Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları İzmir'de anaokulu tercihlerinizde yardımcı olabilirim

ozlemzeynep

Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2012
10
0
Arkadaslar bende cok uzun arastırmalar sonunda anaokulu tercihimi yaptım bunun cok zor bir tercih oldugunu öğrendim ve yardım isteyen arkadaslara elimden geldiğince deneyimlerimi paylaşmak isterim...

izmiranaokulları rehberi diye bir site var. çok yardımcı olacaktır bir bakın

merhabalar,ben güzelyalıda oturuyorum ve genis bir bölge aramasından ve bircok okul ile gorusmelerimden sonra kücükyalıdaki Kukla anaokulunu tercih ettim cünkü kurumun kurucusu Özlem hanımla olan gorusmemizde daha kararımı verdim okuluda gezince cok begendim isterseniz bir gorüsme yapın sizde 2311031 nolu telefondan ulasabilirsiniz biz halen cok memnun oldugumuz icin yakın cevremizi ve bu sitedeki arkadaslarımada tavsiye ediyorum ama tabii en güzeli sizin görüp karar vermeniz...size iyi günler:)

merhabalar
Ben Karşıyaka'da oturuyorum. Ben de çok uzun bir araştırma sürecinin sonunda kızımı Behiye Hanım anaokuluna yazdırdım.
okulu ben çok beğendim; fakat işin içine girmeden yine de belli olmuyor. Bu okula daha önceden giden veliler varsa, tecrübelerini dinlemek isterim..

Arkadaslar Ozlem hanıma okula gittigimde sordum buradan gorup bir kac arkadas gorusmeye gitmis bende benim yazdıgımı ve tavsiye ettigimi bildirdim gittiginizde bunu belirtin lütfen size ozel bir fiyat sunacagınada emin olun ben o kadar memnunumki okuldan ozlem hanımdan ve personleden bunu paylasmak ve onlara destek olmak istiyorum sadece ve gonullu reklamlarını yapıyorum cunku biz onlara canımızdan cok sevdiklerimizi emanet ediyoruz ve biliyorumki onlar en az benim kadar iyi bakıyor,ozlem hanım ozel olarak sebze ve meyveleri bile güzelbahcedeki organik pazardan daha pahalıya alıyormus ve bundan hic bahsetmedi ben resimden gordum onun icin cok dogal bir cok okulda duyuyorum neler veriyorlar cocuklara...ben cok arastırdım ve sanslı bir tercih yaptım zor bir donemdi okul arayısı cocugumdan ayrılmak burada aynı donemi yasayan arkadaslara biraz olsun yardımcı olmak istiyorum....herkese sevgiler:)

Son düzenleme:
Ben de karsıyakada oturuyorum. Çok memnun bir şekilde kızımı Bostanlı PALMİYE KİDS GARDENa verdim Çok memnunuz. Evden çok aile gibi. Çok ilgililerin. Kızım benden çok öğretmenlerini sever oldu :)) Çok işlgili bir müdiresi var. Kesinlikle tavsiye ederim. Kızım okula gitmek için ağlıyor nerdeyse. İki yıldır gidiyoruz ve ilkokula kadar bırakmayı düşünmüyoruz. En azından bir gidip görün derim.

X