Çelik çaydanlıkta hangi markayı seçmeli?Yardımınıza ihtiyacım var.

chromaggus

GÜL
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2011
160
0
Bana yardımcı olun lütfen.Böyle marka işlerinden pek anlamam ama kaliteli,çelik,akıtmayan,damlatmayan,yıllarca kullanabileceğim bir çaydanlık istiyorum.Zira çok çektim damlatan,akıtan çaydanlıklardan.:KK53:Porselen demlik de denedim,cam da.Ama çelikten vazgeçmemek gerektiğini anladım.Her neyse.Şimdi markaları tanıyan,kullanan arkadaşlara sorum: Korkmaz mı Karaca mı Schafer mı ya da başka biri mi?Ben korkmaz'dan bir iki model beğendim ama...:26::26::26::26::26::26::26::26:

Korkmaz kullanıyorum. Gayet güzel ama başka markalar daha mı iyidir bilemeyeceğim...
Bendeki bu:

$images.jpeg
Saplarında plastik olmaması bence daha şık oluyor.

Teşekkürler.Bu model benim de listemde.Kullanan birinden iyi olduğunu duymak iyi geldi.Sağol.:KK3:

$00267003_A119-Flora-Maxi-Caydanlik.jpg bende çeyizime bunu aldım tabiki daha kullanmadım :) yengem kullanıyor memnun olduğunu söyledi. markası korkmaz.

Son düzenleme:
Slm. Karaca ve korkmaz derim. Sahsen iki markaninda caydanliklarini kullandim. Ben memnunum.:KK34:

$BADE FUME-0241_1.jpg
:KK76:Bunu almaya karar verdim.Emsan Bade.Yılların markası olması sebebiyle.Bir de tasarımı hoşuma gitti.

merhabalar canım emsan markası yılların markası fakat 2 yıl önce karaca satın aldı ve bütün ürünlerini çinden getiriyor. Çelik üzerindeki polisajlar çok tehlikelidir ve kansorejen madde içeririr. İyi bir polisaj içermiyorsa ki çin malları için bunu söylemek mümkün değil kesinlikle sağlığa zararlıdır. Nereden mi biliyorum komşum züccaciye sahibi ve 20 yıldır bu işi yapıyor. Bende ondan öğrendim.

merhabalar canım emsan markası yılların markası fakat 2 yıl önce karaca satın aldı ve bütün ürünlerini çinden getiriyor. Çelik üzerindeki polisajlar çok tehlikelidir ve kansorejen madde içeririr. İyi bir polisaj içermiyorsa ki çin malları için bunu söylemek mümkün değil kesinlikle sağlığa zararlıdır. Nereden mi biliyorum komşum züccaciye sahibi ve 20 yıldır bu işi yapıyor. Bende ondan öğrendim.

NE yani karacanin urunleri cin malimi:KK53: bnm tabak canak tencetelerm hep karaca ceyiz seti olarak almistim:KK50:

Son düzenleme:
evet canım karaca, schafer çin malı hatta hisar firması bile fabrikası olmasına rağmen çinden getirmeye başlamış. Bende duyduğumda çok şaşırmıştım. Hatta forumda yazılanları okudum karaca ve schafer alanlar ürünlerin kötü paslanma yaptığını kabul edip inşallah benim aldıklarıma birşey olmaz yazıyorlardı. Korkulu rüya görmektense ve sağlık problemi riski varken neden bu markaları alayım dedim. Söylediğim gibi züccaciyeci olan komşumun Türkiyede üretim yapan tek firmanın Jumbo olduğunu alacaksam oraya bakmamı tavsiyede edince daha önce pahalı olduğunu düşündüğümden Jumbonun fiyatlarına bile bakmamıştım. Sonra araştırdığımda 500 tl ye 12 kişilik çatal bıçak seti buldum ve aldım. Mağaza 650 demişti. sanalpazar adlı internet sitesinde toptan fiyatına ürün veren bir bayiden aldım.

Ay cok uzuldum suan bende onlar gini insallah bir sey olmaz diyebiliyorym

kızlar ben çaydanlık yeni aldım büyük boy ilerde bide kü $634671682528974375.png çük alıcam kendimiz kullanmak için.

celik 2.jpg
cnm bende misafir için korkmaz verteks tercih ettim ...

gunluk için bakınıyorum... tantitoniler hoşuma gidiyor ama kullanışşız oldugunu dusunuyorum... emsan aragon yada korkmazdan celik sapli bi model dusunuyorum... el yakma noktasında sıkıntı çok olur mu ki acaba ... kullanan arkadaşlar bi aydınlatsa ...

bende bugunnn aylardır hayallerimdeki tomtomun siparişini verdim :)))
url

çaydanlıkta korkmazın modelleri gerçekten estetik.
Flora modelini ablam kullanıyor memnun , önceki yorumlarda gördm alacak olan birini, ama ben bi tık daha sevimlisini beğendim :) sapları ful çelik olanlar el yakıyo bu arada..

X