ishal; erken hamilelik belirtisi olabilir mi ?

Cankiiz5o

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2009
1.444
0
merhaba arkadaslar,

Dun geceden beri karnim agriyodu, bugun oglen ishal olmusum sonrada icimde bulanma basladi,

adetime 11 gun var sizce erken hamilelik belirtisi olabilir mi yoksa usutmus olabilir miyim?

hic bi sekilde korunmuyorum, sizde ishal oldunuzmu hamilelikte ?

Arkadaslar, ben en son temmuzun 11inde adet olmustum, hala adet olmadim bugun agustosun 13u sizce ne kadar daha bekleyip test yapmaliyim?

Arkadaslar, ben en son temmuzun 11inde adet olmustum, hala adet olmadim bugun agustosun 13u sizce ne kadar daha bekleyip test yapmaliyim?

Temmuzun 11 inde olduysan ve 28 günde bir oluyorsan 7 ağustosta
falan adet olman gerekliydi canım bugün 14 ü bence bi test yap

evet canim 34 gun olmus en son adet olali, ama bi kac gun daha en bekleyim en iyisi. Hala adet olmadim ara ara hafif bulantilarim oluyodu zaten o gunden bu yana, hayirlisi bakalim bi kac gun sonra test yapip sonucu soylerim insallah, ama ishal de hamilelik belirtisi olabiliyormus nette cok arastirdim, ya kabiz yada tam tersi oluyabiliyomus, bakalim sonuc ne olucak

evet canim 34 gun olmus en son adet olali, ama bi kac gun daha en bekleyim en iyisi. Hala adet olmadim ara ara hafif bulantilarim oluyodu zaten o gunden bu yana, hayirlisi bakalim bi kac gun sonra test yapip sonucu soylerim insallah, ama ishal de hamilelik belirtisi olabiliyormus nette cok arastirdim, ya kabiz yada tam tersi oluyabiliyomus, bakalim sonuc ne olucak

evet benim arkadaşımda bende hamileliğimizde ishal olmuştuk
kişiden kişiye değişiyor canım örneğin bir arkadaşım daha hamile
1 aylık bulantıları başlamış :KK49: yani bence hamilelik belirtisi kişiye göre
farklılık gösteriyor :KK16: inşAllah hamilesindir

Evet bencede bunyeden bunyeye fark ediyo bu belirtiler,
benim bulantim o ishal oldugum gun basladi ama istifra edecek kadarda degildi, hafif hafif icimde bi kac saniyelik bulanmalar oluyodu,
gecesi gunduzude belli degildi sabah bulantilari degildi bunlar, zaten bir o gun ishal oldum sonra olmadim hemen kesilmisti aninda,
usutmuste olabilirim ama eger usuttuysem aninda kesilmez bi kac gun surmesi gerekirdi, o gunden sonra gogusumun ucu agrimaya basladi,
sadece ucu yani dokundugumda sizliyodu.

ama suanda oda gecti diyebilirim simdi ise genel olarak gogusum sizliyor tabi sonucu bilmeden
evet kesin hamileyimde diyemiyorum cunku ben 3-4 yildir dogum kontrol hapi kullaniyordum adet duzensizligi ve sivilcelenme icin.
Bunu birakali 4 ay oldu, adetim bi kac kez duzenli geldi bi kac kezde gununde gelmedi boyle geciktigide oldu. o yuzden bi kac gun daha beklemek
istiyorum en azindan bayrama kadar bekleyip ondan sonra idrar testi yapicam. Hakkimizda herseyin hayirlisi olsun, Rabbim bizden daha iyi bilendir.

Merhaba kızlar ;
Son adetimden tam 57 gün geçti bir ara test yaptim negatif çıktı..
Arkadaşların dediği gibi bu süreçte ramazanın son haftası ve bayram olmak üzere ishal oldum migdem bulandı falan...ilk hamileligimde sürekli istifra ettim ama ishal olduğumu hatırlamıyorum..drada gitmekten korkuyorum muayene eder diye...
Offff ne yapsam bilemiyorum :/

merhaba arkadaşlar

adetime saha 13 gün var 2 haftadır kasıklarım ağrıyor iştahım iyice açıldı. sürekli bişeyler yemek istiyorum yesemde acıkıyorum hemen dün gecede ishal oldum. bugun düzeldi. kendimi hamile hissediyorum. küçükte olsa bir ihtimal var mıdır sizce ? cevaplarınız için şimdien teşekkür ediyorum.

Merhaba canım benim 12 haftalıkken kalbi durdu oldugımu ögrendigimde 1 bucuk haftalıktı ve test yapmadan 4 gün önce halsizlik, uyku, ishal ve gögüslerimde dokunamayacagım kadar agrı vardı ve adetıme 6 gün kala ögrenmiştim tabi doktor erken farketmissin dedi cogumda farkedılmıyor Allahım inşallah tekrat nasip eder herkeze ama ishal hamileligin erken belirtilerinde oluyor

Eklemeyi unuttum bende durmadan özellikle akşamları karnımda gaz vardı karın guruldaması ve sanıyelık süren karnın herhangi bir yerinde batma oluyordu tabi kişiden kişiye degişiyor ama adete cok var daha belli olmaz denmesini kendi açımdan dogru bulmuyorum banada öyle dendi insam vucudunu iyi tanıyorsa farkediliyor en azından adetten 5-6 gün önce

Hamile kalıp üzerine adet görmüş olabilirsin nadir oluyor ama Allah ol derse olur canım biraz daha bekle istersen yada idrar testiyle bak ama test yaparken fazla umut etme hayal kırıklığı piskolojik olarak etkiliyor

X