Mari Winsor Pilates Buns & Thigh (basen ve kalçasını eritmek isteyenlere önerilir)

Bende hergün yazamıyorum bugun 11/60ı yaptım. Sıkılaşmayı biraz hissedebiliyorum ama benim kilo problemim var zayıflamam lazım. 74 kiloyum :KK14: diyet yapmaya çalışıyorum ama pek yapamıyorum. Alkali diyetini deniycem bakalım sonuç alabilcekmiyim

valla canım ben kendime öyle bir gaz veriyorum ki o yüzden aksatmıyorum ve yapıyorum sonuçta yaz geliyo, pantolona tıkılıp kalmak istemiyorum basenlerim yüzünden istediğiim o uzun etekleri de giyemiyorum pörtlüyolar hemen kenardan ayrı bir parça gibi, ceplerim doluymuş gibi :KK43: ben artık bu görüntüyü istemiyorum o yüzden bahane bulmuyorum kendime,sen de bulma :nazar: önce kararlı ol sonra zaten sen vazgeçmek istemiceksin emin ol. zaten video 18 dakika ama sen o videoyu izlemeden yaparsan 10 dakikada bitiyo, yani benim hareketlerim çabucak bitiyo, gününden 10 dakika ayırmışsın yani spor için, çok mu :KK1:

çok haklısın ben izlimde bugunden itibaren başlıyım :KK52::KK52:

cum günü yapamadım dün bugun 12-13/60ı yaptım.

15\60

ama yaparken eskisi başlardaki gibi yanma hissetmiyorum neden acaba artık etki etmiyor olabilir mi
ya da sadece alıştığım için mi acımıyor

Ben bugün callanetics e başladım , acaba bu daha mı etkili olur ? Daha önce callanetics yapan var mı ? Hangisi daha etkili ?

şu callan ı bir türlü beceremedim malesef yapamıyorum

arkadaşlar ben mari yapmayı bırakıyorum çünkü ebru şallı selülit savar yapmaya başladım
spora pek vakti olmayanlar için mari çok ideal bir video çokta etkili 15 günde ben etkisini fazlasıyla görmüştüm

kızlar benim problemim kalın bacak üstelikte kaslılar popomdan memnunum biraz daha kalkık olsa süper olur ama bacaklarım kalınlasacak diye korkumdan squat yapamıyorum acaba ilk önce bacak calısıp sonramı mı squat yapsam yada önce inceltip 1-2 ay sonramı squat yapsam daha önce aynı problemi olanlar yazmıs ama ne uyguladıklarnı sonuc alıp alamadıklarını paylaşmamıs bilgisi olan paylaşırsa cok sevinirim:KK17:

Kızlar ben de 2 gündür yapıyorum. Siz hergün yapmışsınız. Ama okuduklarımdan anladığım kadarıyla sürekli aynı sporu yapmak etkisini azaltıyormuş. hiç mola vermeden 30 gün 60 gün yapmak ne kadar doğru olur bu açıdan bilemedim. Ben her gün dönüşümlü yapmaya karar vermiştim. :44:

Kızlar ben de 2 gündür yapıyorum. Siz hergün yapmışsınız. Ama okuduklarımdan anladığım kadarıyla sürekli aynı sporu yapmak etkisini azaltıyormuş. hiç mola vermeden 30 gün 60 gün yapmak ne kadar doğru olur bu açıdan bilemedim. Ben her gün dönüşümlü yapmaya karar vermiştim. :44:

60 günü kim nereden uydurdu bilmiyorum. büyük ihtimalle birisi "kızlaaar ben 60 gün yapcammmmm :))))))" yazdı, sonra bu furya başladı.
mari winsor'u ilk keşfedenlerdenim, bu forumda paylaşılan spor videolarının çoğu eskiden çok popüler olan bir zayıflama forumundan geliyordu, ben de orda yazıyordum, mari winsor buns & thighs başlığını ben açmıştım :)
bu dvd 60 gün üst üste yapılacak bir dvd değil, 10 gün ard arda yapsanız bile çok fazla alışmış olursunuz, harreketler anlamını yitirir. ya mari teyze'nin dediği gibi haftada 2-3 kez yapın, ya da önce bir hafta-10 günlük kür şeklinde yapıp sonra haftada 2-3 e düşürebilirsiniz.
bir de mari winsor'un bunun daha ileri versiyonu olan dvdsi var, hemen hemen aynı hareketler lastikle yapılıyor zorlaştırmak için.

60 günü kim nereden uydurdu bilmiyorum. büyük ihtimalle birisi "kızlaaar ben 60 gün yapcammmmm :))))))" yazdı, sonra bu furya başladı.
mari winsor'u ilk keşfedenlerdenim, bu forumda paylaşılan spor videolarının çoğu eskiden çok popüler olan bir zayıflama forumundan geliyordu, ben de orda yazıyordum, mari winsor buns & thighs başlığını ben açmıştım :)
bu dvd 60 gün üst üste yapılacak bir dvd değil, 10 gün ard arda yapsanız bile çok fazla alışmış olursunuz, harreketler anlamını yitirir. ya mari teyze'nin dediği gibi haftada 2-3 kez yapın, ya da önce bir hafta-10 günlük kür şeklinde yapıp sonra haftada 2-3 e düşürebilirsiniz.
bir de mari winsor'un bunun daha ileri versiyonu olan dvdsi var, hemen hemen aynı hareketler lastikle yapılıyor zorlaştırmak için.

Cevabın için çok teşekkürler canım. Ben 3 gün üst üste yaptım. Bu akşam farklı bir video yapacağım. Seninde söylediğin sıklıkta diğer çalışmalar ile dönüşümlü yapacağım.

selam kızlar benim de bugun 3. gunum. üc yıl önce leslie ve ebru platesle iyi kilo verip sıkılaşmıştım:KK16:. Ama doğumdan sonra kilolarımı veremedim.:KK17: temmuz sonuna kadar vermem lazım. ben önce tae bo yapıyorum 10 dakikalık iki video. iyi ısınıyorum sonra da mari ile devam. hepimize kolay gelsin. :KK8:

X