Bizim de Meleğimiz Olacak, Buraya Yazıyoruz :)

canlar nasılsınmız uzuuuuunca bı aradan sonra 9 bucuk aylıkolduk bız bugun lısteye baktımda herkes dogum yapmıs rabbım olmayanlarada en yakın zamnada nasıp etsın ınsallah

kızlar ayy ne yazacağımı bilemedim zaman akıp gidiyor iş güç çocuk mücadele... bilmem anlatabildim mi geçmişi okuyamadım çok zaman olmuş ama herkes süper birsürü bebiş var sanırım çok şükür... unutulmadınız unutmayın emi sevgiler...

Merhaba kizlar ben bugun gebelik testi yaptim ikinci cizgi silik cikdi sizce hamilemiyim

Eklentiler

• 20151111_153741.jpg
    20151111_153741.jpg
    54,1 KB · Görüntüleme: 68
4 yok önce bu grupta bebis bekliyodim ve istediğim gibi de olmuştu...:anneadayı:şimdi de ikinciyi istiyorum ama 5- 6 aydır olmuyor sebepsiz . O yuzden tekrar bu gruba yazmak istedim inşallah bu ay olur diye benim gibi olanlar var miki dertleselimmm

Selam arkadaslar uzun zaman oldu hemde cok uzun zaman olmus yazmayali. Daha dogrusu buraya girmeyeli. Gecmise baktom yazdiklarimiza birbirime ettigimiz dualara cok özledim sizi. Herbitiniz ayri bi güzeldiniz. Keske bi arada ugrasakta selamlassak. Hem sevincimizi hemde huznumuzu paylasmisiz. Benimde suan Allahim bagislasin 2 tane boncugum var. Rabbim hepimizin evlatlarini korusun. Evlat sahibi olmak isteyenlerede hayirlisiyla nasip etsin. Allaha emanet olun

aylardan aralık.. adetime 12-13 gün var..hiçbir belirtim yok.. gittim hastaneye kan testi yaptırdım:KK1: gebeyim.. bir sevinç, bir sevinç.. sonra doktora gittim dış gebeymişim gerçi ama doktor dedi ki neden bu kadar erken kan testi yaptın.. falan filan.. demem o ki normalde sorsan doktorlaragebelik belirtileri değil derde ben diyorum ki Allah ım bilir hayırlısıyla belkide gebesindir ama sen ilişkiyede devam et bence.. gebe değilsende yumurtlama belirtisidir belki en azından günlerini değerlendir inşAllah.:KK1:
Hiçbir belirti yok muydu dış gebelikte arkadaşım ?

X