Kocam çok sinirli

cicade

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2009
150
6
kızlar bana akıl verin. eşim çok sinirli. haftasonu abileri ve eşleriyle iki günlük kamp yaptık. ben sırf o üzülmesin diye istemediğim halde gittim. çok güzel geçti. en son toparlanırken ben arabada üstümü giyiyordum oda bana elindeki çantayı almamı söyledi bende üstüm açık şimdi alamam dedim. abiside yakında olduğu için arabadan çıkmak istemedim. o ısrar etti ve bağırdı ben yine üstüm açık nasıl alabilirim dedim o hala sinirlenmeye devam etti ben diyosam alacaksın diye çıkıştı. Bende Allah Allah üstümü giyiniyorum nasıl dışarı çıkabilirim dedim. oda bana seni sürekli altan alıyorum beni kızdırma diye bağırdı.(Aslında hep ben alttan alırım) sonra arabaya bindik çocuklarımda arkada oturuyordu. ben sustum. sonra konuyu açtı ben uzatmasın diye haklısın özür dilerim dedim. bu sefer yumruk atmaya başladı kafama.(genelde hep arabada vurur.)( Abisi öndeki arabadaydı görmüş.) şimdide benle konuşmuyor. bende yemeğini,kahvaltısını meyvesini hazırlıyorum. ama konuşmuyoruz. sizce ben haksızmıyım? yatağıda ayırdı. hep aynı şeyleri yaşamaktan sıkıldım. çok yoruldum. Neden bunları yaşıyorum niye böyle oluyor. herşey iyi giderken birden kötü oluyoruz.

Son düzenleme:
kesinlikle haksız değilsin ki diyelim ki haksızsınn kafana yumruk atmakta neymişşş yahuuu ...nasıl bi psikolojidir buu

- bence haksızsın ama kendine karşı
- adamda ki öz güvene bak hem döv hem trip yap
kusura bakma ama kaldırmış bir yerlerini öküzün...

Son düzenleme:
sende halaa hazırla yemeğini ,meyvesinii ben olsam karpuz kabuklarını koyardım önüne senin hakettiğin bu diye... şiddete karşıyım ama kusura bakmada eşin gibi insanlar hakediyolar bazen...eşine,sevdiğine yumruk atıyo bide trip atıyoo ama sende yüz veriyorsunn ,

haksızsın canım. bu adamı güllerle bezemen pamuklarda yatırman lazım.

bazı konuları okuyunca kan beynime sıçrıyor. sıçrıyor! :KK47:

hayvan sana yumruk atıyor.
öküz.
sen bir de yemek meyve mi hazırlıyorsun hala
insan değil o.

üstün açıkken çantasını alsaydın yumruk atmayacak mıydı acaba ?:26:

kızlar bana akıl verin. eşim çok sinirli. haftasonu abileri ve eşleriyle iki günlük kamp yaptık. ben sırf o üzülmesin diye istemediğim halde gittim. çok güzel geçti. en son toparlanırken ben arabada üstümü giyiyordum oda bana elindeki çantayı almamı söyledi bende üstüm açık şimdi alamam dedim. abiside yakında olduğu için arabadan çıkmak istemedim. o ısrar etti ve bağırdı ben yine üstüm açık nasıl alabilirim dedim o hala sinirlenmeye devam etti ben diyosam alacaksın diye çıkıştı. Bende Allah Allah üstümü giyiniyorum nasıl dışarı çıkabilirim dedim. oda bana seni sürekli altan alıyorum beni kızdırma diye bağırdı.(Aslında hep ben alttan alırım) sonra arabaya bindik çocuklarımda arkada oturuyordu. ben sustum. sonra konuyu açtı ben uzatmasın diye haklısın özür dilerim dedim. bu sefer yumruk atmaya başladı kafama.(genelde hep arabada vurur.)( Abisi öndeki arabadaydı görmüş.) şimdide benle konuşmuyor. bende yemeğini,kahvaltısını meyvesini hazırlıyorum. ama konuşmuyoruz. sizce ben haksızmıyım? yatağıda ayırdı. hep aynı şeyleri yaşamaktan sıkıldım. çok yoruldum. Neden bunları yaşıyorum niye böyle oluyor. herşey iyi giderken birden kötü oluyoruz.

Yumruk yedin ve yatağı ayıran sen değilsin o mu?Ve hala üzülüyormusun?

Kocan bir ruh hastası ,haksız olduğu durumda bile bir kadını yumruklayacak kadar aciz bir yaratık,ve malesef düzelmez.Neden boşanmıyorsun?

maşallah özgüvene,
herkezin içinde böle bir davranış daha ne denir. allah ıslah etsin... ö.k..z

İkinizde haksızsınız.... o sana vurduğu için sende ona hala hizmet ettiğin için sesini çıkartmadığın için ne yazık ki haksızsınız:KK50:

Yumruk yedin ve yatağı ayıran sen değilsin o mu?Ve hala üzülüyormusun?

Kocan bir ruh hastası ,haksız olduğu durumda bile bir kadını yumruklayacak kadar aciz bir yaratık,ve malesef düzelmez.Neden boşanmıyorsun?

neden hemen boşanma konusunu öne çıkarıyorsunuz anlamıyorum ya kadın çoluk çocuk sahibi kolay mı hemen öyle boşan demek? elbette yaptığı çok yanlış ama böyle fikir vermeyin kimseye boşanıp boşanmayacağı fikri bırakında ona kalsın

evet haksızsınız size bunu yapmasına izin veriyorsunuz çünkü. çocuklarınızın gözü önünde size yumruk atmış burada sizin açınızdan bakamam ama annesi ve babsı ayrılmış biri olarak söylüyorum bu tartışmalardan en çok etkilenenler çocuklar. emin olun onların içinde anlatılmıycak sinir , öfke büyüyor. benim annemde babamdan şiddet gördü her defasında söylememe rağmen gidip bi rapor almadı. sonra boşanmya karar verdiler başka şeylerden dolayı hakim sordu darp var mıydı evet raporunz var mı hayyır. siz siz olun böyle durumlarda rapor alıın ayrıca çocuklarınızın önünde kavga etmeyin ve belki haddimi aşacak ama size böyle davranan biriyle birlikte yaşamayın . kendinizi düşünün , çocuklarınızı düşünün ne siz nede onlar bunları haketmiyor!
hizmetini ediyormuşsunuz. yapmayın bırakın ya . hem gel vur döv hem hizmet edilsin yok öyle şey .

Son düzenleme:
kızlar çok sağolun beni rahatlattınız. o hep beni suçladığı için kendimi bende haksız görmeye başlamıştım demek ki sizde benim gibi düşünüyorsunuz. Büyük oğlum (10 yaşında) babası bir ara arabadan inince anne anneanneme gidip uzun bir zaman orda kalalım mı? dedi bana şok oldum.

kızlar çok sağolun beni rahatlattınız. o hep beni suçladığı için kendimi bende haksız görmeye başlamıştım demek ki sizde benim gibi düşünüyorsunuz. Büyük oğlum (10 yaşında) babası bir ara arabadan inince anne anneanneme gidip uzun bir zaman orda kalalım mı? dedi bana şok oldum.

peki daha öncesinden de böyle vurmaları dayakları oluyor muydu eşinin?

bu ilk değil 11 senedir zaman zaman şiddet görüyorum. biri 6 diğeri 10 yaşında 2 oğlum var. 3 veya 4 defa arabada dayak yedim.

ya canım bnm kusura bakmada hayvanlık bu biildigin hayvan ... maymun bile karısını kıskanıo kolluyo bu nedir yaa

neden hemen boşanma konusunu öne çıkarıyorsunuz anlamıyorum ya kadın çoluk çocuk sahibi kolay mı hemen öyle boşan demek? elbette yaptığı çok yanlış ama böyle fikir vermeyin kimseye boşanıp boşanmayacağı fikri bırakında ona kalsın

Şu anlattığı konuda bile yumruk yeyip hala güzel güzel hizmetmi etsin o densiz herife?İlk kez değil üstelik.

Boşanmak için ne sebep gerekiyor size göre?

X