göğüs küçüklüğü

enbloon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2012
104
32
arkadaşlar öncelikle sunu sölemek istiyorum doğru yrden konu açp açmadğmı bilmiyorum ama umarm doğru yerdeymdr.. 16 yaşındaym ve göğüslerim normalden fazla küçük doğrusunu söylemek gerekirse hçç yok gibi bişey.. geçenlerde dikat ettim 12 yaşnda bi çocuğn bile göğüsleri bnden daha büyük.. doğrusu bu durum beni çok rahatsz ediyor. sürekli şu büyük gösteren südyenlerden takıyorum ama çok rahatsz edici.. sorularıma gelicek olrsak 1) göğüs kaç yaşna kadar büyür 2. bnmle aynı durumda olanınız varmı bunu bilmem lazım çok önemli 3. geçenlerde bi yerde okudum südyen takınca göğüs büyümüyomuş doğrumu bide ne yapmam lazm ??? şimdiden teşekkür ederim

arkadaşlar öncelikle sunu sölemek istiyorum doğru yrden konu açp açmadğmı bilmiyorum ama umarm doğru yerdeymdr.. 16 yaşındaym ve göğüslerim normalden fazla küçük doğrusunu söylemek gerekirse hçç yok gibi bişey.. geçenlerde dikat ettim 12 yaşnda bi çocuğn bile göğüsleri bnden daha büyük.. doğrusu bu durum beni çok rahatsz ediyor. sürekli şu büyük gösteren südyenlerden takıyorum ama çok rahatsz edici.. sorularıma gelicek olrsak 1) göğüs kaç yaşna kadar büyür 2. bnmle aynı durumda olanınız varmı bunu bilmem lazım çok önemli 3. geçenlerde bi yerde okudum südyen takınca göğüs büyümüyomuş doğrumu bide ne yapmam lazm ??? şimdiden teşekkür ederim

çokk bir bilgimm yokk tatlım bu konuda ama en azından bildiklerimi yazayım.. benim 16 yaşında göğüslerim normaldi evlendikten sonra ve hamileliğimde büyüdüler şuanda da emziriyorum ve normal boyutta.. sen de daha 16 yaşındasın.. bu yaşında evet göğüslerinin belirgin olması gerekirdi ama genetik faktörler belirliyor özellikle bunu.. sanırsam 18-20 yaşına kadar devam eder daha sonra da evlendiğinde ve anne olduğunda daha çok büyür.. şuan bunu sıkıntı etme..çok istiyorsan ilerde büyüdüğünde bazı bitkisel kürleri uygularsın bu konuda ama büyüdüğünde :KK20::KK20: 3.soruna gelince onu bende duymuştum ama çok da doğru bulmuyorum..

tekrar söylüyorum kafana takma şuanda mutlaka daha büyür özellikle de hamilelikten sonra.. büyümese de bitkisel yollarla veya eğer ki çok istersen estetik operasyonlarla halledersin ilerde.. :KK16::KK16:

içimi rahatlattın birazda olsa gerçekten teşekkür ederim :) ama ne biliyim gerçekten zor bi durum.. kendimi genç kız gibi bile hissetmiyorum şuan.. dışarı çıkıp üstüme başıma bişeyler almak bile istemiyorum çünkü hiçbirinin içinde güzel görünmüyorum..acaba doktora gitmem gerekirmi ??

içimi rahatlattın birazda olsa gerçekten teşekkür ederim :) ama ne biliyim gerçekten zor bi durum.. kendimi genç kız gibi bile hissetmiyorum şuan.. dışarı çıkıp üstüme başıma bişeyler almak bile istemiyorum çünkü hiçbirinin içinde güzel görünmüyorum..acaba doktora gitmem gerekirmi ??

rica ederim canım anlıyorum seni tabiki haklısın.. çok istiyorsan doktora gidip sorabilirsin zaten en güzeli de doktora gitmek belki bizim bilemediğimiz veya yanlış bildiğimiz şeyler mutlaka olur.. hem o daha güzel cevaplar ve daha iyi bilgiler verir, için de daha çok rahatlar.. :KK16::KK16:

benimde çok küçükdü evliyim hala çok büyümedi hamileyim hala büyümedi ama sorun etmemelisin bence tatlım genetik faktörler önemli

canım bunlar genetik genetikle alakalı ve sen daha gelişme çağında olduğun için içini rahat tut elbette daha büyür.. benim mesela göğüslerim çok büyük olmasına ragmen benimde göğüs uclarım yok denecek kadar az bende bunu takıyorum mesela kafama yakın zamanda evlenicem ve çocuğum olduğunda nasıl emziricem bilmiyorum malesseff :KK43:

aynı sorun bende de var 15 yasındayım ben. 70A kullanıyorum. aynen dedigin gibi 12 yasında benden daha buyuk olanlar var sinir bozucu evet ama kabullendim artık. herkes aynı degildir. cok buyuk olmasındansa kucuk olmasını tercih ederim.

cevaplarınız için çok teşekkür ederim hepinize yeni görüyorum kusura bakmayın <3<3

16 yaşından sonra çok da byyecegini sanmıyorum. Ben de 22 yaşındayım göğüslerim küçüktr. Destekli kullanırım. 70 - 75 kullanıyorum. Ama nedense bunu hiç kompleks etmedim. Sen de takma bence. tabi hiç yok gibi bişeyse doktora danışmak gerekiyor. Kiloyala da alakalı biraz. Eğer çok zayıfsan ondanda olabilir. 6- 7 kilo almak göğüslerini biraz olsun byütür. Gerçi herkes kiloyu farrklı şekilde alıyor kimisi kalçadan kimisi göbekten. Fizik yapınla da alakalı. Ama dediğim gibi doktora danış. Her şey normal derse bunu kafaya takma. İnan ki 3 gunluk dunyada buna takmayı değmez. Televizyonlarda gördüğümüz 90 beden göğsl kadın olmak zorunda değiliz.

16 yaşından sonra çok da byyecegini sanmıyorum. Ben de 22 yaşındayım göğüslerim küçüktr. Destekli kullanırım. 70 - 75 kullanıyorum. Ama nedense bunu hiç kompleks etmedim. Sen de takma bence. tabi hiç yok gibi bişeyse doktora danışmak gerekiyor. Kiloyala da alakalı biraz. Eğer çok zayıfsan ondanda olabilir. 6- 7 kilo almak göğüslerini biraz olsun byütür. Gerçi herkes kiloyu farrklı şekilde alıyor kimisi kalçadan kimisi göbekten. Fizik yapınla da alakalı. Ama dediğim gibi doktora danış. Her şey normal derse bunu kafaya takma. İnan ki 3 gunluk dunyada buna takmayı değmez. Televizyonlarda gördüğümüz 90 beden göğsl kadın olmak zorunda değiliz.

beni korkuttun açıkçası doktora gitmeyi düşünüyodum ama sonra birazdaha zamana bırakmaya kararvermiştim açıkçası kafam karıştı şimdi :KK43: ( buarada 170 boyundayım 1 ay önce falan 46 kiloydum şimdilerde kilo aldım 50 kiloyum ama göğüslerimde bideğişiklik farketmedim büyük boyutta sadece arada ağrı ve acı oluyo)

Son düzenleme:
aynı sorun bende de var 15 yasındayım ben. 70A kullanıyorum. aynen dedigin gibi 12 yasında benden daha buyuk olanlar var sinir bozucu evet ama kabullendim artık. herkes aynı degildir. cok buyuk olmasındansa kucuk olmasını tercih ederim.

senin gene bi südyen ölçün var ben 36 beden süngerli alıyorum ve içini pamukla falan dolduruyorum :KK43:( acınası

benimde çok küçükdü evliyim hala çok büyümedi hamileyim hala büyümedi ama sorun etmemelisin bence tatlım genetik faktörler önemli

benim böyle kalırsa evlenmeden önce estetik yaptırmam gerekir geleceğimle ilgili hayal bile kuramıyorum artık

beni korkuttun açıkçası doktora gitmeyi düşünüyodum ama sonra birazdaha zamana bırakmaya kararvermiştim açıkçası kafam karıştı şimdi :KK43: ( buarada 170 boyundayım 1 ay önce falan 46 kiloydum şimdilerde kilo aldım 50 kiloyum ama göğüslerimde bideğişiklik farketmedim büyük boyutta sadece arada ağrı ve acı oluyo)

çok kafaya taktıgın ıcın doktora git istiyorsan dedim :)) Ağrı ve acı herkesde olabılır özellikle regl donemin yaklaşıyorsa eline kitle falan gelmıyorsa problem yok bence...

Yeni okuyanlar falan nebiliyim kim okursa lütfen birşeyler yazın ne biliyim bir öneriniz var mı internette yazan otlardan kullanıyimmi yada doktora gidiyimmi off ben arada böyle oluyorum birden gerilip kapana sıkışmış gibi oluyorum kafamda bir sürü soru var off yaaa ağlamak istiyorummm( ÇOK ABARTTĞMI DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ ABARTTIĞIMIN FARKINDAYIM AMA BEN ARTIK ÇOK ZORLANIYORUM BENİMKİDE BİR TESELLİ ARAMA))

Son düzenleme:
ben de senin yaşındayken çok sorun etmiştim bir şeyler kullanmıştım ama fayda göremedim
şimdiyse umrumda değil aradan çok zaman geçmemesine rağmen.
seni çok iyi anlıyorum canım, ama açıkçası çok da önemi yok :KK34:

ben de senin yaşındayken çok sorun etmiştim bir şeyler kullanmıştım ama fayda göremedim
şimdiyse umrumda değil aradan çok zaman geçmemesine rağmen.
seni çok iyi anlıyorum canım, ama açıkçası çok da önemi yok :KK34:

sonradan büyüdümü peki (biraz kroca sordum ama kusuruma bakma .)

genetikten ziyada hormonalde olabilir.
acı gerçek ama artık büyüme yaşını tamamlamışsın 12 yaşımdaki gögüslerim neyse halen onlarlayım ve ben 25 yaşında 5 yıllık evliyim çocuk için birçok hormon ilacı aldım hiç etkilenmediler kilo alırsam 80 verirsem 75 maalesef minnacıklar ama artık üzülsemde yapacak birşey yok.
zamanla sende alışırsın.

genetikten ziyada hormonalde olabilir.
acı gerçek ama artık büyüme yaşını tamamlamışsın 12 yaşımdaki gögüslerim neyse halen onlarlayım ve ben 25 yaşında 5 yıllık evliyim çocuk için birçok hormon ilacı aldım hiç etkilenmediler kilo alırsam 80 verirsem 75 maalesef minnacıklar ama artık üzülsemde yapacak birşey yok.
zamanla sende alışırsın.

senin üzelme gerek yok bence cnm bnmle aynı durumda değilsin çünkü bnm malesef göğsüm yok bunu abartmak için söylemiyorum düz gibi bişey kısaca erkek gibi beni anladın mı biraz benim 80 beden göüslerim olucak mutluluktan uçarım heralde :)

Son düzenleme:
X