Mari Winsor Pilates Buns & Thigh (basen ve kalçasını eritmek isteyenlere önerilir)

dilsah99

Guru
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2007
210
12
Mari Winsor Pilates Buns & Thigh

jillian ve Debie ye ek olarak Mari nin bu basen ve kalça çalıştıran egzersizini denedim.kalça ve basenlerim felaket yandı.
hergün bunuda yapıcam.denemekten birşey kaybetmezsiniz.
yapanlar yorumlarını paylaşırsa memnun olurum ...

18 dakikalık bir video...

jillian la kardio yağ eritme
debie yle karın kasları
Mari yla basen ve kalça

artık incelmezsem yazık bana...:KK1:

60 gün yapıcam..yanıma arkadaş arıyorum.birlikte yapalım..mari winsor piltes buns&thingh şimdilik 60 gün hedefledim.bu durumda bugün 1/60 yapıldı. aranızda benimle bu 60 günlük basen ve kalça programına katılmak isteyen varsa beklerim...
gelişmeleri daha doğrusu daralmaları burada paylaşırız...:KK34:

canım bunların hepsini bir arada nasıl yapacaksın. 4 gün öğlen jilian yaptım akşamları 1 saat yürüyüş yaptım ve pilim bitti. 17 aylık kızım var onunla ilgilenecek gücüm kalmadı. önce jilian ı bırktım ve şimdi ramazan olduğu için yürüyüşte yapamıyorum. ramazanda jilian a tekrar başlamayı düşünüyordum ama yemek sonrası rehavet ve kızım uyuduktan sonra dinlenme isteği buna engel oldu.

kizlar bacaklar erirmi peki yürüysle vea bisiklet sürmyle evde vea diyetle kemmiklerim iri ve bacaklarim asiri kalin

canım bunların hepsini bir arada nasıl yapacaksın. 4 gün öğlen jilian yaptım akşamları 1 saat yürüyüş yaptım ve pilim bitti. 17 aylık kızım var onunla ilgilenecek gücüm kalmadı. önce jilian ı bırktım ve şimdi ramazan olduğu için yürüyüşte yapamıyorum. ramazanda jilian a tekrar başlamayı düşünüyordum ama yemek sonrası rehavet ve kızım uyuduktan sonra dinlenme isteği buna engel oldu.

ramazanda jillian zor olabilir ama bu Mari Winsor Pilates Buns & Thigh çok yorucu değil,yapabilirsin...

zayıflama azmiyle hepsini ypıcam.günde 1.5 saat kendime ayırayım.bütün gün çocuklarla ,evle uğraşıyorum.dediğin gibi insan çok yoruluyor ama zamanla enejik hissediyorsun..
kilolarımla kıyafetimden çıkan fazlalıklarla mutlu değilim..kendime doğru düzgün kıyafet bile alamıyorum,moralim bozuluyor.
anlayacağın zayıflamalıyım...

Çok etkili daha önce denemiştim bunuda en azından Ebru Şallı'ya göre daha iyi Ebru beni platesten soğuttu resmen istediğim halde sürekli konuşması öfleyip pöflemesi sinirime dokunuyodu hatta çocuklarım bile anne yeter kapat şunu diye isyan ediyolardı.Gayet seri bişekilde güzel çalıştıran plates.Bu arada indirdiğim Mari Winsor plates buns&thigs silindi bilgisayarımdan rica etsem linkini yollar mısın cnm.

Basen başlığındada bu videodan bahsetmiştim, 1 hafta denediğim için ne kadar etkilidir bilmiyorum. Ama yaparken basenlerim cayır cayır yanıyor. Bence uzun süre yapıldığında kesinlikle etkili olur.

2/60 bitmiştir.

bu sporu şiddetle tavsiye ediyorum.ilk kez basen ve kalça ağrısı çekiyorum...
demekki oradaki kaslarım yanıyor.
spor hocası mari de çok güzel sunuyor.ingilizcem çok yok ama setleri güzel sayıyor.söylediklerini net anlayabiliyorum....

bir kere deneyin sonra karar verinn....

hala bana katılacak biri gelmedi bu arada....

kiimse basenlerinden şikayetçi değilmi?....

Ben varım ben şikayetçiyim kahrolası basenlerimden.Cnm bu Mari Winsorun yine lastikle yapılan buns&thigs versiyonu vardı youtube da göremedim sen lastiksiz olanınımı yapıyorsun.Lastikle daha etkili oluyodu benimde bi 5 haftaya yakın yapmışlığım vardı Ebru'nun arkasından bu videodakileride yapmıştım zamanında.

Bu arada Brazilin linkini gönderdim indirebildin mi?

Ben varım ben şikayetçiyim kahrolası basenlerimden.Cnm bu Mari Winsorun yine lastikle yapılan buns&thigs versiyonu vardı youtube da göremedim sen lastiksiz olanınımı yapıyorsun.Lastikle daha etkili oluyodu benimde bi 5 haftaya yakın yapmışlığım vardı Ebru'nun arkasından bu videodakileride yapmıştım zamanında.

Bu arada Brazilin linkini gönderdim indirebildin mi?

benim yaptığımda lastik yok genel olarak yan yatılarak yapılan bacak hareketleri 18 dakika sürüyor.

www.dailymotion.com/.../xfgrjv_mari-winsor-pilates-...

brazilin linkini indiremedim.felaket virüs var.hiç bir yerdede bulamadım.önümzdeki 2 ay boyunca bunlarla idare ederm diyorum.
şu an o kalça ve basenlerim felaket yanıyor.
sende bu gün yap senin 1/60 olsun.yorumları paylaşırız.

benim yaptığımda lastik yok genel olarak yan yatılarak yapılan bacak hareketleri 18 dakika sürüyor.

www.dailymotion.com/.../xfgrjv_mari-winsor-pilates-...

brazilin linkini indiremedim.felaket virüs var.hiç bir yerdede bulamadım.önümzdeki 2 ay boyunca bunlarla idare ederm diyorum.
şu an o kalça ve basenlerim felaket yanıyor.
sende bu gün yap senin 1/60 olsun.yorumları paylaşırız.
İşte o yan yatılan hareketleri lastikle yapıyodu ve sanırım ileri versiyonuydu platesin.Başka daha önce üye olduğum bir siteden indirmiştim şimdi yok linkleri.Neyse bunlarda iyi bir sürü video oldu hangisini yapacağımı şaşırdım.Hepside etkili egzersizler buda çok iyi yormayan bir egzersiz bakalım vakit ayırabilirsem yapmaya çalışıcam.

kızlar bende bugun başlarım basenlerimin erimesi lazım jillian level 2 bitti ama basenlerim aynı ya burcu vurkaçın videosunuda yapıyorum 5 dk lık

Canım bundan sonra ben de yapcam bunu...:KK8:
Bacaklarım sıkılaşmalı... Jillian'da level2'ye bugun başlıyorum, bi de bunu yapayım yanına. Hem bu oruçken de zorlamaz.:KK76: Olmazsa gündüzleri bunu, geceleri jillian yaparım. Ya bacaklarım çok sallanıyo yürürkeeeen :KK17: hatta bence en büyük sorunum bacaklarım ve totommm :KK17:
Destek olalım birbirimize, öyle bir gün hedefim yok, yani şu güne kadar harika olmalıyım demiyorum ama çok fit olup hep korumak istiyorummmm:KK76::KK76::KK76:

oruçken zor olmaz mı demiştim? bittim yaaa... basenlerim nası yanıyoooo, hemen yuttum lafımı:KK9: süpermiş ki bu... iddia ediyorum 15 günde bi insanı gözle görülür değiştirir bence... ben deniycem görcem... Heyyyttt, savulun basenlerimmmmm:KK55::KK55::KK55:

Son düzenleme:
ben de katılmak istiyorum bu gruba ama önce jillianı bi bitirmem lazım.. oruçluyken jillian dışında başka şeylerle de baş edemem gibi geliyo. şuan level 2 deyim. ramazan biterbitmez slim pack ve mari ye de başlıyorummmmmm :KK54::KK52:

video bende acılmamıstı chromeda sorun vardı sonra açabildim bu videoyu hatırlıyorum kışın yapmışım ağlatıyo valla hareketleri şu bacakları karına doğru çekip kaldırıp indiriyoruz ya o hareket bile sadece etkili yapıyordum bundan yakıyo yanii :KK53:

Kızlar ben Jillian'ı ağustos sonuna erteledim. Şu sıcaklar bir bitsin öyle başlayacağım şimdilerde çekilmiyor. Onun yerine ağustos sonuna kadar bu videoyu yapacağım bakalım basenlerimde nasıl sonuçlar olucak :KK16:

X