yönetici adayı

meltem88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2012
1.224
3
kızlar bir siredir işsizdim..teyzem bir iş buldu..önetici adayı olacağım bir mağazada..beni işe alan bir bey..insan kaynakları uzmanı olan kız beni kasiyer yapmak için dirensede bu bey yöneticiadayı olarak alabileceklerini söyledi daha sonra ilerleyebilir statün dedi..ama o kız çok kötüledi işi öyle böyle değil..beni başka uzak mağazaya göndermek istedi o bey yok burda kalacak dedi
neyse yönetici adayı tam ne iş yapar onu bile tam anlamadım maaş 900 nette araştırma yaptım daha çok gibi 1200 üstü yazmışlar
üni mezunuyum ama işsizim ne iş olsa yaparım durumundayım nerdeyse
bu iş hakkında bilginiz varsa paylaşırmısınız

iş kötüyse o niye çalışıyormuş orda???ayrıca nasıl kötüledi acıklarsan sana daha ıyı yardımcı olrum

iş kötüyse o niye çalışıyormuş orda???ayrıca nasıl kötüledi acıklarsan sana daha ıyı yardımcı olrum

o bayan insan kaynakları uzmanıydı..bana yönetici adaylığı pis iş mesela eskiden öğrenciyken mağazada çalışmışsın o çok daha iyidir çok sorumluluğun olcak çok yorucu iş dedi..çok uzak bir yerde gözde mağazaları varmışta oraya kasiyer olarak göndermeye çalıştı..orda öğrencekmişim..
nese beni işe alan bey ise yok burda yönetici adayı ol istersen dedi bende tamam dedim

Son düzenleme:
O iş onun yetenek ve ilgisi dahilinde olmadığı için ona 'kötü' olabilir
ama sen daha denemeden bilemezsin. Umarım çok başarılı olursun
ve gönlüne göre bir iş olur, keyifle yaparsın inşallah...:KK3::KK3::KK3:

İş konusunda onlara muhtaç olduğun izlenimini yaratma çalışırken.
Unutma çalışma hayatı bir nevi alışveriş. Sen emek veriyorsun,
onlar da karşılığında para.

sonuçta yönetici adaylığına birisi alınacak değil mi??tabiri caizse sen onun babasının kızımısın da seni düşünüyor da söylüyor çok saçma bence.ya istediği biri olabilir o işe ya da kıskançlık yapabilir.sen yoluna devam et.baktın zor senın kararın çıkar ya da çıkmazsın.çokkk mutlu olursun işinde inşallahhh:)))

O iş onun yetenek ve ilgisi dahilinde olmadığı için ona 'kötü' olabilir
ama sen daha denemeden bilemezsin. Umarım çok başarılı olursun
ve gönlüne göre bir iş olur, keyifle yaparsın inşallah...:KK3::KK3::KK3:

İş konusunda onlara muhtaç olduğun izlenimini yaratma çalışırken.
Unutma çalışma hayatı bir nevi alışveriş. Sen emek veriyorsun,
onlar da karşılığında para.

haklısın canm bakalım artık :)

sonuçta yönetici adaylığına birisi alınacak değil mi??tabiri caizse sen onun babasının kızımısın da seni düşünüyor da söylüyor çok saçma bence.ya istediği biri olabilir o işe ya da kıskançlık yapabilir.sen yoluna devam et.baktın zor senın kararın çıkar ya da çıkmazsın.çokkk mutlu olursun işinde inşallahhh:)))

çok teşekkür ederim inşallahhhh :))

belki o insan kaynakları uzmanı bayan kendi tanıdığı başka birini yerleştirmek istiyordur o işe ondan kötülemiştir

yok yok öyle bir durum yok o bey evli teyzemin arkadaşı
yani o bayan herkesle ilgileniyor kendimde gördüm son kararı o bey veriyor

adam evli olabilirde kızında içten içe ilgisi varsa kıskanmış olabilir ne biliyim neler neler duyuyoruz olabilir yani

Anladığım kadarıyla migros, peynirci gibi bir yer başladığın. Bu tür yerlerde insanlar kasiyerlikten başlayarak genellikle o tür pozisyonlara geliyorlar. O yüzden bence kız da doğal olarak kendisi açısından bakarak belki oraya yükselme hedefi vardı ve bundan dolayı hazmedememiş olabilir. Yoksa emin ol seni düşündüğü için değil, bence onun dediğine bakma sen. Başarılar dilerim.

Anladığım kadarıyla migros, peynirci gibi bir yer başladığın. Bu tür yerlerde insanlar kasiyerlikten başlayarak genellikle o tür pozisyonlara geliyorlar. O yüzden bence kız da doğal olarak kendisi açısından bakarak belki oraya yükselme hedefi vardı ve bundan dolayı hazmedememiş olabilir. Yoksa emin ol seni düşündüğü için değil, bence onun dediğine bakma sen. Başarılar dilerim.

kız yine bende daha yüksek pozisyonda olacak bende anlamadım neden öyle davrandığını

kız yine bende daha yüksek pozisyonda olacak bende anlamadım neden öyle davrandığını

Bende zamanında mağazacılık sektöründe çalıştım çok gördüm,duydum böyle yıldırma politikalarını takma kafana canım şimdiden hayırlı olsun yeni işin..

Bende zamanında mağazacılık sektöründe çalıştım çok gördüm,duydum böyle yıldırma politikalarını takma kafana canım şimdiden hayırlı olsun yeni işin..

çok teşekkür ederim maaş naısl sizce 900 nette daha yüksek rakamlar gördüm o yüzden öğrenmek istiyorum acaba bilginiz var mı

yönetici adayı diye bi kadro ya da statü mü var? ilk defa duyuyorum. bu işin içinde bi çapanoğlu olmasın? kurummsal bi yer mi başlayacağın yer?

X