duphaston ne işe yarıyor?

dr. gittim bana duphaston verdi..adetlerim çok düzenli..yalnız kücük kücük kistlerim var..gebelik istiyorum..fakat burada okuduğum yorumlarla adetleri düzene sokuyormuş..ilacı aldım ama tereddüt etmeye başladım..ne işe yarıyor kızlar bu ilaç???
bende gittim bendede küçük kistler var aynı ilacı bana da verdı düzensiz adetlerdenn ve adet görememekten dolayı yalnız bu ilaç gebeliği etkilemiyor rahatça kullanabilirsin :)

dr. gittim bana duphaston verdi..adetlerim çok düzenli..yalnız kücük kücük kistlerim var..gebelik istiyorum..fakat burada okuduğum yorumlarla adetleri düzene sokuyormuş..ilacı aldım ama tereddüt etmeye başladım..ne işe yarıyor kızlar bu ilaç???
bende gittim bendede küçük kistler var aynı ilacı bana da verdı düzensiz adetlerdenn ve adet görememekten dolayı yalnız bu ilaç gebeliği etkilemiyor diye biliyorum.doktorum gebelik olsa bile etkilemeyeceğini söyledi zaten prospektüsünde de yazar
:3

benim tedavimde duphaston, gebelik oluşursa bebeğin tutunmasını, oluşmazsa da adet olmamı sağlaması için kullanılmıştı.
polikistik over hastasıydım ve gebeliğe uğraşıyorduk
şükürler olsun bu ilacı sadece 1 kere kullandım ve ardından hamile kaldım
hayırlısını diliyorum sizin için de:)

ya canım cevaplarsan çok sveniceğim yumurtalık takibinizde yumurtan büyümüşmüydü 16. günü başlamızsn ya ilaca benmde bugün 16.günüm takibe gittim gelişme yokmuş doktor bu ilacı verdi yinede ilşki olsun bugünlerde dedi

yani hamile kalmışsınız siz bu ilacın sayesindemi hamile kaldınız yoksa yumurtanız zaten büyümüşmüydü lütfen cevap verin çok kötüyüm moralim altüst oldu bende de pcos var

Bende pkoluyum ve duphastonu 1kullandim.su an hamileyim:-):-)

nasıl kullandınız acaba bu ilacı BENDE DE PCO Var benm bugün adetimn 16. günü

klomen kullandım fakat gelişme yok dedi doktor bu ilacı verdi adet olursan 3.günü olmAZSA 1HAFTAİÇİNDE GEL DEDİ neşekilde kullandn
acaba lütfen bilgi verirsen

ben yumurta takibi de yaptırıyordum, adetin 16-17. günü gibi başaldım ve bi kutu bitirdim canım:)

canım bnde dün itibariyle duphaston kullanmaya başladım yumurtalık takibi yaptırıyordum çok büyümüşlerdi bu yüzden bu ilacı verdi şuan kullanıyorum ayrıca böğürtlen köküde içiyorum senin gebelik oluşmuş inşallah bndede oluşur rabbim yüzümüzü güldürür

ben de yeni kullanmaya başladım. aşılamadan sonra düzensizlik oldu. tahlil yaptırdım hiçbir şey çıkmadı.doktorum çok üzülmüşsün dedi ve bu ilacı verdi. yeni kullanıyorum :/

bugün adetin 11.günü 15.günü bende başlayacağım bu ilaca

Slm kızlar bende dün basladim yumurtam 18 mm olmus catlstirmi diye verdi doktor bu ikinci kutu geçen ay da serephone kullanmistim sizce olur mu bu kez bide başka ne yapmak gerekir sogan suyu da icsem mi

kızlar bende duphaston içtim iki kutu bitti ve her iki kutu bittiğin de de üç gun sonra adet oldum acaba neden ayda ıkı defa adet oldum sızın anlayacağınız

kurtaj sonrasi 10. gun kanama durdu icin temiz dedi ama duphaston verdi onun da yan etkileri var mesela bas donmesi kalp carpintisi kanama oldu. geceleri terleme üşüme garip haller oluyor. ilk adet icin dogal bir sekilde beklesem olmaz miydi korkuyorum kizlar. bugun 17.gun daha adet olmama var yarida biraksam ne olur acaba.. kilo artisi ve Tüylenme gibi yan etkiler olmadi.

Bende kullandim dun bitti bu ikinci kutu diğerinde olmamıştı ama bunda fena salladı beni uyku halim hiç gitmiyoev temizliği bile yapamıyorum sizce neden böyle oldu veya sizede oluyo mu

bende kutu bitmedi adete de 10gunden fazla var kanama hala oluyor... psikolojim iyice bozuldu. sivilcelendi yuzum. sisim cok. uykum cok

Be
ben bir ay adet olmamisdim bu ilacla geldi adet.Adeti duzenliyor diye biliyorum

Kızlar merhaba benim ilaç pazar gibi bitti bugun adet gunum olmadim ama beyaz lekelenme ve hafif bir ağrı şişkinlik var hamile olma ihtimalim var mi sizce

merhaba.. 2 yillik evliyim yumurtaligimda kist vardi ve hap kullanmadan adet olmuyorum. Gebe kalmak icin doktora gittim ve duphaston hap verdi bunun icin 3 aydir normal sekilde oluyordu fakat bu ay sadece kahve akinti geldi iki defa ve hala adet olmadim 10 gun gecikti hap biteli ise 17 gun oldu test yaptirdim negatif cikti.. Doktora gidecehimde yakinimda yok su anda bu konuda bilgisi olan varsa yardimci olabilir mi korkulacak bir sey yoktur umarim

Selam canim, bende aynen seni le ayni nedenden dolayi kullaniyorum, ama yumurtlamadan önce mi kullanmaya basladiniz? Veya sonra mi? Ben yumurtlama ignesinden bir gun sonra basladim, yanlis mi bu acaba?

Mrblar birşey sormak istiyorum benim doktorumda aynı ilacı verdi polikistlik överim var gebelik istyrm adet olurkendemi içilir acaba

X