dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

Kizlar bu fotoya bende dahil herkez erkek demisti ama benim ikinci prensesim geliyor:)

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    133,4 KB · Görüntüleme: 225
GÜNAYDIN ,

Dün cinsiyetini merak ederek doktora gittim 2 li tarama sonucu yüksek risk down sendromu çıktı amniyo sentez yolu göründü ilk bebeğimde de yaşamıştık çok sıkıntılı bir süreç inşallah olumlu sonuç alırız bu sefer değerler daha yüksek hayırlısı diyoruz

Kizlar 12+4 haftalikmis bebegim bakarmisiniz acaba tahminleriniz nedir ben anlayamadim

Eklentiler

• 1432285367357753465331.jpg
    1432285367357753465331.jpg
    72,7 KB · Görüntüleme: 139
Kizlar bu fotoya bende dahil herkez erkek demisti ama benim ikinci prensesim geliyor:)
Ben gormus olsaydim kafa yapisindan kiz dersim kesin :KK70:
GÜNAYDIN ,

Dün cinsiyetini merak ederek doktora gittim 2 li tarama sonucu yüksek risk down sendromu çıktı amniyo sentez yolu göründü ilk bebeğimde de yaşamıştık çok sıkıntılı bir süreç inşallah olumlu sonuç alırız bu sefer değerler daha yüksek hayırlısı diyoruz
gecmis 8lsun. Ilk cocugundan aslinda deneyimlisin. Insallah bunda da birsey cikmayacak..

gecmis 8lsun. Ilk cocugundan aslinda deneyimlisin. Insallah bunda da birsey cikmayacak..[/QUOTE]

teşekkür ederim ama tekrar aynı sıkıntıları yaşamak çok zor Allah kimseye yaşatmasın

X