PHYSICIANS FORMULA kullananlar ne düşünüyor?

ben ps ürünleri kullanıyorum ve tanıtımını yapıyordum bir kaç ay öncesine savunmak niyetinde değilim ama sadece fırcayı cok bastırarak kullanmanızı anlamadım zaten bu nude serisinin farı gayet yogundur

Fırçayı çok bastırarak kullanmıyorum. Fotoğrafları çekerken renkleri parmaklarımla aldım, koluma swatch yaparken de parmağımı bastırmak zorunda kaldım ki renkler görünür olsun. Ürünü alan bir müşteri olarak ürünün başarısız olduğunu düşünüyorum, açık net. Ne Sigma fırçalarımla ne de Real Techniques fırçalarımla kullanabildim. Pigmentasyon zayıf ve renkler birbirine karışmıyor benim gibi farklı renkleri bir arada kullanmaktan hoşlananlar için iyi bir seçenek değil. Bu tabi benim bu ürünle ilgili yorumum, PF'nın beğendiğim diğer ürünleri var ancak bu far paleti onlardan biri asla değil.

astar pudranın bronzları cıktı kızlar okadar güzelki bence eski ürünü almayın bu daha güzel

Ben astar pudrasını almak istiyorum ama hiç kullanmadım. Nasıl sürüyorsunuz siz bunu. Baya fırçayı alıp tüm renkleri bulayarak mı sürüyorsunuz yoksa yeşil kısmını ayrı pembe kısmını ayrı mı sürüyorsunuz?

Alıcam ama kullanım konusunda hiç bilgim yok:KK50:

İşteee physicians formulalarım geldi bugüünn..

$pf.jpg

Daha önce üç renkli olan astar kat diye tabir ettikleri "correcting powder" nasıl kullanıyorsunuz diye sormuştum. Valla büyük bir fırça aldım tüm renkleri bulayıp sürdüm ama suratım böyle beyaz, kimi yerleri yeşilli birşey oldu :) Lütfen bu pudrayı nasıl kullanılacaını bilenler yazsın.

Sen niye aldın derseniz aldığım sitede indirim vardı "correcting set" diye, ben de aldım :KK52: İşte biz bayanlar indirime dayanamayız.

İkili kapatıcısından pembe olanı daha sıvı kıvamda ama çok parlak,ışıltılı ama diğeri süper. Gözaltı morluklarımı çok iyi kapattı ve aydınlık verdi. Yüzümdeki sivilce izlerinin yada küçük kızarıklıklara lekelere de sürdüm onları da güzel kapattı ve ilginç göz altı gibi aydınlık bir görüntü oluşmadı.

Allığına ba-yıl-dım. İşte yıllardır aradığım o tatlı hafif parlak pembe renk buymuş :)

Göz kalemi kajal şeklinde. Aldığım siteden bana göz kalemi gün boyu kalır akmaz demişlerdi gün boyu kullanma şansım bugün olmadı yarından sonra gün boyu kullanırım bakalım dedikleri doğru mu görürüz.

Rimeli fena değil. Tabi bir maybelline veya avon süper shock mascara gibi kirpikleri füze gibi yapmıyor, ama kirpikleri kıvırması, kaldırması ve tek tek ayırması bakımından güzel buldum yani organik bir ürüne göre performansı iyi. PF'nin daha önce %100 organik rimelini kullanmıştım göndesi sarı, yaprak şeklinde kapağı olan. O berbattı çok kuru bir rimeldi ve günün ilerleyen saatlerinde göz altlarıma dökülmüştü ama bu siyah olanında öyle birşey olmadı.

Son olarak fondoteni. Pudra gibi toz şeklinde aynı ama fondotenmiş. Güzel bir tasarımı var, üstte özel bir bölme yapılmış fırçası içinde. Yanlız kapağını çok yavaş açın. Hızlı şekilde birden açarsanız heryer pudra olur ziyan olur ondan yavaş yavaş sakince açın :) Fırçası hem biraz sert hemde küçük. Yüze de homojen bir dağılım yapmadı. Bende büyük pudra fırçamla sürdüm. Şöyle diyeyeim cildiniz kuruysa kesinlikle öncesinde nemlendirici sürün çünkü yüzü kurutuyor.kapatma etkisi güzel, kadifemsi bir görüntü veriyor..

Bugünlük pf deneyimlerim unlar ama dediğim gibi göz kaleminin kalıcılığı konusunda şüphelerim var, aynı şekilde allık ve fondotenin gün içindeki kalıcık performanslarını da yarından sonra yazarım..:KK16:

Son düzenleme:
İşteee physicians formulalarım geldi bugüünn..

Eki Görüntüle 821186

Daha önce üç renkli olan astar kat diye tabir ettikleri "correcting powder" nasıl kullanıyorsunuz diye sormuştum. Valla büyük bir fırça aldım tüm renkleri bulayıp sürdüm ama suratım böyle beyaz, kimi yerleri yeşilli birşey oldu :) Lütfen bu pudrayı nasıl kullanılacaını bilenler yazsın.

Sen niye aldın derseniz aldığım sitede indirim vardı "correcting set" diye, ben de aldım :KK52: İşte biz bayanlar indirime dayanamayız.

İkili kapatıcısından pembe olanı daha sıvı kıvamda ama çok parlak,ışıltılı ama diğeri süper. Gözaltı morluklarımı çok iyi kapattı ve aydınlık verdi. Yüzümdeki sivilce izlerinin yada küçük kızarıklıklara lekelere de sürdüm onları da güzel kapattı ve ilginç göz altı gibi aydınlık bir görüntü oluşmadı.

Allığına ba-yıl-dım. İşte yıllardır aradığım o tatlı hafif parlak pembe renk buymuş :)

Göz kalemi kajal şeklinde. Aldığım siteden bana göz kalemi gün boyu kalır akmaz demişlerdi gün boyu kullanma şansım bugün olmadı yarından sonra gün boyu kullanırım bakalım dedikleri doğru mu görürüz.

Rimeli fena değil. Tabi bir maybelline veya avon süper shock mascara gibi kirpikleri füze gibi yapmıyor, ama kirpikleri kıvırması, kaldırması ve tek tek ayırması bakımından güzel buldum yani organik bir ürüne göre performansı iyi. PF'nin daha önce %100 organik rimelini kullanmıştım göndesi sarı, yaprak şeklinde kapağı olan. O berbattı çok kuru bir rimeldi ve günün ilerleyen saatlerinde göz altlarıma dökülmüştü ama bu siyah olanında öyle birşey olmadı.

Son olarak fondoteni. Pudra gibi toz şeklinde aynı ama fondotenmiş. Güzel bir tasarımı var, üstte özel bir bölme yapılmış fırçası içinde. Yanlız kapağını çok yavaş açın. Hızlı şekilde birden açarsanız heryer pudra olur ziyan olur ondan yavaş yavaş sakince açın :) Fırçası hem biraz sert hemde küçük. Yüze de homojen bir dağılım yapmadı. Bende büyük pudra fırçamla sürdüm. Şöyle diyeyeim cildiniz kuruysa kesinlikle öncesinde nemlendirici sürün çünkü yüzü kurutuyor.kapatma etkisi güzel, kadifemsi bir görüntü veriyor..

Bugünlük pf deneyimlerim unlar ama dediğim gibi göz kaleminin kalıcılığı konusunda şüphelerim var, aynı şekilde allık ve fondotenin gün içindeki kalıcık performanslarını da yarından sonra yazarım..:KK16:

Eveet pf'nin performansını yazacam dedim yazayım. 2 gündür pf işe makyaj yapıyorum.

Rimelindne başlayayım önceki %100 organic olan yeşil kapaklı rimeli gibi değil, tüm gün gözümde akmadan, kirpik diplerime dökülmeden durdu hatta gözümü oğuşladım ona rağmen hiç bulaşmamış rimel

Göz kalemine gelinde pf'yi gidip Amerika'da dava mı etsem ne. Hani 24 saat kalıcı etkiydi ya la :KK35: Tamam üst göz kapaklarımda akşama kadar durdu ama ya alt göz he alt göz aktı ya laa :KK19: Gerçi rahat bi 4-5 saat durdu sonra akmaya başladı..

Kapatıcısı da akşama kadar durdu. Garnier'ın roll-on renkli göz altı kremini sürüyordum günde kaç kere tazelerdim bilmiyorum ama sevgili Pf'ciğimi sabah sürdüm birtek akşam iş çıkışı tazalemiştim 9 saat sonra:KK76: Birde şunu söyleyeyim göz altı kapatıcı sürüp çıkardığımda göz altlarımda hafif bir morluk olurdu yani o makyaj yorgunluğu garnierinkinde bile ama Pf'de böyle bir sorunla arşılaşmadım.

Allığını dediğim gibi bayıldım çok tatlı, sedefli bir pembe. Yanlız allıkta şöyle bir problem var eliniz yüzünüze değmiyorsa allık uçmuyor suratta kalıyor ama eliniz yanağınıza gitti mi allık ele çok çabuk bulaşıyor. Flormar allık kullanırdım hiç böyle olmazdı ama Pf'nin böyle oluyor anlamadım

Pudra şeklinde fondoteni kullanmakta zorlandım biraz meğersem kapağındaki stikerı çıkarıp üst kapağa ürünü biraz boşaltıp sonra fırçayla uygulamak gerekiyormuş. Ehe ben ne yaptım üst kapağı komple açıp fırçayı bodozlama bütüm pudranın içine daldırdım:KK52: Sonuç kimi yerde çok kimi yerde az pudra :KK76:Bunun da kapatıclığı ve gün içindeki kalıcığı iyiydi. Yanlız kuru ciltililer önce bol nemlendirici sürsün çünkü yüzü acaip kurutuyor bu ürün daha çok yağlı ciltler için bence

3 renkli astar kat pudrası bir köşede duruyor ne yapcam ben bu ürünü ya böyle sarılı-yeşilli-pembeli hani neye nasıl kullanılır ki bu :))

Eveet pf'nin performansını yazacam dedim yazayım. 2 gündür pf işe makyaj yapıyorum.

Rimelindne başlayayım önceki %100 organic olan yeşil kapaklı rimeli gibi değil, tüm gün gözümde akmadan, kirpik diplerime dökülmeden durdu hatta gözümü oğuşladım ona rağmen hiç bulaşmamış rimel

Göz kalemine gelinde pf'yi gidip Amerika'da dava mı etsem ne. Hani 24 saat kalıcı etkiydi ya la :KK35: Tamam üst göz kapaklarımda akşama kadar durdu ama ya alt göz he alt göz aktı ya laa :KK19: Gerçi rahat bi 4-5 saat durdu sonra akmaya başladı..

Kapatıcısı da akşama kadar durdu. Garnier'ın roll-on renkli göz altı kremini sürüyordum günde kaç kere tazelerdim bilmiyorum ama sevgili Pf'ciğimi sabah sürdüm birtek akşam iş çıkışı tazalemiştim 9 saat sonra:KK76: Birde şunu söyleyeyim göz altı kapatıcı sürüp çıkardığımda göz altlarımda hafif bir morluk olurdu yani o makyaj yorgunluğu garnierinkinde bile ama Pf'de böyle bir sorunla arşılaşmadım.

Allığını dediğim gibi bayıldım çok tatlı, sedefli bir pembe. Yanlız allıkta şöyle bir problem var eliniz yüzünüze değmiyorsa allık uçmuyor suratta kalıyor ama eliniz yanağınıza gitti mi allık ele çok çabuk bulaşıyor. Flormar allık kullanırdım hiç böyle olmazdı ama Pf'nin böyle oluyor anlamadım

Pudra şeklinde fondoteni kullanmakta zorlandım biraz meğersem kapağındaki stikerı çıkarıp üst kapağa ürünü biraz boşaltıp sonra fırçayla uygulamak gerekiyormuş. Ehe ben ne yaptım üst kapağı komple açıp fırçayı bodozlama bütüm pudranın içine daldırdım:KK52: Sonuç kimi yerde çok kimi yerde az pudra :KK76:Bunun da kapatıclığı ve gün içindeki kalıcığı iyiydi. Yanlız kuru ciltililer önce bol nemlendirici sürsün çünkü yüzü acaip kurutuyor bu ürün daha çok yağlı ciltler için bence

3 renkli astar kat pudrası bir köşede duruyor ne yapcam ben bu ürünü ya böyle sarılı-yeşilli-pembeli hani neye nasıl kullanılır ki bu :))

merhaba canım,
güle güle kullan ürünlerini :KK34:bu markanın corrector larını almayı düşünüyorum :KK3: özellikle sarı tonunda olan corrector daha cok mor halkaları gizlemek için olduğunu duydum fakat hangi siteden alabiliriz?sen hangi siteden yapmıştın alışverişini...

ben geçen yıldan beri kullanıyorum pf.yi pudralarını,fondoten ve kapatıcısını almıştım,organik renkli nemlendiricisinidldım fakat onu beğenmedim,diğerleri oldukça güzel,geçenlerde bende bi siteden bb kremi ve bb pudrasını aldım onları kullanıyorum ancak benim için tek eksisi cildim çok beyaz olduğu için en açık tonu bile koyu duruyor çok aşırı bi koyuluk değil ama yüzüme göre yinede koyu,ne yapalım paraben ve talc içeren ürünler cildimi mahvetti o yüzden biraz koyu dursada bu markanın ürünleri almaya değer...

bende pudrasını alıcam ama porselen gibi bir kapatıcılık sağlamasını istiyorum bunu ummalımıyım sizce bu dizilerde pürüssüz suratlı kızlardan olmak istiyorum =) yada bana bu beklentimi sağlayacak bir ürün önerecek olan varmı acaba

mineral wear sıkıstırılmıs pudrasını yada mineral wear toz pudrasını toz pudrasını daha cok tavsiye ederim arkadasım ikiside yağlı ciltler içindir mavi kaplı olan ise kuru ciltler içindir sakın alma

Merhaba bende pudrasını almak istiyorum cildim kuru ama sivilce yapıyor önerebileceğiniz pudra türü var mıdır?

Bu markanin ürünlerini nerden bulabiliriz ki

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eczanelerde var canım, hangi şehirdesin?
Mesela bizim burada(Gaziantep) 4-5 eczanede var. Netten bakabilirsin hangi eczanelerde olduğuna

Kizlarr bende bu markanın rimelini almak istiyorum. Bahar aylarinda gozlerim cok alerjik oluyo surekli kasiniyo falan goz makyajida çok seviyorum. Eye Liner ve rimel almayi dusunuyorum tavsiye eder misiniz:)??

ben hayatımda böyle güzel bi maskara daha kullanmadım. organic wear maskara hem kalıp gibi sertleştirmiyo hem de sürüldüğü şekli uzun süre koruyo... ben organik bi maskara ararken zaten kompakt pudrasını kullandığım bu markanın maskarasını denemeye karar verdim gerçekten çok başarılı maskaranın %47 si organik tarımla üretilmiş okuduğum kadarıyla... tabi ki parabensiz ve parfümsüz!
Eki Görüntüle 469997
Ben de bunun siyah renkli kutusu olanı kullandım evet dediğin gibi çok doğal duruyo ve kirpiğinde yokmuş gibi hissediyorsun ama çabuk bitiyo çok da uygun fiyatlı değil malesef

gunesde antrenman yaptigim icin cok fazla gunes lekem var. bi gübre surmedim kullanmadim yuzume desem yalan olmaz.:)bu guclu kapaticiyi bari gitmiyorlar kapatayim diye aldim38₺ ye. deneyerek aldim fakat gün isiginda yuzum resmen zombi gibi oldugunu farkettim.bi halta yaramaz almayin derim. dogal durmuyor. lekeleri kapatmiyor zombi gibi yapiyor

ben physıcıans rimelini aldım fakat beğenmedim.Sanki hiç rimel sürmemiş gibi ne bi kıvrılma ne bi uzatma söz konusu.Sanırım doğal diye böyle ama işe yaramadı kimyasal olmadan güzelleşme olmuyor galiba :s

Merhaba bende pudrasını almak istiyorum cildim kuru ama sivilce yapıyor önerebileceğiniz pudra türü var mıdır?
benim cildimde sivilceli ben bunu almayı düşünüyorum.eczanede denedik kapatıcılığıda güzel
Physicians Formula Minarel Wear Loose Powder Minarel Toz Pudra

X