Gelinlik Modelleri pembe gelinliğim :)

bence çok güzel eğer gelinliği taşıyan sensen sana çokta yakışmış canım..
evlenmeseydim böyle bir gelinlik tercih edebilirdim...
kurdalesi ayrı bir tatlı ben çok beğendim:KK16::KK16::KK16::KK16:

kızlar dün gelinliğimi aldım biraz farklı olsun istedim düğün mekanıda kır düğünü olacağı için böyle bi gelinlik seçtim eleştirilere ve fikirlere açığım ben pembe kurdele takmamayı düşünüyorum daha sade olması için sizce ne yapsam ??

Pembe kurdele mutlaka olmalı ama mat daha güzel durur gibi geldi bana, parlak azıcık sırıtmış, biraz da bel hizasına indirildiğinde harika olur.

Çok beğendim gelinliğinizi, hem sade hem şık hem de cok şirin.

bence kurdele takılabilir. gelinlik zaten çok sade, şeker bir görüntü veriyor. ama tabi çiçeğiniz de toz pembe olursa olmaz. bakalım son kararın ne olacak :) bir şey sormak istiyorum, prenses etekte hareket fazla kısıtlanıyor mu?

kurdaleyi biraz daha aşağı takabilirim kabarıklığın başladığı yere ve arkadaşların dediği gibi mat daha iyi olur sanırım bu fazla parlak hareket etmek çok zor değildi gelinlik tamamen tül olunca oldukça hafif taşlı olsa zor olurdu taşıması

Ben aksine kurdele takmalısınız diye düşünüyorum. Madem etek pembe, eteği tek başına pembe bırakmamak için onunla uyumlu pembe tonlarında bir aksesuar daha olmalı. Çiçek deseniz, her an elinizde olmayacak sonuçta. Ben kurdelenin belinizin inceliğini kapattığını hiç düşünmedim. Ama o kurdelenin pembesini sevmedim. Bence mat tonda bir toz pembe daha güzel gider. Hatta süper olur :)

Bir arkadaşımız nerden ne kadara aldığınızı merak etmiş. Sakıncası yoksa paylaşır mısınız?[/QU

kurdaleyi takabilirim iki türlüde denicem bakalım çok kararsızım gelinliğimi AYDIN dan aldım saran giyimden duvak ile birlikte fiyatı 1.500 tl

Haa bu arada, düğününüz nerede? Benim de kır düğünü ve sizin gibi inşallah hava güzel olur, yağmur yağmaz diye dua ediyorum :)
canım inşallah yağmaz denizlide olucak düğün yade kır düğün salonunda 27 ağustosta inş güzel bi hava olur

çok hoş olmuşsun ...Bence o pembe kurdaleyi çıkar sade daha hoş görünür gelinliğini çok güsel taşımışsın Allah tamamına erdirsin acaipp begendimmm... tek kelimeyle süper olmuşsun

çook teşekkürlerr kurdeleyi bazen takıcam bazen çıkartıcam son kararım :KK70: foto çektirirken takabilirim düğünde çıkartırım değişiklik olsun :)

evet gelınlık cok asil cok guzel ama eteklerındekı pembelıkler bilemiyorum :S
ne desem bılemedım guzel ama guzelde gelınlıkmı nısanlıkta dıyemıyorum degısık geldı bırde kurdele cok yukarıda bel kısmı cok keskın kurdele zaten olmaz gıbı duruyor
ustunuze tma uymus o gogus kısımlarında ıncımı ıslı ne ıslı cok guzel olmsu

çok teşekkürler göğüs ve bel biraz bol geldi daraltılıyor şuan.göğüsünde taş işli.

bence çok güzel eğer gelinliği taşıyan sensen sana çokta yakışmış canım..
evlenmeseydim böyle bir gelinlik tercih edebilirdim...
kurdalesi ayrı bir tatlı ben çok beğendim:KK16::KK16::KK16::KK16:

teşekkür ederim canım evet benim fotolardaki çok sevindim yakıştırmanıza

$rrb.jpg
kızlar çok şey danışıyorum ama bu eldiveni kullansam mı sizce tek elimde olucak?

gelinliğine ba yıl dım .... ben severim farklı olan herseyi... bende farklı bi gelin oldum gelinliğim komple kuş tüyüydü.... fuşya ayakkabı gydim düğün snuna doğruda converse gydim...:))) eldivenini tak bnce farklı bi aksesuar... dikkat çekio snradan çıkarırsın skılırsan ....
bak bnmmde gelinliğim buydu:))
$251601_10150201519547632_617487631_7103422_3044058_n.jpg $250572_10150201255857632_617487631_7101362_6422010_n.jpg $259834_10150226097647632_617487631_7265085_5833716_n.jpg

çok cicii yalnız kuşak fazla gibi bi de çıkarıp deneyin bence hangisi hoşunuza giderse

güle güle giyin :)

bizim düğün de denizli'de olacak :))

pembe kuşağı biraz daha aşağıdan takmayı deneyin bakalım nasıl olacak?

yukarıda olduğu için vücudunuzu ve gelinliği kesmiş ve kalın gösteriyor gibi belki tam bustiyerin bittiği yerde daha hoş durur?

aslında bunun arkasına bi fiyonk da hoş durabilirr

Gelinligin karbeyazı makbuldur diyenlerdenim:KK9:
Ben tercih edermiyim etmem ama begendim çok hoş durmuş üzerinizde kır duğunu olduğu icin konseptede uygun:KK17:
Allah mutlu etsin:nazar:
Bide krem rengi gelinliklerden çok daha güzel :KK16:

gelinliğine ba yıl dım .... ben severim farklı olan herseyi... bende farklı bi gelin oldum gelinliğim komple kuş tüyüydü.... fuşya ayakkabı gydim düğün snuna doğruda converse gydim...:))) eldivenini tak bnce farklı bi aksesuar... dikkat çekio snradan çıkarırsın skılırsan ....
bak bnmmde gelinliğim buydu:))
Eki Görüntüle 473385 Eki Görüntüle 473386 Eki Görüntüle 473387

bayıldım ben gelinliğine canım ya harika saçında öyle bende saçımı öyle yaptırıcam bütün gece dayandı mı o model salınık olucağı için bozulmasından korkuyorum çok

bizim düğün de denizli'de olacak :))

pembe kuşağı biraz daha aşağıdan takmayı deneyin bakalım nasıl olacak?

yukarıda olduğu için vücudunuzu ve gelinliği kesmiş ve kalın gösteriyor gibi belki tam bustiyerin bittiği yerde daha hoş durur?

aslında bunun arkasına bi fiyonk da hoş durabilirr

aa ne güzel sizinki nerde olucak ..kurdaleyi olduğu yerden söktürüp aşağı aldırabilirim bi kaç türlü denicem bakalım

X