Sayfa: 1/3 123 SonSon
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dr. süleyman engin akhan hakkında

1. Konu Sahibi : colourful #1

Yardım :( Dr. süleyman engin akhan hakkında

merhaba kızlar, prof. dr. süleyman engin akhan'a ameliyat olan var mı? sizce nasıl bir doktor? netten araştıdığım kadarıyla işini iyi yapan doktorlardan biri, bilgisi olan varsa acil cevap bekliyorum. tüm hastalara geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin, bebiş bekleyenleri de Allah kurtarsın, sağlık ve sıhhatle bebeğine kavuştursun inşaAllah..

2. Konu Sahibi : colourful #2
    Giriş tarihi
    Mar 2012
    Alıntı colourful kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    merhaba kızlar, prof. dr. süleyman engin akhan'a ameliyat olan var mı? sizce nasıl bir doktor? netten araştıdığım kadarıyla işini iyi yapan doktorlardan biri, bilgisi olan varsa acil cevap bekliyorum. tüm hastalara geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin, bebiş bekleyenleri de Allah kurtarsın, sağlık ve sıhhatle bebeğine kavuştursun inşaAllah..
    benım doktorumdur kendısı. cok bılgılı bırı. para goz bırı de degıl ustelık ve ınan cok ılımlı uyumlu bır doktor. yıllardır bır suru doktorum oldu ama kımseye oyle rahat muayane olamam mesela. saglıgına kavusman da etkısı olacagına emın oldugum bır doktor.

rahatsızlıgın nedır pekı ?

3. Konu Sahibi : colourful #3
    Alıntı pomogranate kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    benım doktorumdur kendısı. cok bılgılı bırı. para goz bırı de degıl ustelık ve ınan cok ılımlı uyumlu bır doktor. yıllardır bır suru doktorum oldu ama kımseye oyle rahat muayane olamam mesela. saglıgına kavusman da etkısı olacagına emın oldugum bır doktor.

Evt canım gerçekten çok iyi bir doktordur işinin ehlidir ondan iyisi zor gibi birşey tatlı dili güler yüzü bilgisi parayı hiçbir şekilde önemsememesi ikram ettiği çikolatalar başka ne diyim ki :)))

4. Konu Sahibi : colourful #4

evet gerçekten öyle bir doktormuş, benim dermoid kistim vardı, ameliyatımı süleyman bey yaptı, Allaha şükür şimdi iyiyim.
    bilgi ve tecrübeleriyle çok iyi bir doktor..

5. Konu Sahibi : colourful #5
    Giriş tarihi
    Mar 2012
    evet gerçekten öyle bir doktormuş, benim dermoid kistim vardı, ameliyatımı süleyman bey yaptı, Allaha şükür şimdi iyiyim.
    bilgi ve tecrübeleriyle çok iyi bir doktor..
    klınıgı degısmıs ordakıler nasıl bılmıyorum ama art saglık ta calısırken ordakı dıger meslektasları ve embrıyo uzmanlarını hıc sevmedım. 2010 yazından berı gormedım suleyman beyı zaten. tup bebek gıtmıyorum.

6. Konu Sahibi : colourful #6
    klınıgı degısmıs ordakıler nasıl bılmıyorum ama art saglık ta calısırken ordakı dıger meslektasları ve embrıyo uzmanlarını hıc sevmedım. 2010 yazından berı gormedım suleyman beyı zaten. tup bebek gıtmıyorum.
    şimdiki kliniği teşvikiyedeymiş, orası bana uzak olduğu için hiç gitmedim. 15 günde bir bakırköye bir doktor arkadaşının kliniğine geliyor ben orda muayene oldum.

7. Konu Sahibi : colourful #7
    Giriş tarihi
    Mar 2012
    şimdiki kliniği teşvikiyedeymiş, orası bana uzak olduğu için hiç gitmedim. 15 günde bir bakırköye bir doktor arkadaşının kliniğine geliyor ben orda muayene oldum.
    telefonumuza sureklı msj gelıyor yenı klınıkteyım dıye ama hıc gorusmedım ıkı yıldır. zayıflayayım, sonra gorusmeye gıdecegım yanı eger normal yol ıle yaza kadar olmazsa bebek, gıdecegım

8. Konu Sahibi : colourful #8

Yardım :( tecrübe

Kızlar 2 yılda zilyon tane doktor değiştirmiş olmama rağmen iki sonuca vardım... özel hast. doktorlarına pek güvenmeyin, kadın doktorlarda uzak durun :)

Sonuç olarak bu hocaya (şuanda prof.) ben tedavi oluyorum ve ameliyatta olacağım... Türkiye'de sizi maddi anlamda soymadan, psikolojinizi bozmadan, insan ve kadın yerine koyarak bu özelliklerin hepsini birden gerçekleştiren kişi bir elin 5 parmağını geçnmez.. Bu adama gidin, güvenin ve sevin...

Size bir fiyat verdiği zaman, araştırın göreceksinin nerdeyse bedava :) bana kolposkopik biyopsi için 1500tl verdiler çoğu yerden... Süleyman hoca, 400TL'ye çiçek gibi halletti.. :) :)

9. Konu Sahibi : colourful #9
    kızlar bende de 9 cmlik dermoid kist var şimdi dr dan geldim yumurtaığın alınıcak diyor ama süleyman hocanın videolarına bakıorum 13 14 cmlik kistleri yumurtalığı almadan cıkarıyor neye nasıl inanacağımı şaşırmıs durumdayım süleyman hocaya bu kadar büyük çaplı bi kist aldıran var mı acaba? :( ve laparoskopi ücreti ne kadar? yücel karaman 9bin lira gibi bi rakam istiyor süleyman hocanın bu konudaki isteği ne kadr acaba :(

10. Konu Sahibi : colourful #10
    Alıntı fusunnt kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kızlar bende de 9 cmlik dermoid kist var şimdi dr dan geldim yumurtaığın alınıcak diyor ama süleyman hocanın videolarına bakıorum 13 14 cmlik kistleri yumurtalığı almadan cıkarıyor neye nasıl inanacağımı şaşırmıs durumdayım süleyman hocaya bu kadar büyük çaplı bi kist aldıran var mı acaba? :( ve laparoskopi ücreti ne kadar? yücel karaman 9bin lira gibi bi rakam istiyor süleyman hocanın bu konudaki isteği ne kadr acaba :(
    cnm sende çiklata kisti vardı değil mi?
    dermoid kist mi çıktı o
    9 bin çok değil mi? biraz daha araştır istersen

Sayfa: 1/3 123 SonSon