PHYSICIANS FORMULA kullananlar ne düşünüyor?

Petanın test yapmayan firmalar listesinde ismi var bu firmanın telaşa gerek yok bence.

petaya güvenilmemesi gerektiğini, buav ı cruelty-free anlamında referans alınması gerektiğini "markanı kendin seç" adlı başlıkta bulabilirsin, bu olay petanın güvenilirliğini sarsan ilk olay değil maalesef...:KK14:

cilt doktorlarının önerdiği tek tük markalardan biridir...ben de doktor tavsiyesiyle kullanmaya başlamıştım, gerçekten inanılmaz kapatıcı ve sivilceleri tedavi edici özelliği var öğrenciyken kullanmaya başladım hala da kullanıyorum, her eczanede satılmıyor maalesef en son izmir agora'da bulmuştum 60 tl mineral pudra:KK16:

ben hayatımda böyle güzel bi maskara daha kullanmadım. organic wear maskara hem kalıp gibi sertleştirmiyo hem de sürüldüğü şekli uzun süre koruyo... ben organik bi maskara ararken zaten kompakt pudrasını kullandığım bu markanın maskarasını denemeye karar verdim gerçekten çok başarılı maskaranın %47 si organik tarımla üretilmiş okuduğum kadarıyla... tabi ki parabensiz ve parfümsüz!
Eki Görüntüle 469997

Haklısın,ilk kez kullandığım bir üründü ve bitirdim. Kirpiklerimi çok yoğun gösterdi,mükemmel ürün!

Pudrasını ve fondötenini almayı düşünüyorum,kullanan var mı?
Birde hangi pudrasını?

Dermokozmetik bir ürün kullanmam gerek çünkü cildim siyah noktaya çok elverişli.

Pudrasını ve fondötenini almayı düşünüyorum,kullanan var mı?
Birde hangi pudrasını?

Dermokozmetik bir ürün kullanmam gerek çünkü cildim siyah noktaya çok elverişli.

mineral pudrasını kullanıyorum yıllardır. dışı mavi renk olandan.
memnunum cildim yağlı ve fondöten kullanamıyorum, dolayısıyla pudra daha uygun benim için. pudranın içinden küçük kabuki fırça çıkıyor bununla uygulanıyor cildi tahriş etmiyor ve en önemlisi kapatıcılığı bir pudraya göre gayet iyi.
cildiniz her türlü kozmetiği tolere edemiyorsa bence kullanmakta fayda görürsünüz.

mineral pudrasını kullanıyorum yıllardır. dışı mavi renk olandan.
memnunum cildim yağlı ve fondöten kullanamıyorum, dolayısıyla pudra daha uygun benim için. pudranın içinden küçük kabuki fırça çıkıyor bununla uygulanıyor cildi tahriş etmiyor ve en önemlisi kapatıcılığı bir pudraya göre gayet iyi.
cildiniz her türlü kozmetiği tolere edemiyorsa bence kullanmakta fayda görürsünüz.

Benim karma cildim.Benim cildime de uyar umarım. :)

karma ciltlerin pudra ya da fondöten kullanmasında sıkıntı yok bildiğim kadarıyla
ama kuru ciltlere fondöten önerilir, yağlılara da pudra cilde daha iyi uyum sağlaması bakımından.
inşallah siz de memnun kalırsınız kullandıktan sonra..

karma ciltlerin pudra ya da fondöten kullanmasında sıkıntı yok bildiğim kadarıyla
ama kuru ciltlere fondöten önerilir, yağlılara da pudra cilde daha iyi uyum sağlaması bakımından.
inşallah siz de memnun kalırsınız kullandıktan sonra..

Bende birbirini dengelemesi açısından ikisini kullanıyorum,öyle daha hoş gözüküyor.
Physicians formülün kapatıcılığı,kalıcılığı nasıl peki?

PHysician's Formula Shimmer Strips gercekten basarisiz. Pigmentasyon cok kotu, kalicilik sifir. Okumustum bloglarda ama gidip aldim keske almasaydim dedigim bir urun oldu.
Happy Booster allik guzel ve sevimli.
Yalniz burada cok pahali ben ebay'den aldim. Burdaki fiyatin yarisinin daha azi bir fiyata... Nihayetinde bu bir drugstore markasi gidip bu paraya azicik ekleyip mac allik alirim.

Merhaba,

Ebay' dan alıyorum demişsiniz.Bende yurt dışından özellikle Ebay' dan sürekli alışveriş yapıyorum ama kozmetik ürünlerin yurt dışından getirilmesi yasak.
Gümrükte problem olmuyor mu?

aa bende konu açtım bu marka üzerine...ama malesef ben bu rimelini beğenmedim...farı da hediye gönderdiler shimmer strips o da daha iyi olabilirdi bence ama renkli nemlendiricisinden bb crem tarzında acayip memnunum...
cilt ürünlerini temizleyicisini nemlendiricisini vs kullanan var mı aranızda...

Ben rımelini kullanmadım ama, eyelinerini kullandım gayet orta halli bir eyelinerdi.

Fakat bu markanın bronzeri ve allıkları ve renkli ürünleri çok güzel denemiştim eyeliner alırken.

Ve maskara konusunda şunu diyebilirim geçen hafta doktora gittim gözlerimde allerji ve iltihap varmış göz çevremde.
Doktor mineral marka kullanacaksın göz ürünlerinde dedi ve bu markanın tam da bu maskarasını önerdi.
İçinde göze zararlı hiç birşey yokmuş.
Kızartmıyor ve kaşındırmıyormuş.

Ve detaylı bilgi için bu sayfaya bakabilirsiniz; Physicians Formula Organic Wear Maskara « Makyaj Aynam – Makyaj, Kozmetik ve Güzellik Blogu

maskara bende sanki ağırlık yaptı ve saatler sonra hafif dökülüyor göz çevreme bulaşıyor siyah siyah.....

bende bu akşam sipariş verdim netten çünkü hangi markanın fondoten yada pudrasını kullandıysam yüzümde allerji yaptı bugün bi baktım çenem ve burnumun etrafı yine kızarmış çok sinirlendim çünkü cildim aşırı hassas her markada aynı problemi yaşamaktan bıktım ve bende mineral sıkıştırılmış pudrasından,bb krem tarzındaki renkli nemlendiricisinden ve kapatıcısından sipariş ettim umarım burada okuduğum yorumlar gibi iyi gelir cildime tek umudum bu marka kaldı artık sivilce problemim yok fakat alerji ve kızarıklıklardan fenalık geldi artık umarım yararını görürüm:KK53:

benimde yüzüm aynı şekilde hassas....eger cildinde kuruma varsa bb cremin altına nemlendirici sür mutlaka...eğer yağlıysa yüzün mükemmel bir ürün...

rx concealerını kullanıyorum ama bana en açık rengi bile hafiften koyu durduğu için sadece yüzümde kullanıyorum.
göz altlarıma kullanmak için almıştım ama malesef renkten ötürü kullanamıyorum.
inanılmaz yoğun bir kapatıcı ufacık bir damlası yetiyor.

benimde yüzüm aynı şekilde hassas....eger cildinde kuruma varsa bb cremin altına nemlendirici sür mutlaka...eğer yağlıysa yüzün mükemmel bir ürün...

benim cildim karma canım sanırım bb kremi yeterli gelir diye düşünüyorum sabırsızlanıyorum bakalım yarın elimde olacaklar inşallah umarım memnun kalırımda başka arayışlar içine girmem:44:

jel eyelinerlarını kullanıyorum, çok güzel yumuşacık ve kalıcılar, göz rengine göre setleri var ben kendi göz rengime uygun olanı aldım, her makyajımda kullanır oldum....

ürünlerimi aldığımdan beri hergün kullandım ve 3 gündür maşallah diyeyim hiçbir kızarıklığım ve kaşıntım olmadı bb kermi,pudrası ve kapatıcısını almıştım hepside mükemmeller gerçekten bayıldım:KK34:

X