Dr. Ayça Kaya/ 1 haftada 3.5 kg diyeti

kızlar ben bu diyete başlayacağım dedim ama sonra radikal bir karar aldım:=)
ben dukan diyetine başladım bu gün 2. günüm.bu sitede bir kişi payaşmış kitabı bir internet sitesinden indirdim ve dün başladım.bu gün 2.günüm ve dünden bu güne 700 gr verdim .ilk 6 gün hızla veriliyor sonra farklı bir evrede yavaş yavaş devam ediyorsun.
ben bunu daha güzel buldum bakalım ne çeşitle olursa olsun herkes zayıflamayı başarırı umarım sizlere de kolay gelsin..

InsaAllah canim bende yarim saat bisiklet surup geldim sicakti dayanamadim :KK1: simdide yesil cayimi iciyorum sicaktada ne guzel gidiyorrrrr :KK1::KK1::KK1:
spor şart gerçekten ..darısı başıma..
yeşil çay süper ödem attırıyor ..ve gerçekten kilo vermeyi hızlandırıyor..
valla durumumuz ayni benimde sabah 400 gram eksik cikmisti aman boyle gitsin 7 gun sonra 1 kiloya raziyim
1 ayda 4 kilo eder ve oldukça iyi bir sonuçç:KK34:
hadi bakalım,kazamız mübarek olsun...löp löp yağlar gitsin..:KK52::KK52:

gazamız mübarek olsun..artık çıtır çerez olalım..genç kızken 50 kilodan yukarıyı bir kere gördüm..ama evlilik 2 doğum:KK49: maşallah 78 leri göstermişti bana..:KK52::KK53:

ben dukan diyetine başladım bu gün 2. günüm.bu sitede bir kişi payaşmış kitabı bir internet sitesinden indirdim ve dün başladım.bu gün 2.günüm ve dünden bu güne 700 gr verdim .ilk 6 gün hızla veriliyor sonra farklı bir evrede yavaş yavaş devam ediyorsun.
ben bunu daha güzel buldum bakalım ne çeşitle olursa olsun herkes zayıflamayı başarırı umarım sizlere de kolay gelsin..

vucudunu en iyi sen tanirsin hangisi uygunsa elbette onu deneyeceksin insallah istedigin kiloaya sende ulasirsin :KK9:

geçen senen dukan uygulayanlardanım bir müddet sonra sıkıyor..ama çok kilo vereceksende hem iyi motive ediyor hemde baya inceltiyor..başarılar canım..
umarim tez zamanda istedigin kiloya saglikli bir sekilde ulasirsin..evet paylasim zorunlulugu yok ama en azindan gun icinde yediklerimi yazacak yer bulunca ve bir kac arkadas toplaninca inan motive olunuyor..dedigin gibi kis gelmeden fazlaliklardan kurtulmak lazim,hadi bakalim canim sanada kolay gelsin :KK9::KK9::KK55:

teşekkür ederim..fırsat buldukça yediklerimi yazar paylaşırım..evet sohbette olunca dahada motive olunuyor..

şimdilik çıkıyorum..:KK34:
yarın tartılıp başlayacağım inşallah..:KK55::nazar:hepimize kolay gelsin..:KK9:

spor şart gerçekten ..darısı başıma..
yeşil çay süper ödem attırıyor ..ve gerçekten kilo vermeyi hızlandırıyor..

1 ayda 4 kilo eder ve oldukça iyi bir sonuçç:KK34:

gazamız mübarek olsun..artık çıtır çerez olalım..genç kızken 50 kilodan yukarıyı bir kere gördüm..ama evlilik 2 doğum:KK49: maşallah 78 leri göstermişti bana..:KK52::KK53:

valla bende evlendikten sonra 6 yil icinde toplam 10 kilodan fazla aldim hahaha 47lerdeydim evlenmeden once, iki yil once de diyetle falan 53 e dustum simdi geri aldim verdigim kilolari o da benim hatamdi gercekten hic yemedigim kadar yedim :KK9: aman sefam olsun en azindan dur diyebiliyorum kendime su an zaten 57 kiloyum 50 olsam yeter

Kızlar cümleten hayırlı akşamlar :) aylar sonra netime kavuştum ve hemen buraya girdim bu diyet gerçek mi ya haftada 3.5 kg mııı ????:26::26: ayda olmasın bu ? deneyen varmı:KK39:

InsaAllah canim bende yarim saat bisiklet surup geldim sicakti dayanamadim :KK1: simdide yesil cayimi iciyorum sicaktada ne guzel gidiyorrrrr :KK1::KK1::KK1:

canım,yeşil çay olarak ne içiyorsun?ben şu aktarlar odası başkanının tavsiye ettiği 9 bitki çayını kullanıyorum.öyle bir iştah kesiyor ki anlatamam...

günaydın kızlar :KK16: allah izin verirse bende yarın başlıcam. kendi çabalarımla 75 kilodan 68 e düşmeyi başardım ama vermem gereken daha 7-8 kilo var inşallah bu listeye uyarak onuda gönderecem :KK39: banada destek olun lütfen. hergün menümü yazacam inş.

Aramız da yarışma düzenlesek :KK15: ben anca öyle başlayabilirim herhalde :26:

gel anlaşalım 7 günde 2 kilo verelim kızz :KK52::KK52::KK52:

Hahaha dun aksam giremedim arkadasa oturmaya gittik ayyyy cok korktum bozacam diye ama sukur sadece iki kasik kisir aldim baskada bisey yemedim ona ragmen sabah 700 gram eksik gordum yani iki gunde 1.100 gram gitmis :KK52::KK52: cok mutlu oldum bugunde arkadaslarla disarda olacaz offfff umarim en az zararla cikarim

Kızlar cümleten hayırlı akşamlar :) aylar sonra netime kavuştum ve hemen buraya girdim bu diyet gerçek mi ya haftada 3.5 kg mııı ????:26::26: ayda olmasın bu ? deneyen varmı:KK39:

Valla canim ben iki gunde 1.100 kg vermisim artik sen dusun, yani ben zaten bunu bir hafta uygulayip sonra diger listeyi deniyecem simdilik iyi gidiyor ben bir kiloya raziydim

canım,yeşil çay olarak ne içiyorsun?ben şu aktarlar odası başkanının tavsiye ettiği 9 bitki çayını kullanıyorum.öyle bir iştah kesiyor ki anlatamam...

Canim ben malesef hazir olanlardan iciyorum sade olani elmali olani falan var onlari aliyorum. Cunku turkiyede degilim burada yok aktar falan.o dedigini burada hic bulamam.ama aklimda olsun turkiyeden gelecek olan gorumcem var alabilirse getirteyim denemek lazim:KK9:

günaydın kızlar :KK16: allah izin verirse bende yarın başlıcam. kendi çabalarımla 75 kilodan 68 e düşmeyi başardım ama vermem gereken daha 7-8 kilo var inşallah bu listeye uyarak onuda gönderecem :KK39: banada destek olun lütfen. hergün menümü yazacam inş.

Gunaydin canim masallah super vermissin..sen basla biz destek oluruz birbirimize zaten seninde verecek fazla kilon kalmamis o kilo da gider saglikli sekilde insallah..

Hahaha dun aksam giremedim arkadasa oturmaya gittik ayyyy cok korktum bozacam diye ama sukur sadece iki kasik kisir aldim baskada bisey yemedim ona ragmen sabah 700 gram eksik gordum yani iki gunde 1.100 gram gitmis :KK52::KK52: cok mutlu oldum bugunde arkadaslarla disarda olacaz offfff umarim en az zararla cikarim

dün hain kardeşim yüzünden bende azıcık bozdumm. :KK47::KK47::KK47: ama sabah kaldıgım yerden devam ediyorum. malesef ben de dünden bugune sadece 100 gr vermişim gözüküyor :KK25::KK25: ama azimle devam ediyorumm :KK36::KK36::KK36::KK36:

dün hain kardeşim yüzünden bende azıcık bozdumm. :KK47::KK47::KK47: ama sabah kaldıgım yerden devam ediyorum. malesef ben de dünden bugune sadece 100 gr vermişim gözüküyor :KK25::KK25: ama azimle devam ediyorumm :KK36::KK36::KK36::KK36:

Hahaha zaten su kacamaklar olmasa olur mu :KK1: ama en azindan veriyoruz ustune almiyoruz
Sabah ben gene ayni listedeki kahvaltimi yaptim, arada sute kahve koyup ictim.oglede bir but haslayip yanina salata yapacam..sonra disariya cikacam arayi yapamam zaten eger disarda yersem cok kotu olur yaaaaa ama yemiyecem kahve falan icerim yada bir top dondurma yerim umarim oyle olurda aksamda sebze haslamayi dusunuyorum yaninda yogurtla neyse ben cikayim artik aksam gorusuruz:KK50:

Gunaydin canim masallah super vermissin..sen basla biz destek oluruz birbirimize zaten seninde verecek fazla kilon kalmamis o kilo da gider saglikli sekilde insallah..

inşallah canım. bugün alışverişimi yapıcam. 68 de kaldım hoş vermek için çabada sarfetmedim 2 aydır nerdeyse. ama 2 ay içinde vermeyi hedefliyorum allahın izniyle. :KK8: :KK8:

X