Zayıflama Kemeri Kullananlar Cevap Lütfennn

enkapol

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2012
262
2
Arkadaşlar Merhaba;
bir şeyi merak ediyorum. spor yapıyorum ve zayıflama kemeri almak istiyorum ek olarak. ama faydası olur mu olmaz mı bilemiyorum bu yüzden alan veya kullanan varsa bilgilendirirse beni çok mutlu olacağım.... Ona göre gidip hemen alacağım. Cevaplarınızı bekliyorum merakla.... Şimdiden teşekkürlerfe

bizde de var hiç düzenli kullanamadım . bir iki gün hevesten kullanıyosun sonra kalıyo. zayıflamaya etkisi yoktur. sıkılaşmaya var mı bilmem. kan dolaşımını hızlandırıyor çünkü kaşınmaya başlıyo bi süre masaj yaptığı yer. yani çok da gerek yok diye düşünüyorum ben.

bizde de var hiç düzenli kullanamadım . bir iki gün hevesten kullanıyosun sonra kalıyo. zayıflamaya etkisi yoktur. sıkılaşmaya var mı bilmem. kan dolaşımını hızlandırıyor çünkü kaşınmaya başlıyo bi süre masaj yaptığı yer. yani çok da gerek yok diye düşünüyorum ben.

doğru diyorsun. bir hevesle alınıyor işte. Bende almayı çok istiyorum işte sıkılaştırır diye de bilemiyorum ya. A101 e gelmişti de gittim kalmamış satılmış :KK5:

Ben de terleten bel korselerinden almak istiyorum :) ama hangisi en iyisi karar vermedim :KK43:

ikisinide kullandim ama kımseye tavsıye etmıorum gercekten bı ıse yaramıo kızlar ya:KK50::KK50:

Aynen katılıyorum bende zamanında almıştım kocamdan gizli parasını verdim.Alınca ilk heves kullanıyosun sonra alalı kaç sene oldu dolabımda duruyo.En sonunda bir arkadaşım istedi ona verdim oda sabah öğlen akşam 10 ar dk lık kullanıyomuş bilmiyorum faydasını görüyomu.Hiç boşuna verme o kadar parayı onun yerine spor aleti alsan daha çok faydasını görürsün cnm.Anacak kendi çabamızla azmimizle irademizle ve sabrımızla verebiliriz kiloları.

cevap verecek olan yok mu

ben bundan 11 sene önce oğlumu hamileyken gazete bir bel kemeri verdi kuponla .sabırla kupon biriktirip aldım.minik pille çalışan ve vicuda elektirik veren bir kemerdi.aynı pasif jimlastikteki gibi kasları elektirikle uyarıp kasılmasını sağlıyor.dogümdan sonra çok düzenli kullandım.hergün.ama kaç dakika taktığımı hatırlamıyorum.4-5 ay kullandım.karnım baklava dilimi olmuştu.ama bozuldu.ş,mdide a 101 den aldım bu elektirik vermiyor ısıtıp titretiyor.yani yağ dokusunu ısıtıp titretmeyle parçalıyor.herşeyin kullanımı düzen ve azme bakar.1-2 gün yada kullanımla sonuç alınmaz.sonuçta bu kiloları 1-2 günde yapmadık.ısıtıp titreteni selülit kremiyle kullansak daha çok faydalı olur gibime geliyor.

ben bundan 11 sene önce oğlumu hamileyken gazete bir bel kemeri verdi kuponla .sabırla kupon biriktirip aldım.minik pille çalışan ve vicuda elektirik veren bir kemerdi.aynı pasif jimlastikteki gibi kasları elektirikle uyarıp kasılmasını sağlıyor.dogümdan sonra çok düzenli kullandım.hergün.ama kaç dakika taktığımı hatırlamıyorum.4-5 ay kullandım.karnım baklava dilimi olmuştu.ama bozuldu.ş,mdide a 101 den aldım bu elektirik vermiyor ısıtıp titretiyor.yani yağ dokusunu ısıtıp titretmeyle parçalıyor.herşeyin kullanımı düzen ve azme bakar.1-2 gün yada kullanımla sonuç alınmaz.sonuçta bu kiloları 1-2 günde yapmadık.ısıtıp titreteni selülit kremiyle kullansak daha çok faydalı olur gibime geliyor.

çok teşekkür ederim canım. Bende buna inanıyorum gerçekten. Azim çok önemli.
Bende A101 e gelenden almak istedim ama kalmamıştı ya baya da iyiydi fiyatı 219 tl lik ürün 39 tl idi.
Gittiğimde satılmış hepsi çok pişman oldum hemen gidip almadığıma

***Reklam İçerikli Yazı***

Son düzenleyen: Moderatör:
X