Saç Rengi ve Saç Boyama Sarı saçtan kumrala dönüş

uqaLa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2011
144
0
Doğal saç rengim kumral olmasına rağmen boyadan vazgeçmedim ama artık doğal saç rengime dönmek istiyorum doğal rengim koyu kumral ama şuan saçım nasıl yıpratmadan dönücem doğal rengineee :2:

Son düzenleme:
koyu renge geçiş daha kolaydır cnm sonuçta saçını açtırman gerekmiycek

bence sen kendini nasıl iyi hissediyorsan öyle yap cünkü bu sensin ve aynada nasıl kendi iyi hisettiğinle ilgili bi durum...

amacım senin kendin karar vermen çünkü insana saç herseyi verir,bazen cesaret bazen güç ya da farklı duygular sen kendini nasıl bir bayana dönüştürmke istiyosan öyle yap....

benim de saçım sarıydı.ilkin kumrala boyadım.bir ay sonra da koyu kumral yaptım.şimdi rengi oturdu.doğal gibi duruyo tatlım.

sarıdan koyu kumrala dönmek kolayki..
Benim arkadaşımda sarıydı
birden kafasına esti gitti aldı koyu kumral boyadı ve oldu :) bir kaç işlem yapmana gerek kalmaz yani
ama önce koyu kumraldan sonra yine sarıya dönmek istersen neler yapacağını gözden geçir ondan sonra karar ver derim :KK70:

sarıdan koyu kumrala dönmek kolayki..
Benim arkadaşımda sarıydı
birden kafasına esti gitti aldı koyu kumral boyadı ve oldu :) bir kaç işlem yapmana gerek kalmaz yani
ama önce koyu kumraldan sonra yine sarıya dönmek istersen neler yapacağını gözden geçir ondan sonra karar ver derim :KK70:

Evet kolay biliyorm ama 1 2 ay geçmeden alttan sarılar cıkıyo belirli yerlerde sinir oluyorm tamamıyle dogala donmek ıstıyorum ben sarı cıkınca sınırım kalkıyo :)

X