Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmanın en tatlı yolu :)

panzehir87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2011
128
0
Saçlarım hem çok yıpranmıştı hemde 1 sene boyunca uzaması durmuştu..ne yapsam kar etmedi..alerjik bir yapım var üstelik saç diplerimde çok kaşınırdı..herşeyi karıştırmayı bıraktım ve bebek şampuanı kullanmaya başladım 3 haftada kendine geldi saçım..ve artık çok hızlı uzuyor..

Eklentiler

• $dsdswdwsd.jpg
    $dsdswdwsd.jpg
    122 KB · Görüntüleme: 407
bende komilinin bebek şampuanını kullanıyorum katkı maddesi 0 yuzde yuz zeytın yagı icerdigini icin saclarıma cok ıyı gelıyor

bebek şampuanının nasıl bi etkisi var ki cnmm:26::26:

açıcılar olsun renk değişimleri olsun saçlarım yıprandı sakız gibi olmuştu :2: bebek şampuanı toparladı ve çok hızlı uzadı her ay 4 parmak uzuyor hala..kaşıntım da geçti..çok sık yıkadığım için saç derimde kurumalar olmuştu sanırım ama bebek şampuanı kurumayı da önledi..banyodan çıkıp kurutuyorum saçımı o kadar..ne maşa ne düzleştirici ihtiyacım kalmadı bunlara çünkü saç uçlarım bile pırıl pırıl :KK76:

Bebek şampuanının boyalı saçları sertleştirdiğini duymuştum
ama siz de boyalı saçlarınıza kullandınız galiba .
Yıkadıktan sonra nasıl bir etki bıraktı saçlarınızda ?
Saç kremi vs. kullandınız mı ?

Bebek şampuanının boyalı saçları sertleştirdiğini duymuştum
ama siz de boyalı saçlarınıza kullandınız galiba .
Yıkadıktan sonra nasıl bir etki bıraktı saçlarınızda ?
Saç kremi vs. kullandınız mı ?

evet canım sertleşiyor kırılmıyor ve parlak oluyor..sadece saç uçlarıma kına özlü saç kremi kullanıyorum..

arkadaşlar allah aşkına ayda 4 parmak uzaması nedir ya.. 3 parmak 5 cm ediyor benim.. bebek şampuanı saçı mahfeder saç ihtiyaçlarınızı karşılayamaz ki.. sonuçta yeni doğmuş bebeklere özel bişey..

arkadaşlar allah aşkına ayda 4 parmak uzaması nedir ya.. 3 parmak 5 cm ediyor benim.. bebek şampuanı saçı mahfeder saç ihtiyaçlarınızı karşılayamaz ki.. sonuçta yeni doğmuş bebeklere özel bişey..

evet ya bende merak ediyorum bu kadar etkisi nasıl olabilir ki :S

bana pek akıl işi gelmiyor. her ay 5 cm uzasa 1 yılda rapunzel olur. ki bebek sampuanı yetişkin bir insanın saçını mahveder..

Ocak ayında allerjimden ötürü unibaby bebek şampuanı kullandım, saçlarımı mahvetmedi. Saç diplerim yağlıdır onu dengeledi ama o kadar aşırı temizlik sağlıyor ki banyoda saçlarının temizlikten gıcırdamasına sebep oluyor ve hiç saç kremi kullanmadan saçını tarayabilen insanın saçını bile kremsiz açılmaz hale getiriyor. Saçımı yolmaktansa şişe bitince bırakayım dedim ve şampuanı değiştirdim fakat seyahatler için küçük boyunuda almıştım onu yağlı bakımları arındırırken kullanıyorum mesela...

Bunun dışında uzamaya falan etkisi yok... Zaten öyle bir ayda 4 parmak eder 10 cm var mı böyle bir mucize :KK1::KK1::KK1: Varsa hep beraber uzatalım...

X