Kocam çok sinirli

bu ilk değil 11 senedir zaman zaman şiddet görüyorum. biri 6 diğeri 10 yaşında 2 oğlum var. 3 veya 4 defa arabada dayak yedim.
çok üzücü şeyler bunlar çok...5 sene sonra o sana kalkan elini oğlun tutup ,onun yüzüne geri yapıştırsa olaylar daha da üzücü bir hal alıcak.erkek çocuklar anneye düşkündür.

:KK14:tatlım kusura bakma ama kocam çok sinirli yerine kocam bir odun diye başlık atmalıydın...kafama vurmaya başladı...bir defa da değil yani...genelde arabada döver:KK50:bu adam bunu hep yapıyor yani...adam dedim pardonnn:KK53:ne bu yaa soyunup çıkıvercektin elindekini almaya bakalım nolucaktı...insanın gözünü döndürüyo böyle odunlar.:KK53:hayır alışkanlık yapmış herhalde.sendeki hata onun bu yaptıklarına göz yumman ya ben kaldıramıyorum bu hareketlerini diye açıkça konuşsan belkide kendine bi çeki düzen verir ama böyle bir niyeti yoksa eğer sende eften püften sebeplerle dayak yemek zorunda diilsinya.allah yardımcın olsun

hayırsız kadın olur adam idare eder
melek gibi kadınlarada böyle odunlar düşer
imtihan dünyası işte
rabbim kocanıza akıl fikir versin....
değerinizi anlaması için illa burnumu sürtülmeli acaba..

seni iyice ezmiş, sindirmiş.. böyle psikopatlar karşısındakinin kendini suçlu hissetmesini sağlıyor.
sen bu insandan ayrılırsan bir kaç ay sonra kendine gelirsin, hep kendine kızarsın bunca sene niye çektim bu insanı diye..

ezdirme kendini lütfen bu kadar..
ailene söyle yaptıklarını.. birlikte bir karar vermeye çalışın. baban falan konuşsun, bir daha yaparsan alırım kızımı vs. desin.
iyice kendnini bir şey sanmış.
sen böyle yaptıkça kendini daha çok bir şey sanmaya davam ediyor ve seni suçlu kendini haklı görüyor. yani kendine kötülük yapıyorsun
babamında çok umrundaydı sanki o korkuyoki başına bela oluruz diye. kılını bile kıpırdatmaz.

bir daha böyle olursa bende üzerine gidicem varsın olaylar büyüsün. inceldiği yerden kopsun...

eğer boşanamıyorsanız bence sizde artık alttan almayın size vurursa da kendinizi gerek bağırarak gerekse bedenen koruyun ve polise gidin, rapor alın ki elinizde bir belgeniz olsun. Ayrıca deli deliyi görünce sopasını saklarmış bugüne kadar sakin ve sessiz kalmışsınız ama işe yaramamış bence bundan sonra sizde delirin ona hak ettiği şekilde davranın böyle heriflere ne yapsan az gelir Allahından bulur ve kıymetinizi en yakın zamanda anlar umarım.

eşinin sana vurmasına müsaade etme canım polis çağır evden uzaklaştırma cezası alsın aklı başına gelsin

hemen boşanmanıza gerek yok...hiç değilse bir avukattan haklarınızı öğrenseydiniz...şiddete uğradığınızda hemen polis çağırın eşinizi altı ay evden uzaklaştırıp rehabilitasyona alacaklar...bu rezilliğin üzerine birdaha yapmaz zaten...arabada yaparsa camları aç ve bağır şahit olurlar boşanmada lehine karar verilir.....,......şiddetten korkma mümkün olduğunca bağır çünkü devlet planlama teşkilatında çalışan bir ablayla tanıştım kadın sorunları üzerine çalışıyorlar ve bana çok şey anlattı hiçbirşeyden korkma....uçan süpürge ya da mor çatıyı arayabilirsin onlar seni çocuklarınla birlikte sığınma evine kabul edecek belki o arada eşinin aklı başına gelir.......eşinin aklı başına gelmezse toki sana 1+1 ev hibe ediyormuş devlet 300 lira maaş verip ücretsiz meslek edindirme kurslarına gömderiyormuş iki tane de oğlun varki senden güçlüsù yok....ve elbette eşin nerde olduğunu asla bilemeyecek çünkü farklı bir şehire yerleştirileceksin....mor çatı ve uçan süpürgeyle mutlaka bir konuş .....allah yardımcın olsun

hemen boşanmanıza gerek yok...hiç değilse bir avukattan haklarınızı öğrenseydiniz...şiddete uğradığınızda hemen polis çağırın eşinizi altı ay evden uzaklaştırıp rehabilitasyona alacaklar...bu rezilliğin üzerine birdaha yapmaz zaten...arabada yaparsa camları aç ve bağır şahit olurlar boşanmada lehine karar verilir.....,......şiddetten korkma mümkün olduğunca bağır çünkü devlet planlama teşkilatında çalışan bir ablayla tanıştım kadın sorunları üzerine çalışıyorlar ve bana çok şey anlattı hiçbirşeyden korkma....uçan süpürge ya da mor çatıyı arayabilirsin onlar seni çocuklarınla birlikte sığınma evine kabul edecek belki o arada eşinin aklı başına gelir.......eşinin aklı başına gelmezse toki sana 1+1 ev hibe ediyormuş devlet 300 lira maaş verip ücretsiz meslek edindirme kurslarına gömderiyormuş iki tane de oğlun varki senden güçlüsù yok....ve elbette eşin nerde olduğunu asla bilemeyecek çünkü farklı bir şehire yerleştirileceksin....mor çatı ve uçan süpürgeyle mutlaka bir konuş .....allah yardımcın olsun
çok sağol arkadaşım. çok güzel anlatmışsın. ilgine teşekkür ederim.

X