Dr. Ayça Kaya/ 1 haftada 3.5 kg diyeti

ozaman ben hiç evlenmiyim bekar iyi böyle:) ben çok yemek seçiyorum vücudum kan üretmio kan ilaçları kullandığım için kilo alıyorum şuanda kanım yerindeyken aldığımı veriyim die uğraşıom:)

yok yok evlen sen yine :) hep de kötülemeyeyim evliliği :)) anladm canım ama kilon asla fazla değil.destekle yanındaym her zaman

yok yok evlen sen yine :) hep de kötülemeyeyim evliliği :)) anladm canım ama kilon asla fazla değil.destekle yanındaym her zaman

adayım yokki cnm aklımı başımdan alan olsa evlenebilirim:)) kilo olarak fazla değilde biraz basenler geniş spor yapmaya başladım birazda yediklerime dikkat edersem daha kolay yağ yakarım die canım diyet:)

adayım yokki cnm aklımı başımdan alan olsa evlenebilirim:)) kilo olarak fazla değilde biraz basenler geniş spor yapmaya başladım birazda yediklerime dikkat edersem daha kolay yağ yakarım die canım diyet:)

inşallah aklını başında alan biri çıkar karşına.haklısın sporla desteklenince daha iyi oluyor.evdemisin gün içinde yoksa okul & iş hangisi?

inşallah aklını başında alan biri çıkar karşına.haklısın sporla desteklenince daha iyi oluyor.evdemisin gün içinde yoksa okul & iş hangisi?

inşallah canım kısmet. Çalışıyorum cnm akşam iş çıkışları yürümeye çalışıyorum yürüyemezsem de kendimcee spor yapmaya çalışıyorum evde

saol canım boyum 1.63 kilom 59 25 yaşındayım dün başladım bugün devam ediyorum:) hedefim 55 oyüzden vercem inşaalah dün akşam birbuçuk saat yürüdüm eve geldim 300 kere ip atladım

ayy supersın :) bu arada aynı yastaymısız :) benım boyda 1.76 kılo 68 -67 arası degısıyo :/ hedef once 60 sonra 57 ıns :/ du bakalım senı takıp edıyım ben olumlu sonuc olursa hemmen bende baslıyorum :)

ayy supersın :) bu arada aynı yastaymısız :) benım boyda 1.76 kılo 68 -67 arası degısıyo :/ hedef once 60 sonra 57 ıns :/ du bakalım senı takıp edıyım ben olumlu sonuc olursa hemmen bende baslıyorum :)

tmm canım sen kal takipte bugün 3.gün ben yazarım sonucu hafta sonunda senin içn:) bende 62 kiloydum yediklerime dikkat ve biraz sporla 59 a düştüm 62 kiloyken hedef 58 di şimdi 55:)

canım bugün 5,ci gün sabahı biraz kaçamaklar yaptım ama haftada 3,5 kilo imkanı yok ben yarım kilo verdim anca oyüzden yapmıyorum kendim dikkat etsem daha iyi veriyodum :)

hmm anladım canım tuh yahu :/ sanırım bu vb dıyetler ancak 20 30 kg fazlası olanlara fln yarıyo :/

bızım gıbı uzun surelı dıyette olanlara yaramıyo anlasılan :/
denemıs olduk :)
hem yarım kg yarım kg dur :KK66:

hmm anladım canım tuh yahu :/ sanırım bu vb dıyetler ancak 20 30 kg fazlası olanlara fln yarıyo :/

bızım gıbı uzun surelı dıyette olanlara yaramıyo anlasılan :/
denemıs olduk :)
hem yarım kg yarım kg dur :KK66:

bencede çok kilo fazlası olanlar için anlamış oldum:)

Ben de şu an 57 kilodan 50 kiloya düşmeye çalışıyorum. Boyum 1.70, umarım başarılı olurum kızlar :)

selam arkadaslar bende 73 kıloyum bıkac ay once 68dım ama aksam yemeklerı sayesınde kılo aldım sımdı vermeye calısıyorum. hedefım 65 boyum 172 ınsallah basarılı olurum benıde aranıza kabul edın :))

Bugün başlamış bulunuyorum bu diyete :) sabah işe gelir gelmez hemen yan tarafımzda bulunan spor salonunda tartıldım ve 70kilo çıktım :KK25:28 eylülde nişanım var bakalım neler olucak. umarım yapan herkez olumlu sonuçlarr alırr :KK16:

kızlar bizde bu gün annemle bu diyete başladık ben 76-77 kiloyum boyum 170-172 (her ölçtüğümde farklı çıkıyor) hedefim 50-55 kilo olmak hergün buraya annemle ne yediğimizi ve kaç kilo verdiğimi yazarım

denedim ve sonuç alamadım gerçekten boşuna ümitlendim o kadar. hurma diyetine geçtim arkadaşım ve babası haftada 5 kilo vermiş 21 günde 10 kilo. bakalım irademe sahip çıkabilecek miyim bende :)

X