Anti-Aging Yüzdeki kırışıklıklar nasıl giderilir

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma

activabrun

Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2012
3
4
Yüzdeki kırışıklıklar nasıl giderilir sorusu biz kadinların birbirimize sorduğu pek çok sorudan biri en azından ben çok duyuyorum ve bu iş için çok para harcıyoruz bende dahil ama aslında piyasada bir çok ünlü markanın sunduğu ürünler hem pahalı hemde işe yaramıyor tecrübe ile sabittir.
Buna sinirlendiğimden dolayı size ekonomik ve gerçekten etkili fikir vereyim paranızı kaptırmayın

Yüzdeki kırşıklıklarda en etkili olan Mavi Anemon Yağı onlarca marka üretiyor hangisini isterseniz alın ben isim vermeyeceğim reklam olmasın siz karar verin ortalama 15-20 TL lik bir şey

Kırşıklık olan bölgeye sürün parmak uçlarınızla 2 dk masaj yapun hergün tekrarlayın 60 gün sonra benim gibi sizde inamayacaksınız

Yazmışken başka önerilerde yazayım bari

Uzun yıllar karbonhidratlı ve şekerli besinleri tüketen kişilerde kolajen denilen ve derinin elastikiyetini ve de gerginliğini sağlayan maddeler olumsuz yönde etkilenir. Deri elastikiyetini kaybeder, şeker moleküllerinin kolajene bağlandığı bölgelerde kırışıklar meydana gelir. Kan şekeri yükselince, vücutta serbest radikallerin sayısı artar. Serbest radikaller vücut hücrelerinde ve dokularda hasara neden olurlar. Aynı zamanda yaşla birlikte de vücudumuzdaki serbest radikal miktarında artış yaşanır.

Beslenmenin yaşlanmaya karşı en güçlü silah olduğunu unutmayıp, bize sunulan birbirinden besleyici ve

lezzetli besinlerden hiç vakit kaybetmeden tüketmeye başlamalıyız…

Kırışıklıkları yokeden yiyecekler

Vücudumuzun her bir hücresini yeterli derecede besleyebilmek için günlük alınması gereken elli kadar besin öğesi bulunmaktadır. Özellikle A, C ve E gibi antioksidan vitaminleri ile folik asit yönünden zengin, yağ ve tuz açısından dengeli bir diyetin yaşlanma sürecini geriye aldığı bilinmektedir.

Beslenme ve kırışıklık oluşumu arasında inanılmaz bir bağlantı olduğunu savunan Harvardlı profesör ve eczacı Nicholas Perricone’ye göre şeker, beyaz un, makarna, patates gibi kan şekerinin hızlı yükselmesine neden olan basit karbonhidratlar yaşlanma sürecini de hızlandırmaktadır.

Mavi Anemon Yağı aktarlarda satılıyomu kulanımı nasıl yuzumuze sürdükten sonra ne kadar bekletecegiz ?duralacakmı?

Mavi Anemon Yağı aktarlarda satılıyomu kulanımı nasıl yuzumuze sürdükten sonra ne kadar bekletecegiz ?duralacakmı?

Ben watson's mağazasından geçen sene 13 liraya almıştım. Çok yoğun bir yağ o yüzden az kullanmak lazım, bir kaç damla kadar,nemlendirme etkisi yok aksine cildi sanki ısıtıyor :) Ama çok güzel kokuyor, boyna bileklere eskilerin yaptığı gibi parfüm niyetine kullanılır :)

X