Sayfa: 1/3 123 SonSon
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 14 aylık bebek beslemsi gelişimi boy kilosu herşeyi

1. Konu Sahibi : Dumadumadum #1
    Giriş tarihi
    Nov 2010

14 aylık bebek beslemsi gelişimi boy kilosu herşeyi

merhabalar 14 aylık bir oğlum var doğuştan iştasız desem yeridir.
    günde üç öğün yer o kadar .birde danino yer oda ara öğün sayılıyorsa.
    hep zorla yediririm.
    sizinkiler nasıl.kaç öğün nasıl yerler boyları kiloları kaç.
    benimki büyük dişeride patlatıyor o da daha çok kapatıyor iştahını tabi olmayan iştahını.
    bazen çok bunalıyorum npacağımı bilemiyorum benle aynı durumda olan var mı

2. Konu Sahibi : Dumadumadum #2
    benim kızım 15 aylık M 14 aylıkken de aynıydı 11 kilo 78 cm su an yuruyor iştahı normal gunde 2 kere sut ıcıyor 250 ml kahvaltı yapıyor ama cok yemıyor. sonra da 3 kere de ya corba ya sebze yemegı yada makarna yıyor bızım beslenmemız boyle

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-08-2014

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 18 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin başının çevresi ile bebeğinizn omuz ve kalça çevresi yaklaşık olarak aynı olacak. Bundan sonra ise bebeğinizin göbeği başından daha geniş olmaya başlayacaktır. Kız bebek doğumudan sonraki ilk birkaç gün boyunca pembe veya mukoza vajinal akıntı olacaktır. Gerçek doğum sancısı zaman geçtikçe daha kuvvetli ve daha acı verici olur ve pozisyon değiştirdiğinizde kesilmez. Sahte doğum sancılarınde pozisyon değiştirdiğinizde sancılarınızda azalma olur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

3. Konu Sahibi : Dumadumadum #3
    ben de aynı durumdayım kızım14 aylık ve hala 9.5 kilo sadece pepe izlerken bişeler yiyo dediğin gbi doğuştan iştahsız :(((

4. Konu Sahibi : Dumadumadum #4
    Giriş tarihi
    Aug 2008
    benim oglum 13. ayını yeni bitirdi bıraksam sadece beni emecek ben kahvaltı asla yaptıramıyorum her sabah kahvaltıda yanımızda oturuyor eline ekmek salatalık domates peynir zeytin herşeyi veriyorum ama içinden ya zeytin ya ekmek yada salatalıgı seciyor oda bi gıdım yer :( öglende çorba içer ama o anda hosuna giderse yer yoksa 1. kaşıktan sonra beni çıldırtır aksam üstü meyvalı yogurt kendim yapıorum onuda 3 4 tatlı kaşıgı hep beni emiyor hatta yapışık ikiz durumundayız bu meme olayını bi bırakabilsek belki yer :(

5. Konu Sahibi : Dumadumadum #5
    çocuğun emmesi bile iyi aslında benim kızım o konuda da isteksizdi 6 ay zor emzirdim Allah sabır versin sana da dediğin gibi ilk kaşığı alıyorlar sonrası işkence en az 1 saat sürüyo :(

6. Konu Sahibi : Dumadumadum #6
    Alıntı emotion14 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    çocuğun emmesi bile iyi aslında benim kızım o konuda da isteksizdi 6 ay zor emzirdim Allah sabır versin sana da dediğin gibi ilk kaşığı alıyorlar sonrası işkence en az 1 saat sürüyo :(
    Bizde yasımıza yeni girdik 9.5 kg yuz bizim de aman aman iştahımız yok cok da hareketliyiz mass
    Sınır oluyorum artık bu bebek zayıf die laf duymaktan

7. Konu Sahibi : Dumadumadum #7

reklam izlemekten bıktım..

benim kız de 15 aylık 11 kilo.sürekli internetten reklam izleterek yediriyorum.bıktım elimde kaşık bazen 1 saat bekliyom ya..

8. Konu Sahibi : Dumadumadum #8
    benim kızım da 13 aylık, günde 3 öğün yiyor,sabahları 1 yumurta ve 1 çay bardağı meyve suyu ya da süt içer, yanında bazen az ekmek reçel zeytin falan, öğle 1 kase çorba 1 kase yoğurt, akşamüstü 1 kavanoz meyve püresi, akşam 1 kase çorba ya da yemek 1 kase yoğurt, bu şekilde...doktorumuz günde 3 öğün yemesini, yemek aralarında emmmesini(özellikle aç karnına emmesini),iyice acıkıp öyle yemesini önerdi 2 aydır uyguluyoruz yarım kilo almışız :D benim kızımda çok hareketli bi saniye oturmaz bütün gün koşturur evin içinde bahçede oynar yerinde duramaz...napalım sağlıklı olsunlar da ben kilosuna takılmıyorum artık...bu arada kilosu 8.4 boyu 77 cm. doğduğunda 2.5 kg, 46 cm di.

9. Konu Sahibi : Dumadumadum #9
    benimkide 15 aylık 9 .5 kilo olsun.. sağlıklı olsun da :)

10. Konu Sahibi : Dumadumadum #10
    aman yarabbimm yalnız değilimmm çok sevindimmm gunde 5 öğün yiyen oğlum bırden bıre gunde 3 ogune dustu 3 gundur bu sekılde ve sadece 3 kasık yedırebılıyorum 1 kılo verdı hıc ama hıc bısey yemıyo bugun doktora goturdum normal degıl dedı bı ton tahlıl verdı yarın alıcaz sonucları ama buyuk ıhtımalle temız cıkıcak ıcıme öyle doguyo ben dıslerınden dıyorum acayıb sekılde sıs arka dıslerı ve mosmor doktor vıtamın verdı ıstahı acılsın dıye faydası olacagını sanmıyorum ama denıcem buarada bebısım 83 cm boyu kılosu gecen ay 11.500 bu ay 10.200 olmus çok uzuluyorum kızlar cokk o yemeyınce 2 gozum 2 cesme ağlıyorum napıcam hıc bılmıyorum

Sayfa: 1/3 123 SonSon