlu biriyim saçlarım karışık bi renk uçlarında siyahlık var ben kızıl istiyorum sizce gider mi ? tutturabilir miyim ? kızıl renk kullanımı nasıldır ? yardımcı olursanız sevinirim

Tek kelımeyle gıder cnm.. bende bugday tenlı dogalda sıyah saclı ve sıyah gozluyum Ben yakıstırıyorum kendıme ve tanıdıklarda begenıyorlar.. Sana bı tavsıyede vereyım. sacını palette acıcıyla ac , turuncu sarı karısımı bı tona getır.. sonra uzerıne 7.66 neva color ve 1 tupe yarım tup 0.66 neva color karıstır %9 oksıdan.. canlı bır kızıl oluyor..:KK34:

teşekkür ederim kızlar en yakın zamanda deneyeceğim :) birde kırmızı oryal varmış sanırım kozmetiklerde bulunur mu acaba ?

Büyük şehirlerden birinde yaşıyorsan kuaför malzemeleri satan yerlerden bulabilirsin canım. Bursalıysan sana bir kaç yer söyleyebilirim.
Ben de buğday tenliyim. Gözlerim ela. Saçlarım bakır rengi ve bugüne kadar denediğim renkler arasında en çok bu yakıştı. Yani bakır tonları da deneyebilirsin :)

Ben de buğdayım kızıl yapmayı planlıyorum ileride, şuan açık kumral ve bence de buğdaya her renk yakışıyor genelde..

arkadaşlar beş gün kadar önce saçımı şarap kızılına boyattım .. buğday tenlıyım saclarım koyu gozlerım kahve rengı... güzelde oldu yakıştı baya ama 20 yaşındayım, herkes yaşını büyütmüş 25 gözüküyosun demeye başladı. ben de bundan hiç memnun değilim eskiden koyu kumraldı saçım tekrar öyle mi yapsam diye düşünmeye başladım ama bu saçımdan da vazgeçmek istemiyorum..ayrıca erkek arkadaşım teşvik etmişti beni bu renge boyatmama.. resmen iki arada bi derede kaldım şuan çok mutsuzum.. napsam acaba bi çare ?

bence koyu kızıllar hiç yakışmıyor. özelliklerimiz aynı ve bende kızıl hiç iyi durmamıştı.
koyu kızıllardan ziyade turuncumsu-sarımsı kızılları öneririm.

Son düzenleme:
Büyük şehirlerden birinde yaşıyorsan kuaför malzemeleri satan yerlerden bulabilirsin canım. Bursalıysan sana bir kaç yer söyleyebilirim.
Ben de buğday tenliyim. Gözlerim ela. Saçlarım bakır rengi ve bugüne kadar denediğim renkler arasında en çok bu yakıştı. Yani bakır tonları da deneyebilirsin :)[/QUO

canım bakır tonu denedim güzel oldu ama o zaman kaşlarımıda açmak zorunda kalıyorum biraz :)

kırmızı oryal bulamadım normal oryal ve kolestonun kızıl büyü rengini aldım bakalım hayırlısı :)

X