Göbek nasıl erıtılır ?

Ya kızlar sımdı ben hıc kılo olmazdım.Bu yıl aldım harıka cok guzel ıstedıgım popoya kavustum bacaklar ıyı oldu omuzlar falan ama kahrolası gobek hepsınden cok ve ben sadece gobegım erısın ıstıyorum dıger yerler erısın ıstemıyormmmm :KK70: napıcam bennn

Son düzenleme:
Ya kızlar sımdı ben hıc kılo olmazdım.Bu yıl aldım harıka cok guzel ıstedıgım popoya kavustum bacaklar ıyı oldu omuzlar falan ama kahrolası gobek hepsınden cok ve ben sadece gobegım erısın ıstıyorum dıger yerler erısın ıstemıyormmmm :KK70: napıcam bennn

+1
bende göbüşü ertimek istiyorum. çok yok ama bana bi garip geliyor. bu yaşıma kadar hiç olmamıştı. 27 yaşındayım.

ya bende hamile göbeği gibi duruyor :) nefret ediyorum mekik çekiyorum suda içiyorum hata yemektende kısıyorum ama sonra dıger yerlerim ericek diye korkuyorum :)) nestle 14 gün programını yapan war mı acaba?

kızlar kendinizi daha kötü hissetmemeniz için resim koymak istedim 27 yaşındayım diyede hiç üzülmeyin henüz 20 yaşındayım kendimi bildim bileli göbeğim var sadece göbek olsa+ birde mide ...Her yerim kilolu olsa belli olmaz ama 1.72 boyum ve 62 kiloyum bu halde göbeğim çok fazla göze batıyor birlikte çabalarsak bununda üstüsinden gelirmiyiz acaba neler yapalım dersiniz...?
Eki Görüntüle 484444

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar kendinizi daha kötü hissetmemeniz için resim koymak istedim 27 yaşındayım diyede hiç üzülmeyin henüz 20 yaşındayım kendimi bildim bileli göbeğim var sadece göbek olsa+ birde mide ...Her yerim kilolu olsa belli olmaz ama 1.72 boyum ve 62 kiloyum bu halde göbeğim çok fazla göze batıyor birlikte çabalarsak bununda üstüsinden gelirmiyiz acaba neler yapalım dersiniz...?
Eki Görüntüle 484444

İstedikten sonra olmucak bir şey yok : ) Şu yakışıklıla beraber halledersiniz gibi geliyor bana : ) Hem de 8 dakikada ..

Bak bakalım..

http://www.kadinlarkulubu.com/gunce...2-8-dakikada-gobekten-kurtulma-garantisi.html

yapısalmıdır nedir benm hiç göbeğim kalmadı bu sexryandan sonra sadece gögüslerimde şişlik var halatoparlanamadılar 90 da :)

Göbek vücuctta İsülin direnci oluştuğunun bir göstergesi. abur cubur tüketen, şekerli şeyleri sıkılka atıştıran kişilerde zamanla oluşuyor.
Çaresi karbonhidrat tüketimini düzenlemek, atıştırmayı kesmek, glisemik indeksi düşük besinlerle beslenmek+ yürüyüş. İlaç kullanması gerekecek insanlar olabilir, bunu da endokrinoloji doktoruna giderek öğrenebilirsniz.
İnsülin direnci'ni detaylı olarak araştırırsanız bazı şeylerin tam da sizi anlattığını görürsünüz çünkü toplumuzuzda çok sık görülüyor+ bu pis direnç kilo vermeyi resmen engelliyor!

Bu hareketler kolayda hatırlayıp yapmam lazım.Ben unutuyorum yoksa yaparım.Bilgisayarıma kaydetsem orada da böle hareketli olur mu?Yapmak istiyorum.

Hımm..Oldu masa üstü yaptım.. Hahahaa:KK1: ayy gördükçe kollarımı kaldırırım bende hiç bişey yapmasamda :KK1:Sevdim bu işi sağol arkadaşım..

ehehehehe:)) benimde masaüstündeydi hem güldüm hem denedim,çok bişeyim yok memnunum kilomdan ama göbüşüm var çok az,dümdüz yapmaya çalışıyoum.)

Ellerindeki su şişesi galiba. Denemek lazım.
Bendeki göbek genetik miras. Erimesini bekleiyorum da makul seviyeye küçülse bari

Ellerindeki su şişesi galiba. Denemek lazım.
Bendeki göbek genetik miras. Erimesini bekleiyorum da makul seviyeye küçülse bari

evet canım sanırım şişe:))
benim göbüşüm hiç yoktu evlendikten sonra çıkmaya başladı
rahatsız edici değil ayva göbüş derlerya öyle ama ben sinir oluyorum
eşimle evde mekik çekioruz her akşam 10-15 dk çok faydasını gördüm

X