Dr. süleyman engin akhan hakkında

merhaba,

hayır şimdilik ameliyat olmuyorum ama gitmeyi düşündüğüm bir doktor.
arada ciddi bir fark olunca ameliyat cihazları vs. ile ilgili bir fark mı var acaba diye merak ettim.

ameliyatınızın ve nekahat döneminizin çok kolay olması dileğiyle.

merhaba,

hayır şimdilik ameliyat olmuyorum ama gitmeyi düşündüğüm bir doktor.
arada ciddi bir fark olunca ameliyat cihazları vs. ile ilgili bir fark mı var acaba diye merak ettim.

ameliyatınızın ve nekahat döneminizin çok kolay olması dileğiyle.

tesekkür ederim ameliyatımı oldum ayağada kalktım çok şükür yolunda hersey :)

çok geçmiş olsun füsun hanım. ameliyat sonrası dönemde sorunsuz geçer inşaAllah. ameliyatınız açık mı oldu laparoskopi mi?

Ben daha önceden apandisit ameliyatı gecirdiğim için acık ameliyat oldum ama bi sorun yasamadım cok korkuodum laparoskopi ile olmak istedim ama sartlar elvermedi acık oldum..ama binlerce kez şükür sağlığıma kavustum herkesin bi an önce eski sağlıklarına kavusmaları dileklerimle:nazar:
http://www.kadinlarkulubu.com/images/eski_kk2/nazar.png

Ben daha önceden apandisit ameliyatı gecirdiğim için acık ameliyat oldum ama bi sorun yasamadım cok korkuodum laparoskopi ile olmak istedim ama sartlar elvermedi acık oldum..ama binlerce kez şükür sağlığıma kavustum herkesin bi an önce eski sağlıklarına kavusmaları dileklerimle:nazar:
http://www.kadinlarkulubu.com/images/eski_kk2/nazar.png

ben de aynı ameliyatı aynı doktor ile nişantaşı hastanesinde olmuştum, onun için merak edip sordum, tekrar geçmiş olsun. Allah tüm hastalara acil şifalar versin..

Parsiyel vestibulektomi olan var mı acaba ? Bu doktor nasıldır bu ameliyatta ?? Vestibülit sorunu yaşıyorum da :KK43:

Parsiyel vestibulektomi olan var mı acaba ? Bu doktor nasıldır bu ameliyatta ?? Vestibülit sorunu yaşıyorum da :KK43:
Ewet ben suleyman hocada oldum bu ameliyati ben izmirde yaklasik 9-10 doktora gittim psikoljimin bittigi 10. Ayda hocami buldum bir ameliyatla benim hayatimi kurtardi Allahim kendisini kazalardan belalardan korusun

Ewet ben suleyman hocada oldum bu ameliyati ben izmirde yaklasik 9-10 doktora gittim psikoljimin bittigi 10. Ayda hocami buldum bir ameliyatla benim hayatimi kurtardi Allahim kendisini kazalardan belalardan korusun
Merhaba,

Benim de vestibulit sorunum var.Ameliyat sonrasını merak ediyorum.Şu an durumunuz nasıl? Ameliyattan sonra da tekrarlamasından korkuyorum.Ben de 8 sonrasın da hocamı bulabildim ve doktorum olduğu için şükrediyorum.

Merhaba,

Benim de vestibulit sorunum var.Ameliyat sonrasını merak ediyorum.Şu an durumunuz nasıl? Ameliyattan sonra da tekrarlamasından korkuyorum.Ben de 8 sonrasın da hocamı bulabildim ve doktorum olduğu için şükrediyorum.
merhaba coffeem. ameliyat olmaya karar verdin mi? ya da oldun mu? bu doktor ameliyat önermiyormuş sanırım. ben de kesin çözüm istiyorum bu rahatsızlığa :KK43:

Merhaba,

6 ay ilaç kullandım fakat tam olarak düzelme olmadı o yüzden ameliyat olmaya karar verdim.1 ay içinde olacağım.Gelişmeleri yazarım :)

merhaba coffeem. ameliyat olmaya karar verdin mi? ya da oldun mu? bu doktor ameliyat önermiyormuş sanırım. ben de kesin çözüm istiyorum bu rahatsızlığa :KK43:
Merhaba,

6 ay ilaç kullandım fakat tam olarak düzelme olmadı o yüzden ameliyat olmaya karar verdim.1 ay içinde olacağım.Gelişmeleri yazarım :)

Merhaba,

haberlerini bekliyorum. insallah kalici bir çözüm olur kurtulursun. ne kadara yaptiracagini da öğrenebilir miyim? veya bütün bu tedavinin maliyeti ne kadar?

arkadaşlar dktor ameliyatı önermiyosa daha doğrusu son seçenek olarak görüyosa bu ötekilerden çok daha iyi.bıçak altına yatmak hiç kolay değil.defalarca muayene olun doktorunuzdan emin olun.kasap gibi doktorlar var emin olun.ayakta kesip biçip paket edip yolluyolar.dikkat edin.benim ameliyattan sonra dördüncü günüm.bugün çıktım hastaneden.süleyman bey yaptı ameliyatımı.başarılı geçtiğini söylüyo ve ben Allahın izniyle iyileşeceğime inanıyorum.süleyman beye gelince:jinekolojik muayene biçok kadın için kabus.hele benim gibi ölümden korkarcasına muayeneden korkuyorsanızbir kez muayeneye gidin süleyman hocaya.başka hiçbir doktora muayene olmak istemeyeceksiniz.

arkadaşlar dktor ameliyatı önermiyosa daha doğrusu son seçenek olarak görüyosa bu ötekilerden çok daha iyi.bıçak altına yatmak hiç kolay değil.defalarca muayene olun doktorunuzdan emin olun.kasap gibi doktorlar var emin olun.ayakta kesip biçip paket edip yolluyolar.dikkat edin.benim ameliyattan sonra dördüncü günüm.bugün çıktım hastaneden.süleyman bey yaptı ameliyatımı.başarılı geçtiğini söylüyo ve ben Allahın izniyle iyileşeceğime inanıyorum.süleyman beye gelince:jinekolojik muayene biçok kadın için kabus.hele benim gibi ölümden korkarcasına muayeneden korkuyorsanızbir kez muayeneye gidin süleyman hocaya.başka hiçbir doktora muayene olmak istemeyeceksiniz.

iyileşme sürecini buraya yazar mısın menis. hafta hafta mesela. ne kadar uzakta olsa da ben de süleyman beyi düsünmeye başladım artık..

şu dört gün içinde anormal bi ağrı ya da kanama olmadı.herşey doktorumun dediği gibi gelişti.çok şükür şuan iyiyim.daha iyi olduğumda süreci ayrıntılı anlatırım inşallah.

Merhaba sizinle nasıl Görüşürüz 14 martta bende Olacağım . Sonrasında ne durumundasınız. ? Çok merak ediyorum
sizde süleyman beyin hastası mısınız?
ben gayet iyiyim arkadaşlar kusura bakmayın söz vermiştim durumu özetliycem diye mümkün olmadı.şuan gayet iyiyim yarın itibariyle ameliyatın üzerinden bir ay geçmiş olacak.hiçbi zaman dayanılmaz ağrılar çekmedim.geçtiğimiz perşembe kontrole gidip muayene oldum doktor çok iyi olduğumu söyledi.muayenede de eskisi gibi acı çekmedim.çok az bi batma benim kendimi kasmamdan dolayı oldu fakat gevşediğim an geçti.ameliyattan sonraki üç hafta evden çıkmamanız sürekli uzanıp dinlenmeniz gerekecek.onun dışında çok sıkıntısı yok.

X