Frezya ve Mavişkonun topiği

Hadi yaaa :KK53::KK53::KK53::KK53:..bilerek söylemiş olmasın..aman canım dikkat ya..ne diyorlarmış peki merak ettim..

Ay gülsem mi ağlasam mı bilmiyorum resmen :KK9: Ben de sordum ne diyorlar peki dedim."Anlamıyorum ,dillerini bilmiyorum ki "dedi :KK31:

Ya dedim bu durum psikolojik (hatta bir psikolog tanıdığa sordum duyma sanrısı çok önemli bir sanrı dedi şizofren bile olabilirmiş) ya da gerçekten uğraşıyorlar.İki durum da korkunç vazgeçmek zorunda kaldım açıkçası onu bu durumda bırakmak kötü biliyorum ama korktum :KK30:

Son düzenleme:
Ay gülsem mi ağlasam mı bilmiyorum resmen :KK9: Ben de sordum ne diyorlar peki dedim."Anlamıyorum ,dillerini bilmiyorum ki "dedi :KK31:

İnanamıyorum..korkmuyor mu peki,dua okusun,onları gönderebilecek birinden yardım alsın..rahatlığa bak..biz olsak odadan çıkamayız valla :KK52::KK52::KK52::KK52:

Ya dedim bu durum psikolojik (hatta bir psikolog tanıdığa sordum duyma sanrısı çok önemli bir sanrı dedi şizofren bile olabilirmiş) ya da gerçekten uğraşıyorlar.İki durum da korkunç vazgeçmek zorunda kaldım açıkçası onu bu durumda bırakmak kötü biliyorum ama korktum :KK30:

Lizziecim en ilginç ayrılık konularından biri oldu bu..daha önce hiç böyle bir sebep duymamıştık..ama olsun canım üzülme hayırlısı olsun,ne denir bilemedim tatlımm

İnanamıyorum..korkmuyor mu peki,dua okusun,onları gönderebilecek birinden yardım alsın..rahatlığa bak..biz olsak odadan çıkamayız valla :KK52::KK52::KK52::KK52:

İlk söylediği gün annemle yattım korkudan biliyor musun :KK52: :KK52: Dua okuyormuş öyle dedi.Önce erkekliğine yediremeyip korkmuyorum dedi de sonra itiraf etti ürküyormuş. :KK9::KK9: Ya öyle bir iki de değil anlattığı kadarıyla neredeyse her gece geliyorlarmış çok kötü kesinlikle :KK30::KK30:

Son düzenleme:
İlk söylediği gün annemle yattım korkudan biliyor musun :KK52: :KK52: Dua okuyormuş öyle dedi.Önce erkekliğine yediremeyip korkmuyorum dedi de sonra itiraf etti ürküyormuş. :KK9::KK9: Ya öyle bir iki de değil anlattığı kadarıyla neredeyse her gece geliyorlarmış çok kötü kesinlikle :KK30::KK30:

Karabasan da olabilir aslında psikologa filan gitsinn..dediğin gibi canımmm eğer bu konu gerçekse de değilse de iki durumda da sen zararlı olacaksın,insan hoşlandığı kişiye odaklanamaz ki bu durumda :KK52::KK50::KK50::KK50::KK50:

Evet kesinlikle ben de onu söyleyeceğim psikoloğa git dicm de üzülür diye söyleyemedim henüz :KK31: Ama eninde sonunda söylcm belki iyi gelir :KK34:
Eheh korkarım ya buluşmalarda :KK52::KK52: Bir de sinemaya gidelim diyor karanlık düşünsene :KK52:

Evet kesinlikle ben de onu söyleyeceğim psikoloğa git dicm de üzülür diye söyleyemedim henüz :KK31: Ama eninde sonunda söylcm belki iyi gelir :KK34:
Eheh korkarım ya buluşmalarda :KK52::KK52: Bir de sinemaya gidelim diyor karanlık düşünsene :KK52:

Yalnız olduğunuzdan emin olamazsın:KK9::KK9::KK9::KK9:...üzülür mü canım neden üzülsün uygu bir dille söyle yazıktır ya ya hocaya gitsin ya da psikoloğa..garanti olsun ikisinde de gitsin..

Hiç sorma hani o ara birisiyle deniyordum ya aşık değilim ama diyordum açık açık söyledim ona aşık değilim olmayacak galiba diye ümit vermym üzülmesin diye söyledim işte :KK31: Sonra başka birisi çıktı bu sefer ben de hoşlandım çok güzel muhabbetimiz vardı her şey güzel başlamıştı. Amaaa gel gör ki onda da başka tuhaflık varmış :KK5: Bana dedi ki bir gün kulağıma iç harfliler fısıldıyor gece. Birkaç gün rahat uyuyamadım sonra da olmama kararını aldım işte:KK31: Ama henüz çok belli edemiyorum kesin olarak çünkü aramız çok iyiydi şimdilik sadece mesajlarına cevap kısa kesiyorum ya da az atıyorum.Sebep olarak da mesajlaşmayı sevmiyorum dedim öyle işte zamanla soğusun diye bekleyeceğim.
Artık ben de bıktım yani yok mu adam gibi adam bize yahu:KK1:

ayy öyle mi canımm..bende diyordum gercek aşkı bulmussundur şimdi
:26:
valla haklısın bizim, adam gibi adamı, o gercek aşkı bulmamız biraz zor olacak galibaa:KK5: veya imkansız

Son düzenleme:
Perimlecim kötü düşünmee kesinlikle..allahım seni üzmek istemiyor önceki iki tecrübe hatta biri sayılmaz da tamamen seni üzecek insanlardı bence..yaşacağın büyük aşkkı onlar heba ederdi..çok daha iyilerine layıksınn..

ah canım benim ya çok tesekkür ederimm...
yine içimi güzel duygularla doldurdun,çok sagol.
ozaman senin dedigin gibi inşallah o gercek aşk karsıma çıkar diyelim
:KK17::KK17:
buna inanmayı çok istiyorum.....

Son düzenleme:

ah canım benim ya çok tesekkür ederimm...
yine içimi güzel duygularla doldurdun,çok sagol.
ozaman senin dedigin gibi inşallah o gercek aşk karsıma çıkar diyelim
:KK17::KK17:
buna inanmayı çok istiyorum.....

Canım bulursun tabikisi ama ortamları sen yaratmalısın yoksa çok uzun sürebilir..ne bilim yeni ortamlara girin aradaşlarınızla daha çok vakit geçirin,kursa yazılın,üniversiteyse zaten bir sürü etkinliklik oluyor..yoksa evde beklerken gelecek kişi görücü usulu biri olur onu da beğenirsin beğenmezsin muamma..oturmayın haydiii kıslarrr :KK66::KK66::KK66:

Canım bulursun tabikisi ama ortamları sen yaratmalısın yoksa çok uzun sürebilir..ne bilim yeni ortamlara girin aradaşlarınızla daha çok vakit geçirin,kursa yazılın,üniversiteyse zaten bir sürü etkinliklik oluyor..yoksa evde beklerken gelecek kişi görücü usulu biri olur onu da beğenirsin beğenmezsin muamma..oturmayın haydiii kıslarrr :KK66::KK66::KK66:

:KK1::KK1:biz istiyoruz ki o gelsin bizi bulsun.
şöyle masallarda olduğu gibi ilginç bir hikaye olsun
:KK1:

ki zaten kimseyle uğraşmak istemiyorum ya canım;geçmiş baya yordu beni malesef
:85:
insanlarda da artık çok yalan dolan var;aşkı çok hafife almış durumdalar.buda beni uzaklastırıyor.
yani anlayacagın ben daha çoook bekar kalırım...o prens beni bulmadıkçaa
:KK1:

hadi bakalım sizin mürüvetinizi göreyim
:KK23:

kızlaar yine yazdıklarınızı geriden gördüm :KK43:

çok özledim yahu sizinle muhabbeti, okudum şimdi yazdıklarınızı da hepiniz ayrı şeker ayrı içtensiniz yaa seviyorum vallahi sizi :)))

bende hayat inanılmaz yoğun, okul bi yandan canıma okuyor, sınıfta az kişiyiz diye çok yükleniyorlar, haftada en az 1000 sayfa okuyoruz, yazılardı seminerlerdi derken kendime vakit kalmıyor :KK43::KK55::KK55: şimdi bir de işe başlama gibi bir durumum var, o da gelince iyice yoğunluktan ölücem heralde:) kendimi kariyerime adamışım yalnız yahu :KK9::KK9::KK9::KK9:

o benim konuya gelince, şu an aynı ortamda takılıyoruz neredeyse her gün. o kızla çıkmaya devam ediyor ve ben soğudum bi takım sebeplerden artık yaa..artık o kadar uzun zaman geçti ki zaten daha fazla beklemeye gücüm de kalmamış anlaşılan :)
normal davranıyorum ona da.

sizin haberleri de okudum, lizziecim aman diyim uzak dur boşver gitsin yahu öyle huzurunu kaçırabilecek kişilere yaklaşma senin gibisine mutlaka birileri çıkarr :)

frezyacım aynen devam zaten şekerlik abideleri resimlerini görüyorum faceten :) allahım bozmasıınnn :nazar::nazar::nazar::nazar:

perimlecime gelinceee, aynı modda bekliyoruz şu an canım beniimmm çaremiz kalmadı başka işte öyle bekliyoruz kısmetimiz bi yerlerden çıksın diye :KK1::KK1::KK1:

umutsuzlanma ama sen yine de, belli olmaz nerede ne zaman gelip bulacağı ya da bulacağımız, içindeki umudu kaybetme o daha çok lazım şu hayatta :KK34::KK34::KK34:

hepinize kocamaaannn :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

bu arada lizziecimle perimlecim, facebookunuz varsa mesaj olarak yollayın ekleşelim görüşelim :)
:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3: görüşürüz canlarım beniimm, artık arada da olsa bir bakmaya karar verdim yahu olmuyor böyle sizden uzak kalmak :)

çok özledim yahu sizinle muhabbeti, okudum şimdi yazdıklarınızı da hepiniz ayrı şeker ayrı içtensiniz yaa seviyorum vallahi sizi :)))

bende hayat inanılmaz yoğun, okul bi yandan canıma okuyor, sınıfta az kişiyiz diye çok yükleniyorlar, haftada en az 1000 sayfa okuyoruz, yazılardı seminerlerdi derken kendime vakit kalmıyor :KK43::KK55::KK55: şimdi bir de işe başlama gibi bir durumum var, o da gelince iyice yoğunluktan ölücem heralde:) kendimi kariyerime adamışım yalnız yahu :KK9::KK9::KK9::KK9:

o benim konuya gelince, şu an aynı ortamda takılıyoruz neredeyse her gün. o kızla çıkmaya devam ediyor ve ben soğudum bi takım sebeplerden artık yaa..artık o kadar uzun zaman geçti ki zaten daha fazla beklemeye gücüm de kalmamış anlaşılan :)

sizin haberleri de okudum, lizziecim aman diyim uzak dur boşver gitsin yahu öyle huzurunu kaçırabilecek kişilere yaklaşma senin gibisine mutlaka birileri çıkarr :)

frezyacım aynen devam zaten şekerlik abideleri resimlerini görüyorum faceten :) allahım bozmasıınnn :nazar::nazar::nazar::nazar:

perimlecime gelinceee, aynı modda bekliyoruz şu an canım beniimmm çaremiz kalmadı başka işte öyle bekliyoruz kısmetimiz bi yerlerden çıksın diye :KK1::KK1::KK1:

umutsuzlanma ama sen yine de, belli olmaz nerede ne zaman gelip bulacağı ya da bulacağımız, içindeki umudu kaybetme o daha çok lazım şu hayatta :KK34::KK34::KK34:

bu arada lizziecimle perimlecim, facebookunuz varsa mesaj olarak yollayın ekleşelim görüşelim :)
:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3: görüşürüz canlarım beniimm, artık arada da olsa bir bakmaya karar verdim yahu olmuyor böyle sizden uzak kalmak :)
Mavişkooommm nerelerdesin sen ya :26::26::26:..ne face de ne de burda görebiliyorummm seni..ben de çok yoğunum ama genelde bilgisayarla çalıştığım için girme fırsatım oluyor..sen tatilden şikayet ediyordun bak gördün mü be kadar yoğunsun:KK9::KK9:
Çok kötü hastayım dört gündür cumartesi sınavlar başlıyor çalışıyorum ama mavfoldumm ya :KK14::KK14::KK14::KK14:
neyse okul tatile girsin yine konuşuruz bol bol..öptümm mavilik şekerr kıssss:KK54::KK54:

Yaa evet evettt bizi sensiz bırakma gel arada sırada tatlımm:KK16::KK16:

Cnm benim nasılsın özledim seni sohbetini :KK16:Brazil topiğinede uğramadın arada bir iki satır bişeyler yaz.Özletme kendini öpüyorum:KK54: cnm yolun açık şansın bol olsun kendine iyi bak.

canlarıımmmm :)))) yeminle moral oldu iki satırınız bile :-)
ben de sizi çok özledimmm frezyamın dediği gibi şöyle bi tatile girsek de güzel muhabbetimize dönsek :-)
brazil de yoğunluğumla uzaklaştı gitti lioncum yaa ama tatilde yine varım başlıyorum! :-)
hepinizi kocamaaan öpüyorum ve seviyorumm :KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::21::21::21::KK16::KK16::KK16:

Kızlar nerelerdesiniz,napıyorsunuz.Baya baya zaman oldu konusmayalı.
Varmı hayatınızda değişiklikler?

Canlatıım buralarda olan olursa yazsıın özledim sizleri, buraların sohbeti bir başka oluyorr:-)

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X