Gelinlik Modelleri pembe gelinliğim :)

evet bende canlı toz pembe beyaz tonlarında çiçek düşünüyorum elime düğün meekanıda beyaz ahşap sandalyeler üzerine toz pembe tül bağlanıcak :)

yalnız bi şey diyim, bu tonlarda çiçek güzel olmasına olur da fotoğraflarda güzel çıkmaz. gelinlikle bir gibi olur kendini göstermez. fuşya olsa daha iyi görünür aklında bulunsun :))

mutlulukla giy cnm ne kdr güsel bende beyaz prenses olmuştum çılgınlığı severim isterdm farklı olsun daha ama işte büyükler ah şu büyükler gelin ayakkabımı bile renkli gydirmediler:) hakkında hayırlısı olsun

çok teşekkürler cnm biz sanırım biraz şanslıyız aileleri karıştırmadık gelinlik işinede ev dekorasyon işinede hatta annem perdeleri görünce şok oldu evide biraz farklı döşedik en kısa zamanda onlarıda yüklicem :)

bence güzel, buna benzer bi gelinlik görmüştüm ben de istiodum
sadece kabarıklığını beğenmedim ben, bi anda başlaması güzel olmamış

bence güzel, buna benzer bi gelinlik görmüştüm ben de istiodum
sadece kabarıklığını beğenmedim ben, bi anda başlaması güzel olmamış
teşekkürler canım evet benide düşündüren tarafı orası oldu birden çok kabarıyor ama prenses modellerinde hep bununla karşılaştım hepsi o şekilde ancak özel dikimde ayarlanabiliyormuş birde kurdalesini takmıcam bel kıvrımını yok ediyo kurdelinin orda olması diye düşünüyorum

yalnız bi şey diyim, bu tonlarda çiçek güzel olmasına olur da fotoğraflarda güzel çıkmaz. gelinlikle bir gibi olur kendini göstermez. fuşya olsa daha iyi görünür aklında bulunsun :))

ayy evet haklısın eteği pembe zaten gelinliğin çiçekte pembe olmaz o zaman beyaz bi çiçek yaptırsam belimdeki kurdeleyi takmıcam zaten çiçeğe o kurdeleyi mi bağlatsam ki acaba fuşya almaya cesaret edemem fazla renkli olurum :)

kızlar dün gelinliğimi aldım biraz farklı olsun istedim düğün mekanıda kır düğünü olacağı için böyle bi gelinlik seçtim eleştirilere ve fikirlere açığım ben pembe kurdele takmamayı düşünüyorum daha sade olması için sizce ne yapsam ??

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

cokkkkcokkk cici bisey olmusssss

saclar iri masa ile dagitilirrrr saca ciceklerrr ayy superrrrrrrrrrrrrrr allah omur boyu mutluluklar versinnn cnm

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

başlığı görünce bir an yok artık dedim ama resmi görünce lafımı geri aldım :103:

çok hoş görünüyor. Allah güle güle giymeyi nasip etsin.

bence kurdele takılabilir. gelinlik zaten çok sade, şeker bir görüntü veriyor. ama tabi çiçeğiniz de toz pembe olursa olmaz. bakalım son kararın ne olacak :) bir şey sormak istiyorum, prenses etekte hareket fazla kısıtlanıyor mu?

Ben aksine kurdele takmalısınız diye düşünüyorum. Madem etek pembe, eteği tek başına pembe bırakmamak için onunla uyumlu pembe tonlarında bir aksesuar daha olmalı. Çiçek deseniz, her an elinizde olmayacak sonuçta. Ben kurdelenin belinizin inceliğini kapattığını hiç düşünmedim. Ama o kurdelenin pembesini sevmedim. Bence mat tonda bir toz pembe daha güzel gider. Hatta süper olur :)

Bir arkadaşımız nerden ne kadara aldığınızı merak etmiş. Sakıncası yoksa paylaşır mısınız?

Haa bu arada, düğününüz nerede? Benim de kır düğünü ve sizin gibi inşallah hava güzel olur, yağmur yağmaz diye dua ediyorum :)

Ne güzel bir gelinlik bu böyle :KK12:
Allah mutlu etsin inşallah :nazar:

Çok güzel.

Hayırlı olsun.
:nazar:

Bence o kurdeleyi kesinlikle takma, kurdelesiz daha güzel ve asil.

çok hoş olmuşsun ...Bence o pembe kurdaleyi çıkar sade daha hoş görünür gelinliğini çok güsel taşımışsın Allah tamamına erdirsin acaipp begendimmm... tek kelimeyle süper olmuşsun

çok güzell
uzun boylusunuz sanırım gelinliği çok iyi taşımışsınız
mutluluklar

evet gelınlık cok asil cok guzel ama eteklerındekı pembelıkler bilemiyorum :S
ne desem bılemedım guzel ama guzelde gelınlıkmı nısanlıkta dıyemıyorum degısık geldı bırde kurdele cok yukarıda bel kısmı cok keskın kurdele zaten olmaz gıbı duruyor
ustunuze tma uymus o gogus kısımlarında ıncımı ıslı ne ıslı cok guzel olmsu

X