Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sarı saçtan kumrala dönüş

1. Konu Sahibi : uqaLa #1

Sarı saçtan kumrala dönüş

Doğal saç rengim kumral olmasına rağmen boyadan vazgeçmedim ama artık doğal saç rengime dönmek istiyorum doğal rengim koyu kumral ama şuan saçım nasıl yıpratmadan dönücem doğal rengineee
    Düzenleyen: uqaLa Düzenleme Tarihi : 23-07-2012 Düzenleme Saati :07:10

2. Konu Sahibi : uqaLa #2

s

cevap yokmu yaaaaa :(:(:(:(

3. Konu Sahibi : uqaLa #3
    Giriş tarihi
    Jun 2012
    koyu renge geçiş daha kolaydır cnm sonuçta saçını açtırman gerekmiycek

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-03-2015

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 220 gün kaldı.

Bebeğinizin burnunu oluşturacak hücreler burun boşluğunda gelişmeye başlar. Yüz dokuları da temel yüz parçalarını oluşturmak üzere birleşmeye başlarlar. Ayak parmaklarının boğumları her bir ayak plağında görülmeye başladı. Ayak plağının üstündeki deri geri çekilerek gelecekte parmakları oluşturacak yapıya dönüşmeye başladı. Anneler yüzünü günde birkaç kez yıkayarak deri döküntülerine engel olabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

4. Konu Sahibi : uqaLa #4
    bence sen kendini nasıl iyi hissediyorsan öyle yap cünkü bu sensin ve aynada nasıl kendi iyi hisettiğinle ilgili bi durum...

5. Konu Sahibi : uqaLa #5
    amacım senin kendin karar vermen çünkü insana saç herseyi verir,bazen cesaret bazen güç ya da farklı duygular sen kendini nasıl bir bayana dönüştürmke istiyosan öyle yap....

6. Konu Sahibi : uqaLa #6
    benim de saçım sarıydı.ilkin kumrala boyadım.bir ay sonra da koyu kumral yaptım.şimdi rengi oturdu.doğal gibi duruyo tatlım.

7. Konu Sahibi : uqaLa #7
    sarıdan koyu kumrala dönmek kolayki..
    Benim arkadaşımda sarıydı
    birden kafasına esti gitti aldı koyu kumral boyadı ve oldu :) bir kaç işlem yapmana gerek kalmaz yani
    ama önce koyu kumraldan sonra yine sarıya dönmek istersen neler yapacağını gözden geçir ondan sonra karar ver derim :D

8. Konu Sahibi : uqaLa #8
    Alıntı tienen kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    sarıdan koyu kumrala dönmek kolayki..
    Benim arkadaşımda sarıydı
    birden kafasına esti gitti aldı koyu kumral boyadı ve oldu :) bir kaç işlem yapmana gerek kalmaz yani
    ama önce koyu kumraldan sonra yine sarıya dönmek istersen neler yapacağını gözden geçir ondan sonra karar ver derim :D
    Evet kolay biliyorm ama 1 2 ay geçmeden alttan sarılar cıkıyo belirli yerlerde sinir oluyorm tamamıyle dogala donmek ıstıyorum ben sarı cıkınca sınırım kalkıyo :)

9. Konu Sahibi : uqaLa #9
    Alıntı paranomanyak kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    benim de saçım sarıydı.ilkin kumrala boyadım.bir ay sonra da koyu kumral yaptım.şimdi rengi oturdu.doğal gibi duruyo tatlım.
    peki sarılar cıkmadımı bidaha?

10. Konu Sahibi : uqaLa #10
    Alıntı uqaLa kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    peki sarılar cıkmadımı bidaha?
    biraz zaman gecince evet akio.ama ben sonra koyu kumrala boyadim.zamanla rengi yerine oturdu.simdi sorun yok canim.