Dr. Ayça Kaya/ 1 haftada 3.5 kg diyeti

meyve yiyebileceğim bir ortam yok malesef. yani mutfak gibi ya da bıçak gibi falan :KK50: ama süt mantıklı, artık bi ara öğünü sütle geçirim. diğerinde de kuru meyve falan yerim ? olur dimi öyle :44:

bence olur canim yani 2 ceviz,2 kuru incir,2kuru kayisi biraz badem boylede olur mesela sutude dedigimiz gibi yaparsin hem ac kalmazsin hemde ara ogununu guzel sekilde gecirirsin

bence olur canim yani 2 ceviz,2 kuru incir,2kuru kayisi biraz badem boylede olur mesela sutude dedigimiz gibi yaparsin hem ac kalmazsin hemde ara ogununu guzel sekilde gecirirsin

badem e de bayılırımm :KK53::KK53:

artık boyle yaparım canım mecbur. taze meyveyi de akşam ara öğünümde yerim öyle dengelerim :KK34:

çok soru sordum biliyorum ama bir ufak soru daha :26:

ara öğünde diyet bisküvilerden yiyebilir miyiz ki ? ne ölçüde yiyebiliriz eğer yiyebilirsek :26::26:

Yagsiz süt aldım bende bugun,ama tadı cok kötü :KK43:
Burda henüz yarın olmadı :) ama yarın sabah ki kahvaltım icin bende Mısır gevreği aldım :)
Birde ne çorbası iciyorsun?ben hangi çorbayı yapacağımı bilemiyorum cogu zaman.

yogurt corbasi az icine pirinc koyarim . ekmeksiz falan yanina salata olabilir.bence önemli olan kalori miktarini dengelemek .

badem e de bayılırımm :KK53::KK53:

artık boyle yaparım canım mecbur. taze meyveyi de akşam ara öğünümde yerim öyle dengelerim :KK34:

çok soru sordum biliyorum ama bir ufak soru daha :26:

ara öğünde diyet bisküvilerden yiyebilir miyiz ki ? ne ölçüde yiyebiliriz eğer yiyebilirsek :26::26:

bence biskuvi yerine kuru meyveleri cevizleri falan tercih et. hem daha saglikli hemde diyette uymus olursun sence :26:

Kızlar evleninceye kadar 50 kilonun altında olup 50 yi dahi görmemiştim 24 sene boyunca.evlenince ne olduğunu anlamadan 69 kilo oluvermişim.doğum yaptım ama şuan doğumdan önceki kilomdayım.bu diyeti yapmak istiyrum.listeniz varsa aranıza beni de alın lütfen tombalak olmak istemiyorum artıkkkkkkkkkk.
:KK20:

cimen87 teşekkür ederim desteğin için. en önemlisi inanmak bence. pes etmemek lazım. bu arada çalışan arkadaşlar için söyliyim ki ben de çok yoğun bi şekilde çalışıyorum. benim diyetisyenim ara öğün olarak saat 16.00 da 1 paket diyet bisküi vermişti. tüm paketi yememi söyledi, çok geldiğini söylediğimde bile bitirmeye çalış demişti. o yüzden içiniz rahat olsun. öyle de yapabilirsiniz.

Kızlar evleninceye kadar 50 kilonun altında olup 50 yi dahi görmemiştim 24 sene boyunca.evlenince ne olduğunu anlamadan 69 kilo oluvermişim.doğum yaptım ama şuan doğumdan önceki kilomdayım.bu diyeti yapmak istiyrum.listeniz varsa aranıza beni de alın lütfen tombalak olmak istemiyorum artıkkkkkkkkkk.
:KK20:

haydi o zaman birlikte başlıyoruz artık pes etmek yokk :KK34::KK34:

haydi o zaman birlikte başlıyoruz artık pes etmek yokk :KK34::KK34:

Cesmi naz senin nasil geciyor ben hafifledigimi hisediyorum.ben zaten diyetteydim kalan kilolarimi bu diyetle vermek istiyorum.yani 7 kilom kaldi, bu yuzden cok yavas gidecek biliyorum.ben haftada en fazla 1 kilo verebilirim..sizin daha fazla olur hem yeni basliyorsunuz...yani insallah cok cok daha fazla olur hehe saglikli verelimde 100 gram gitsin onada sukur:KK52:

Sabah uyandigim gibi limonlu suyumu ictim

Kahvalti ise
Bir dilim kepekli ekmek
Bir kk peynir
Sanirim bir domat yedim
Salatalik
Iki biber
Bir kucuk parca kasar yedim

Arada aciktim valla hemen bir cay bardagi ligt sutumu ictim icinede tarcin koydum..canim sekerli birseyler istemisti bu kesti..hadi bakalim kizlar sizler neler yapiyorsunuz,ogle yemegimi az sonra yiyecem sanirim yumurta falan yerim.salata yaparim ohhh ne guzell mis gibi

Cesmi naz senin nasil geciyor ben hafifledigimi hisediyorum.ben zaten diyetteydim kalan kilolarimi bu diyetle vermek istiyorum.yani 7 kilom kaldi, bu yuzden cok yavas gidecek biliyorum.ben haftada en fazla 1 kilo verebilirim..sizin daha fazla olur hem yeni basliyorsunuz...yani insallah cok cok daha fazla olur hehe saglikli verelimde 100 gram gitsin onada sukur:KK52:

dün 1 bugun 2 daha ama tartıda 400 gr vermişim gibi gözüküyor sabah sabah çok sevinmiştim görünce :KK52::KK52::KK52:

benimde son 1 kilomdu ama son 2 aydır çok stresli ünler yaşadım ve tekrar 60 gördüm hedef kilom 57 ..diyet guruplarından 5 ay önce mezun oldum güzelde korudum kilomu ama dediğim gibi son 2 aydır stres +oruç+bayram 3 kilo fark attırdı..bende sizinle 57 yi görmek istiyorum..sanırım öyle paylaşım zorunluluğu yok..çünkü bir günüm bir güne denk değil her daim giremiyorum..ama bir yerede bağlı olmak kaçamağı engelliyor..yarın tartılıp başlayacağım inşallah..hadi hepimize kolay gele..birde kış öncesi vücud yağ depoluyor bu diyetle onunda önüne geçme niyetindeyim..

benimde son 1 kilomdu ama son 2 aydır çok stresli ünler yaşadım ve tekrar 60 gördüm hedef kilom 57 ..diyet guruplarından 5 ay önce mezun oldum güzelde korudum kilomu ama dediğim gibi son 2 aydır stres +oruç+bayram 3 kilo fark attırdı..bende sizinle 57 yi görmek istiyorum..sanırım öyle paylaşım zorunluluğu yok..çünkü bir günüm bir güne denk değil her daim giremiyorum..ama bir yerede bağlı olmak kaçamağı engelliyor..yarın tartılıp başlayacağım inşallah..hadi hepimize kolay gele..birde kış öncesi vücud yağ depoluyor bu diyetle onunda önüne geçme niyetindeyim..

umarim tez zamanda istedigin kiloya saglikli bir sekilde ulasirsin..evet paylasim zorunlulugu yok ama en azindan gun icinde yediklerimi yazacak yer bulunca ve bir kac arkadas toplaninca inan motive olunuyor..dedigin gibi kis gelmeden fazlaliklardan kurtulmak lazim,hadi bakalim canim sanada kolay gelsin :KK9::KK9::KK55:

umarim tez zamanda istedigin kiloya saglikli bir sekilde ulasirsin..evet paylasim zorunlulugu yok ama en azindan gun icinde yediklerimi yazacak yer bulunca ve bir kac arkadas toplaninca inan motive olunuyor..dedigin gibi kis gelmeden fazlaliklardan kurtulmak lazim,hadi bakalim canim sanada kolay gelsin :KK9::KK9::KK55:

X