Lansinoh elektrikli çiftli süt pompası kullananlar

merhaba kızlar.5 ay önce doğum yaptım.lansinoh süt sağma makinası almıştım çok memnun kaldım.fakat çeşitli sebeplerden dolayı sütüm kesildi yani makinayı fazla kullanamadım.isteyen olursa 100 tl ye vereceğim.birkaç aynı markanın süt saklama poşetiyle birlikte.
hala satmayı düşünüyorsanız almak isterim resim ekleme imkanınız varsa görebilirmiyim

Yaklaşık 4 aydır kullanıyorum.Lansinohdan önce kraft almıştım hiç memnun değildim.İçine süt kaçma olasılığından dolayı motoru temizlemeniz gerekiyor ve ister istemez motorda su kalabiliyordu.3 kez servise gitmesi durumunda sıkıntıya düştüm.Ve bir akşam evimize yakın alışveriş merkezinden lansinohu aldım.İyi ki de almışım krafta göre parası biraz tuzlu.Fakat hiç yarı yolda koymadı.Motora süt kaçma olasılığı olmadığı için motoru temizlemek gibi bir işiniz yok.Sadece göğsünüze gelen aparatları temizliyorsunuz.Ben gayet memnun kaldım.Göğsümde acı felan da olmadı.Tavsiye ederim size.

Yaklaşık 4 aydır kullanıyorum.Lansinohdan önce kraft almıştım hiç memnun değildim.İçine süt kaçma olasılığından dolayı motoru temizlemeniz gerekiyor ve ister istemez motorda su kalabiliyordu.3 kez servise gitmesi durumunda sıkıntıya düştüm.Ve bir akşam evimize yakın alışveriş merkezinden lansinohu aldım.İyi ki de almışım krafta göre parası biraz tuzlu.Fakat hiç yarı yolda koymadı.Motora süt kaçma olasılığı olmadığı için motoru temizlemek gibi bir işiniz yok.Sadece göğsünüze gelen aparatları temizliyorsunuz.Ben gayet memnun kaldım.Göğsümde acı felan da olmadı.Tavsiye ederim size.
kraft bende de vardı aynen süt kaçtı ve bozuldu geçen hafta lansinoh aldım memnunum katılıtılan yorumunuzu.

Arkadaşlar lütfen yardımcı olurmuşsunuz elektrikli göğüs pompası arayış içindeyim ve biran evvel almam gerekiyor yirmigünlük bebeğim ve sütüm yeterli değil çoğunlukla mama ile besleniyor sütüm kesilecek diye korkuyorum yardımcı olurmusunuz lütfen

Slm kızlar 3.5 aylık bebeğim var eylülde işe başlayacağım için süt pompası almak istiyorum. Elektriklilerde en uygun fiyatlı olan lansinoh hemde çiftli. Kullananlar memnun mu? Yada hangi markayı önerirsiniz. Yardımlarınızı bekliyorum
İkinci kızımda kullandım çok memnun kaldım. Özellikle çekme gücünü ve freksnsını ayarlama özelliği süper bence..

X