Bölgesel İncelme Kızlar çok güzel bi şey keşfettim :)

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

masalinkotusirinesi

Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2012
27
0
kızlar küçükken dansa çok meraklıydım ve bu meragım tekrar başladı daha dogrusu ilgim internetten araştırdım zumba dansı diye bi şey var hem çok keyifli hem de dans eşliginde egzersizler de oluyor ben yarın başlıycam saatte 500 kalori yaktıgı söyleniyor. Bence denemeliyizzzzzzz :)

kızlar küçükken dansa çok meraklıydım ve bu meragım tekrar başladı daha dogrusu ilgim internetten araştırdım zumba dansı diye bi şey var hem çok keyifli hem de dans eşliginde egzersizler de oluyor ben yarın başlıycam saatte 500 kalori yaktıgı söyleniyor. Bence denemeliyizzzzzzz :)

aahahaha baktm baya eğlenceli bişeye benzio. hatta tek kişi deil konu komşu yapınca zevkli sanki :KK70:

Ben zumbayi 3 sene once almistim ve en fazla 6-7 kere yaptim biraktim oylece dolapta duruyor dansi sevdigim halde acmadi bni bosuna aldim ardindan fittnesse yazildim 2 senelik onada 2-3 ay gittim onuda biraktim ama hala ödemek zorundayim tabi iyi düsunun kizlar sizde bnim gibi bosa para sacmayin cok pismanim kilom da yok ama spor olsun dans olsun diye aldim ama yapmiorum

X