7 Günde 6 Kilo Verdiren Patates-Kayısı Diyeti

Elossa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2011
6.687
159
ncellikle Ögünlerinizi Hiç Aksatmamanız Gerekmektedir.Ögle Ve Akşam Yemekleri Önce Kayısı Yenmelidir(Kuru Yada Yaş Farketmez.)1 hafta gibi kısa sürede 5,5-6 Kilo Vermeniz Mümkündür,Genelde Türk İnsanında Yanlış Bir Kanı Vardır.Patates Kilo Aldırır Derler Ama Tam Aksine Kilo Verdiriyor.Diyetimizin Faydaları;
Çok Besleyici:
İçinde, su, karbonhidratlar, fosfor, demir, manganez, bakır, sodyum ve kalsiyum gibi madensel tuzlar, B, B bir, B altı, K, PP vitaminleri bulunan patates çok zengin bir besindir. İçinde çok sayıda madensel tuz ve vitamin bulunduğundan, organizmanın madensel tuz ve vitamin gereksinimini karşılar. Yapısında bulunan B vitamini bileşikleri sinir sistemini düzene sokar. Enerji verir, beden işçileri patates sayesinde daha az yorgunluk duyarlar.
Mideyi Onarır:
Milletçe, baharatlı, acılı ve ekşili yemeklere düşkün olduğumuzdan, çoğumuz mide rahatsızlıklarından yakınırız. Patates mide gazlannı giderir, mide gastritleri ve ülserlerine karşı ilaçtır. Safra kesesi ve karaciğerdeki yangıları iyileştirir. Şeker hastalarına dokunmaz. Basura iyi gelir.
Susatmaz:
Patatesin yapısında su bulunduğu için, aynı zamanda organizmanın su ihtiyacını da karşılar.
Kansere Karşı İlaçtır:
Avusturyalı doktor R.Bireuss 1950 yılından beri patatesi kansere karşı doğal ilaç olarak uyguluyor ve kanserli hastalarına patates kürleri yaptırıyor.
Kayısının potasyumca zengin;
Sodyumca fakir ve A vitaminin öz maddesi karotence zengin olması insan beslenmesinde çok önemli boyutlar kazandırmaktadır.Kansızlığa engel olur.

$pat.jpg

1.GÜN
· Sabahları : 2 Orta Boy patates (haşlanmış)
-Öğlenleri : 2 Orta Boy patates (haşlanmış)
-Akşamları : 3 Orta Boy patates (haşlanmış)
2.GÜN;
· Sabahları : 2 orta boy patates (haşlanmış)
-Öğlenleri : 1 Adet Patates(haşlanmış),1 Adet Kaysı
-Akşamları : 2 Orta boy patates (haşlanmış)
3.GÜN;
· Sabahları : 2 orta boy patates (haşlanmış)
- Öğlenleri : 3 Orta Boy Patates (haşlanmış)
-Akşamları : 1 Orta Boy Patates (haşlanmış)
4.GÜN;
· Sabahları : 1 Elma, 2 Mandalina
-Öğlenleri : 2 Orta Boy patates (haşlanmış)
-Akşamları : 2 But tavuk ızgara, haşlama, yeşil salata (1 tatlı kaşığı sıvı yağ)
5.GÜN;
- Sabahları : 1 Elma, 2 Mandalina
- Öğlenleri : 1 Elma,2 Mandalina,2 Adet Kayısı
- Akşamları : 2 Porsiyon balık ya da bonfile, karışık salata
6.GÜN;
-Sabahları : 1 Elma, 2 Mandalina
-Öğlenleri : 1 Elma,1 portakal,1 Adet Kayısı
-Akşamları : 2 Porsiyon Balık Veya Bonfile (karışık salata, 1 tatlı kaşığı sıvı yağ)
7.GÜN;
-Sabahları : 1 elma, 2 mandalina,
-Öğlenleri : Patates Salatası, yeşil soğan ve 1 Tatlı kaşığı sıvı yağ
-Akşamları : Yarım Su bardağı mantar(Haşlanmış), 1 Adet Kayısı
Bu diyete inanmalara kesinlikle soylemek isterimki işe yarıyor ,kendim uyguladım.Bu diyete bagımlı kalırsınız kilonuzu korumanız kolay olucaktır

ALINTIDIR!

Son düzenleme:
ben bu diyeti geçen sene uygulamıştım küçük egzersizlerle ve 7 günde 6 kilo vermiştim uzun sürede almadım bu yıl kortizonları yiyene kadar almadım yinemi başlasam acaba diye düşünmeye başladım şimdi bi türlü diyet moduna giremiyorum

ben bu diyeti geçen sene uygulamıştım küçük egzersizlerle ve 7 günde 6 kilo vermiştim uzun sürede almadım bu yıl kortizonları yiyene kadar almadım yinemi başlasam acaba diye düşünmeye başladım şimdi bi türlü diyet moduna giremiyorum

çok iyi vermişsin canım,benim kilo sorunum yok sadece göbüşüm var azıcık onu dümdüz yapmak için sporla birlikte destekliyorum,biraz değişim var

Elossacım hemen heyecanla açtım ama üç gün değil bir gün boyunca üç öğün patates yersem bir daha ömrümce patates yemem sanırım :KK53: Çabuk tiksindirir patates.
Acaba haşlanmış patatesi baharatlarla falan tatlandırsak bir gün kumpir şeklinde, bir gün salata şeklinde yesek olur mu?

valla 1 hafta sonra tatile gidiyorum tam benlik bi diyet. Bu diyeti yapan hicmi yokk fikirlerinizi alsaydık kızlarr

Elossacım hemen heyecanla açtım ama üç gün değil bir gün boyunca üç öğün patates yersem bir daha ömrümce patates yemem sanırım :KK53: Çabuk tiksindirir patates.
Acaba haşlanmış patatesi baharatlarla falan tatlandırsak bir gün kumpir şeklinde, bir gün salata şeklinde yesek olur mu?

eheheh canımcım bilemiyorum kiii:)))
ama yanında yoğurt yesek fena olmaz sanırım:) üzerinede pul biber ohhhh:)

valla 1 hafta sonra tatile gidiyorum tam benlik bi diyet. Bu diyeti yapan hicmi yokk fikirlerinizi alsaydık kızlarr

canım deneyince haber ver bakimm

Bu diyeti yapın da o 6 kiloyu 12 olarak geri alın.

X