Umursamaz erkeğe nasıl davranmalı?

Umursamaz erkeğe umursamaz olucaksınki akıllansın bence eğer zaten farketmiyorsa bişeyleri boşuna zaman harcanmış diye düşünürüm.

anladigim kadariyla sevgilin cool bir tip gibi görünüyor , bence sende öyle olmalisin hem boyle güzeldir gizemli iliskiler hic nereye gittigini ne yaptıgını anlatma sende arama daha kıymete binersin

Sen de umursamaz olcaksın bu kadar.Sadece bu kadar.Ve hiç zor değil.Bırak o telefonu bir köşeye.Yapamam mı diyorsun numarasını sil aramamak için elinden geleni yap.beyefendi alışmış çünkü sürekli senin onu aramana.Seni kaybetme korkusu da yok çünkü senin onu bırakmayacağından emin.Korksun biraz.

Ilgisiz erkek yoktur. Başkasıyla ilgilenen erkek vardır.

Hehe. Güzelmiş. :KK70:
Bence de bir erkek seviyorsa ilgi gösterir yahu.
Aşırı çekingen bir insansa ayrı tabi. Ama değilse ilgi göstermesi gerekir. Göstermiyorsa o işte vardır bir terslik.

sende onu arama.. başka şeylerle meşgul ol.. dayanamıyorum arıyorum dersende, gerekirse telefonu evde bırak yürüyebildiğin kadar yürü sonra yorulmaya başlayınca geri eve yürü :KK1: o kadar yani.. herşeyi yap elinden gelen ama arama..

Umursamaz erkeğe nasıl davranmalı kızlar fikir verinya delircem yoksa.Ben aramadıkça sadece aklına gelince beni arayan sevgilime nasıl davranmalıyım.Kendime sende arama o aramadıkça diyorum ama arıyorum işte dayanamıyorum aradığımdada çok güzel konuşuyoruz.ona neden aramadın falan dediğimde ise işim vardı falan filan diyo off bir fikir verin lütfen...buarada ayrı şehirlerdeyiz.size umursamazca davranan bir erkeğe nasıl davranırsınız.

kesinlikle sende sallamıcaksın onu canım benim hayatmda da öyle biri olmuştu ben zaten normalde takmam kmseyi baktm o öle aramıyo ben hiç aramadım sonra baktım peşinde onlarca kız olan çocuk yurdumun önünde gecelere kadar beklemeye başladı :) gittim onu cafede otururken masada bıraktm kalktm daha sonra peşmden geldi daha sonları masama güller bile yolladı düşün yani:)

Umursamaz erkeğe nasıl davranmalı kızlar fikir verinya delircem yoksa.Ben aramadıkça sadece aklına gelince beni arayan sevgilime nasıl davranmalıyım.Kendime sende arama o aramadıkça diyorum ama arıyorum işte dayanamıyorum aradığımdada çok güzel konuşuyoruz.

Bu arada bugün dayanamayıp yine ben aradım iyi güzel konuştuk 1-2 dakika ve birşey daha önceden internettede görüşüyoduk şimdi girmez oldu.Facebookda girmiyorum diyor ama ben bakıyorum bişeyler beğenmiş yani girmiş kendinden soğutmaya falanmı çalışıyor acaba birisi kendinden soğutmak isterse neler yaparki yardım lütfen bir fikir...:KK43:(

Umarım net ilişkisidir bu çünkü temeli sağlam, gerçek bir ilişki böyle olmamalı...

Birkaç yorum gördüm, "yapısı öyledir, sen de arama" vs...

Siz ilgisiz birinden bahsetmiyorsunuz ki internete girdiği halde girmediğini yani yalan söyleyen birinden bahsediyorsunuz... Bu durumda taktik uygulamak, aramayıp onun aramasını sağlamak ne işe yarayacak?

İletişim daha da kuvvetlensin de başka mecralarda da mı yalan söylesin adam?

Siz onu "daha ilgili" hale getirmekten evvel kendine getirin, neden nete girdiğini saklıyor sizden, neden yalan söylüyor size... Bu arayıp sormamasından daha ciddi bir problem...
:KK14:

Başka şehirlerde olmanız onu etkiliyor olabilir.. Her erkek dayanamaz bu kadar sabretmeye..
Uzak olmanızdan bıkmış olabilir..

evet kızlar yorumlarınız ve bana fikir verdiğini için hepinize teşekkürediyorum.iyiki varsınız.Konuma gelince pazartesiye kadar aramıcak ve telefonlarına cevap vermicektim.Kendisi dün aramadı ama bugün aradı dayanamayıp açtım.:KK43:( ama ben aramıcam bakalım ne kadar kaç günde bir arıcak beni önceleri bazen hergün bazen 2 -3 günde bir arardı.Bazı arkadaşlarımda çalışmıyormusun işin falan yokmu diye sormuş malesef çalışmıyorum evdeyim:KK43:( o' da işi dolasıyla gelemiyor yanıma bende ailemden dolayı gidemiyorum çünkü onlar bilmiyor sevgilim olduğunu işte böyle kızlar bakalım aramıyorum diye bişeyler diycekmi beni merak etçekmi. merakedenler için yazıyorum daha önce aynı şehirdeydik tayin dolayısıyla başka şehire gitti kendisi.

bende de var böyle bi odun faceden konuşuyoz daha rahat oluyo 2 gündür yazmadım mesaj bakalım ne yapcak bayramda yazcağını merak etceğini sanmıyom belki köyde olduğumu ya da evde olmadığımı misafir olduğunu fln düşünür ama bakalım pazar ne olcak ilişkimizi bilmiyor aileler o da işteyken daha rahat oluyo pazar izinli değilse yazma ihtimali var o yazana kadar yazmıcam az merak etsin öküzüm benim telde bozuldu 3 gün önce arasa da ulaşamayacak kart takılı olmayınca tabi arayamıyor:KK76: ulaşılamıyor fln demiyo ya iyice kudurur inş:KK1::KK47:benim mesaj yazmadan durmayacağımı çok iyi biliyo yazmamam onu illaki meraklandırır diye düşünüyom:26:tele ulaşamayınca kafayı yer inş:KK47:

ben de gezip tozuyom bu ara ev işine verdim kendimi:21:düğün var perşembe onla oyalanırım kuaför fln:KK12:kendimi bakıma alcam gezcem alışveriş yapcam ailemle ilgilencem düşünmemem lzm:KK20:

Bilmiyorum canım sevdiğini söylüyor benimle mutlu olduğunu söylüyor ama ben bilmiyorum yeterince seviliyormuyum.Bu arada bugün dayanamayıp yine ben aradım iyi güzel konuştuk 1-2 dakika ve birşey daha önceden internettede görüşüyoduk şimdi girmez oldu.Facebookda girmiyorum diyor ama ben bakıyorum bişeyler beğenmiş yani girmiş kendinden soğutmaya falanmı çalışıyor acaba birisi kendinden soğutmak isterse neler yaparki yardım lütfen bir fikir...:KK43:(

Cnm umursamaz erkek diye bir şey yoktur erkekler canı isteyince her şeyi yaparlar bu adamın başka planları var galiba seni üzmek istemem ama sevgi icraat ister seviyorum deyip ilgilenmemek biraz yalan dolana girer

Umursamaz erkeğe yapılması gereken en iyi şey , ona da aynı duyguyu yaşatmaktır.Sabırlı olun ondan bir adım gelmesini bekleyin.Kaçan kovalanır sözü çok doğru.Biraz siz kendinizi geri çekin o sizi arasın sorsun.

Bilmiyorum canım sevdiğini söylüyor benimle mutlu olduğunu söylüyor ama ben bilmiyorum yeterince seviliyormuyum.Bu arada bugün dayanamayıp yine ben aradım iyi güzel konuştuk 1-2 dakika ve birşey daha önceden internettede görüşüyoduk şimdi girmez oldu.Facebookda girmiyorum diyor ama ben bakıyorum bişeyler beğenmiş yani girmiş kendinden soğutmaya falanmı çalışıyor acaba birisi kendinden soğutmak isterse neler yaparki yardım lütfen bir fikir...:KK43:(
Merhaba ben de aynı sorunu yaşıyorum ve üstelik ortada çıkma teklifi de var.O etti ama ben telefondan değil yüzüme söylemesini istedim ve biz 3 aydır hala çıkamadık :KK43: Üstelik bizim durumumuz seninkinden de karışık :KK43: ben de naapsam bilmiyorum

Umursamaz erkeğe nasıl davranmalı kızlar fikir verinya delircem yoksa.Ben aramadıkça sadece aklına gelince beni arayan sevgilime nasıl davranmalıyım.Kendime sende arama o aramadıkça diyorum ama arıyorum işte dayanamıyorum aradığımdada çok güzel konuşuyoruz.ona neden aramadın falan dediğimde ise işim vardı falan filan diyo off bir fikir verin lütfen...buarada ayrı şehirlerdeyiz.size umursamazca davranan bir erkeğe nasıl davranırsınız.
bence eğer böyle davranıyorsa sen hiç umursama hatta daha sosyal ol hiç mesaj atma/arama o aramadan

Aynı dertten başım belada aramıyor aramıyorum . Sabır çok önemli sevgili olduğumuzu sanmyorum. Dayanamadım aradım diye bi durumumda yok .Sabretmek zorundayız arkadaşım ya tamamen bitcek ya tamamen sonuçlancak canım sabır.

O sana nasil davranıyorsa sende ona oyle davran , iliskiyi seni mi sirtlancaksin , onun sana hissettirdiklerini ona hissettirki anlasin neyin ne olduğunu..

X