Gelinlik Modelleri Gelinlik seçimim için fikrinizi alabilir miyimmmm???

aedgun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2012
96
0
sevgili arkadaşlar,

diktirmek istediğim gelinlik bu... Boyum 168, kilom 58

tamamı saten ve kırık beyaz istiyorum...

Saçlarım düz topuz olacak...

Ayrıca gelin çiçeğimi de beyaz ve açık turkuaz olarak düşünüyorum.
Sizce nasıl?

Eklentiler

• $JILGUERO_A1.jpg
    $JILGUERO_A1.jpg
    63,7 KB · Görüntüleme: 124
  • $JILGUERO_C1.jpg
    $JILGUERO_C1.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 137
  • $gelin-ayakkabısı-modelleri.jpg
    $gelin-ayakkabısı-modelleri.jpg
    10,9 KB · Görüntüleme: 152
bütün olarak gayet güzel bence:KK12:.sadece etek biraz sade mi geldi-ki ben de sadeden yanayım ama bu çok dümdüz gibi:44:

çok sade ve güzel:)
çiçek konusunda da turkuaz ve beyaz iyi fikir bence çünkü gelinlik çok sade bi hareket olur:)

Evet eteği fazla düz... saten üzerine nasıl bir düzenleme yapılabilir? düşündüm ama pek bir şey bulamadım açıkçası.. çok kabarık ya da işlemeli gelinlikleri sevmiyorum... belki etek uçlarına bir müdahale gerekebilir :)

arkadaşım çiçeğini renkli yaptırmıştı çok hoştu çok güzel duruyor beyazın içinde ayakkabilar benimde aynısında bence başka tarz alırsan daha i olur çünkü o model hiç rahat değil.:KK8:

ayakkabının önü platform olduğu için rahat olabileceğini düşünmüştüm ama tabi deneyim daha önemli... çok teşekkür ediyorum katkılarınızdan dolayı...

ben de tam gözümde canlandıramıom ama belki belden başlayıp aşağı doğru sarkan dantel detaylar olabilir:KK31:

ayakkabı da burnu açık belki kesebilir parmaklarını denemen lazım,yine de kapalı model rahat olur derim ben.

acaba model üzerinde çok fazla oynamadan nasıl daha az sade hale getirebiliriz :)) ben duvağın çok uzun bir tül olmasını istiyorum, çiçeklerin de renkli olması eklenince sanki olur gibi gelmişti...

mavi bence donuklaştırır. daha canlı renkler kırmızı pembe turuncu olabilir çiçekte.

Turkuazın uğuruna inananlardanım :) çok sevdiğim bir renk... kremle iyi gideceğini düşündüm aslında...ama internette de bulamadım henüz istediğim çiçek modelini..

Turkuazın uğuruna inananlardanım :) çok sevdiğim bir renk... kremle iyi gideceğini düşündüm aslında...ama internette de bulamadım henüz istediğim çiçek modelini..

Merhaba,

Sade gelinliklerin üstüne googleda "bridal belt" veya "bridal sash" yazarak ulaşabileceğiniz kemerlerden yaptırabilirsiniz. Çok güzel oluyorlar bence.

Son düzenleme:
işte bu süper bi fikir :) mesela çok işlemeli olmayan, koyu krem, kuşağa benzer ve arkadan fiyonklu -fiyonk arakadan etek ucuna doğru uzanacak- bir detay nasıl olur ??

Bence siz görsel aramalarına başlayın ve bulduklarınıza göre karar verin. Renkli bir şey bile olabilir.

atelier-aimee-wedding-dresses-2012.jpg

wedding-sash-bridal-belt-turquoise-teal-fabric-flower-viogemini2.jpg

bunlar nasıl? baştaki gibi olsun ortayı bulalım dermişim :)) tabi ki tercih sizin, mutluluklar ve kolaylıklar :KK16:

$çiçek.jpg $gül.jpg

allah mutlu etsın canım her seyın cok guzel:nazar: darısı da banaaa:KK52:

X