Lekeler, Çiller Siyah nokta sorunum

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Burundaki siyah noktaları aldıkça onların alanları genişliyormuş ve daha çok çıkıyorlarmış. Arkadaşımda doktora gitmişti, onun doktoru demiş. Doğru yanlış bilemem.

Alınmazsa kötü görüntünün nasıl yok edilceğinide söylemiş mi o doktor ?

Yüz kesesi kullanmayı deneyebilirsin :) o yoksa normal kesesi çok hafif sürt banyoda. Bide bir arkadaşım banyodan sonra kolonyayı pamuğa döküp burnuna sürüyormuş ve hiç siyah noktası yok. Bende bi kaç kere denedim siyah kir çıkıyor resmen belki düzenli kullanımda işe yarar :)

canım bu vidyodaki maskeyi dene ben sürekli kullanıyorum yapınca gözlerine inanamazsın süper çıkıyor hepsi

Make Your Own Pore Strips - YouTube

toz jelatinimarkette bulamayabilirsin onun için aktardan al oralarda oluyor...

bu arada toz jelatin çok iğrenç kokuyor baştan söyleyim ama sabredebilirsin:nazar:

birde burnunda tamamen kurumadan temizlersenistediğin gibi almayabiliyor iyice kuruyana kadar bekle ve çok ince bir tabaka halınde sürme biraz kalın olsun.

bu arada toz jelatını 20 25 gr alman yeterli onunla neredeyse bi 10 defa yapa bılırsın...

bebek pudrası da işe yarıyor kızlar, arkadaşım gül suyuyla bebek pudrasını karıştırıp maske yapıyordu denedim ben de sivilceleri falan da kurutuyor..

canım bu vidyodaki maskeyi dene ben sürekli kullanıyorum yapınca gözlerine inanamazsın süper çıkıyor hepsi

Make Your Own Pore Strips - YouTube

toz jelatinimarkette bulamayabilirsin onun için aktardan al oralarda oluyor...

bu arada toz jelatin çok iğrenç kokuyor baştan söyleyim ama sabredebilirsin:nazar:

birde burnunda tamamen kurumadan temizlersenistediğin gibi almayabiliyor iyice kuruyana kadar bekle ve çok ince bir tabaka halınde sürme biraz kalın olsun.

bu arada toz jelatını 20 25 gr alman yeterli onunla neredeyse bi 10 defa yapa bılırsın...[/QU

videodaki gibiyse siyah nokta bırakmıyodur heralde, cildi tahriş etmiyor değil mi,

X