Mari Winsor Pilates Buns & Thigh (basen ve kalçasını eritmek isteyenlere önerilir)

Eski bir konu. Hortlatmış olacağım ama çok seviyorum bu egzersizi. Yattığım yerden bacaklarım yanıyor :KK70: Evin içinde hoplayıp zıplatmayı ve kendimi yormayın pek sevmediğimden hoşuma gitti bu. Deneyip verim aldınız mı bu videodan? Bu arada Mari teyzemiz vefat etmiş üzüldüm.

Eski bir konu. Hortlatmış olacağım ama çok seviyorum bu egzersizi. Yattığım yerden bacaklarım yanıyor :KK70: Evin içinde hoplayıp zıplatmayı ve kendimi yormayın pek sevmediğimden hoşuma gitti bu. Deneyip verim aldınız mı bu videodan? Bu arada Mari teyzemiz vefat etmiş üzüldüm.
Bende merak ettim. Fayda goren oldu mu acaba gercekten. Malum karantina da evdeyiz hep leslie yuruyus ya da eliptik sarmiyor artik

Canım bende pilatese yeni başladım yani 1 hafta olmuştur tabi dinlenme günleri de var
Basen bölgemden şikayetçiyim o bölge için özellikle hangi videosunu onerirsin?
Şimdiden teşekkür ederim 😊

Canım bende pilatese yeni başladım yani 1 hafta olmuştur tabi dinlenme günleri de var
Basen bölgemden şikayetçiyim o bölge için özellikle hangi videosunu onerirsin?
Şimdiden teşekkür ederim 😊
Konudaki video güzel. Buns and thigh videosu. Ayrıyeten ebru şallı skinny jeans egzersizleri de güzel :)

X