Dr. Ayça Kaya/ 1 haftada 3.5 kg diyeti

Canım bugün 6. gününmüş bir gelişme varmı acaba :KK1:

Kızlar toplanalım bayramdan sonrada baslayalım beraber baslayan kişi konu açsın barii
hepimiz yazarızz inşallah kurtuluruz kilolalarımızdaann :KK16:

canım bugün 8. günüm ve toplam 2buçuk kilo verdim. Diyet güzel ama istisna olarak uymadıgım oldu dün eti biraz fazla kacırdım dondurma falan yiyorum her aksam ama buna ragmen gayette güzel verdim. Suyuda fazla icmiyorum ama günde 1 bucuk saat yürüyüs yapıyorum sabah 6da. Tavsiye ederim hepinize..

canım bugün 8. günüm ve toplam 2buçuk kilo verdim. Diyet güzel ama istisna olarak uymadıgım oldu dün eti biraz fazla kacırdım dondurma falan yiyorum her aksam ama buna ragmen gayette güzel verdim. Suyuda fazla icmiyorum ama günde 1 bucuk saat yürüyüs yapıyorum sabah 6da. Tavsiye ederim hepinize..

Tesekkür ederim canım cevap verdiğin için,iyi genede güzel vermişsin ya.

kızlarrr bugunden itibaren ben de başlıyorum. 1 ay sonra okulum başlayacak en az 7 8 kilo vermem lazım ki bu diyete göre fazlasını bile verebiliirm sanırım :))

destek olalım birbirimize KK nım güzelleri :KK36::KK36:

bende katilmak istiyorum ayda alti kilo benim icin cok iyi .menülerimizi paylasip sik sik yazarsak basarabiliz.destek de cok önemli .

bende katilmak istiyorum ayda alti kilo benim icin cok iyi .menülerimizi paylasip sik sik yazarsak basarabiliz.destek de cok önemli .

Listede ki urunleri bugun alip yarin baslamak istiyorum.Dogru diyorsun menulerimizi paylasmamiz gerek daha cok secenek olur bize de :)

Listede ki urunleri bugun alip yarin baslamak istiyorum.Dogru diyorsun menulerimizi paylasmamiz gerek daha cok secenek olur bize de :)

ben listeye pek sadik kalamadim bugünn. yapma imkanim olmadi ama listemi yazabilirim,
  • menüm sabah iki kücük kase nesfit yagsiz süt ,iki bardak kahve
  • ara yesil cay
  • öglen dör bes tane tavuk nuggets yaninda bol salata
  • ara eis cafe
  • aksam bir tas corba
  • 1 litre su ve yarim saat yürüyüs

selam kizlar bende yarin bu diyete basliyorum..sadece bir kac degisiklik yapacam yani mesala ekmek konusunda ben normalde de sabah 2 dilim hayatta yiyemem onu 1 e dusurecem, ogleleyinde zaten ekmek yemem birde sanirim yulaf var onu burada bulamam..diger tum herseye Allah izin verirse aynen uyarim..bir hafta bunu yapip sonra ayda 8 kilo olan diyetin ilk haftasini yapacam yani donusumlu olacak..yarindan itibaren menu paylasimini buradan yapacam bakalim ne kadar etkili olacak,yarin basliyacak olan arkadaslarla birbirimize destek olalim olur mu? en azindan kacamak yapmasak super olur:KK52:

Merhaba kizlar

Bende yarin basliyorum! bi haftada 2,5 versem ona bil sukur ramazan ayinda 2 kilo verdim, o kadar dikkat etmeme ragmen.
Bol sabirla olucak umarim!
Herkese bol sanslar :KK70:

arkadaşlar merhaba,
bende bu gün diyete başlıyorum kim neler yapıyor diye buraya bakayım derken listeyi gördüm.aylar önce diyetisyene gittiğimde bana verilen listeyle aynı sadece öğlen köftenin miktarı yazılmamış.büyükse 2 küçükse 3 köfte yazıyırdu ve yumurta haricinde öğlen peynir yeme hakkımda vardı(2 porsiyon)
akşam 1 dilim ekmek yerine 1 kase değil(özellikle yazmak istedim) 1 kepçe çorba içebilirsin demişti.

o zaman çok güzel kilo vermiştim ayda 5-6 kilo veriyordum ki ben sonra nefsime hakim olamadım :)
ama şimdi bebeğim olsun dşye tedavi gördüğüm doktor acilen rejime başlayacaksın deyince tekrardan soyundum bu işe bakalım sonu gelir inşallah.bende bu eklemelerimle aynı diyeti yapacağım.yarından itibaren de uygulayacağım. gelişmelerden haberdar ederim.yürüyüş yapabilirmiyim bilmiyorum ama evde adım atma aleti var onu kullanacağım sanırım.
hepimize kolay gelsin şimdiden..

ben listeye pek sadik kalamadim bugünn. yapma imkanim olmadi ama listemi yazabilirim,
  • menüm sabah iki kücük kase nesfit yagsiz süt ,iki bardak kahve
  • ara yesil cay
  • öglen dör bes tane tavuk nuggets yaninda bol salata
  • ara eis cafe
  • aksam bir tas corba
  • 1 litre su ve yarim saat yürüyüs

Yagsiz süt aldım bende bugun,ama tadı cok kötü :KK43:
Burda henüz yarın olmadı :) ama yarın sabah ki kahvaltım icin bende Mısır gevreği aldım :)
Birde ne çorbası iciyorsun?ben hangi çorbayı yapacağımı bilemiyorum cogu zaman.

kızlar bende sabah programına uydum, kepek ekmeginden tostumu yedim, başka da bişey yemedim mesela.. ama benim için problem ara öğünler.. çalıştıgımdan dolayı ara öğünlerde bişey yiyemiyorum. ve sürekli çay neskafe içiyorum. ne kadar sıkıntı olur ki acaba benim için :44::44:

selam arkadaslar bende hemen menumu paylasayim

sabah
1 dilim ekmek
bir kk peynir
3 yesil zeytin
2 biber

ara
yarim bardak sut

ogle
2 kofte
bol salata icine 1 patates koymustum
ayran

ikinci arada ise az sonra iki adet meyvemi yiyecem aksam ben meyve yiyemem siskinlik yapiyor bende
ve 1 cay bardagi yogurt

aksamda

1 kase tarhana
3 kasik nohut yemegi
2kasik yogurt

2,5 lt su bitiririm simdiye kadar zaten 1.5 bitti..gun icinde 1 saat yurudum..1 fincan yesil cayimi ictim aksam yemeginden sonra 1 fincan daha icecem ve en sonda saat 6 da gunu kapatacam.aksam cok acikirsam 2- 3 tane badem yerim boyle iste umarim ise yarar ve bozmam

kızlar bende sabah programına uydum, kepek ekmeginden tostumu yedim, başka da bişey yemedim mesela.. ama benim için problem ara öğünler.. çalıştıgımdan dolayı ara öğünlerde bişey yiyemiyorum. ve sürekli çay neskafe içiyorum. ne kadar sıkıntı olur ki acaba benim için :44::44:

canim ara ogunlerini yaninda gotursen mesala kucuk kutularda sutler satiliyor onlardan alsan yanina 1 elma falan o sekilde denesen nasil olur

merhaba kızlar. ben izindeyim şu anda. izin dönüşü çok sıkı bi şekilde başlıycam ben de. daha önce 5 ayda 18 kilo vermiştim diyetisyene giderek. evlendim. eşim hep kalorili şeyler seviyor malesef :KK43: ama onunla da konuştum artık mutsuz oluyorum diye. o da yardımcı olucak inş. bu diyet listesi bence de çok güzel. benim diyetisyenimin listesinden daha çok hatta. ama çok sağlıklı veririz kiloları. kolay deil bunu hepimiz biliyoruz ama böyle de olmuyor be kızlar..

merhaba kızlar. ben izindeyim şu anda. izin dönüşü çok sıkı bi şekilde başlıycam ben de. daha önce 5 ayda 18 kilo vermiştim diyetisyene giderek. evlendim. eşim hep kalorili şeyler seviyor malesef :KK43: ama onunla da konuştum artık mutsuz oluyorum diye. o da yardımcı olucak inş. bu diyet listesi bence de çok güzel. benim diyetisyenimin listesinden daha çok hatta. ama çok sağlıklı veririz kiloları. kolay deil bunu hepimiz biliyoruz ama böyle de olmuyor be kızlar..

evet malesef kendi adima konusayim 1 kilo bile alsam cok mutsuz oluyorum :KK19: umarim sende basarirsin zaten daha once 18 kilo vermissin bu super birsey kolay degil yani, simdi gene yaparsin hem esinde destekcin daha ne olsun. bende bu listeyi begendim herseyden var daha ne olsun

canim ara ogunlerini yaninda gotursen mesala kucuk kutularda sutler satiliyor onlardan alsan yanina 1 elma falan o sekilde denesen nasil olur

meyve yiyebileceğim bir ortam yok malesef. yani mutfak gibi ya da bıçak gibi falan :KK50: ama süt mantıklı, artık bi ara öğünü sütle geçirim. diğerinde de kuru meyve falan yerim ? olur dimi öyle :44:

meyve yiyebileceğim bir ortam yok malesef. yani mutfak gibi ya da bıçak gibi falan :KK50: ama süt mantıklı, artık bi ara öğünü sütle geçirim. diğerinde de kuru meyve falan yerim ? olur dimi öyle :44:

bence olur canim yani 2 ceviz,2 kuru incir,2kuru kayisi biraz badem boylede olur mesela sutude dedigimiz gibi yaparsin hem ac kalmazsin hemde ara ogununu guzel sekilde gecirirsin

X