medipol mega hastaneler kompleksi (medipol bağcılar üniversite hastanesi) ÇOK UCUZ!

canım sabırsızlıkla senden gelecek mesajı bekliyordumm. çoooook sevindim senin adına, ne güzel içine sinmiş.
suna hanımın muayene ücreti 50 tl miydi? randevuyu ne zaman almıştın?kaç gün önceden? ben de haftaya ctsi gideym diyorum.doktorun odasında ne kadar kldın, bayağı bilgi verdi heralde.. peki telefon numarasını veriyr mu herhangi bir durumda araman için? ayyy bir sürü soru sordum sana yaa..

Olsun canim bende cok mutlu oluyorum bunlari konustukca sole soyliyim bi giren en az 10 dk cikmiyo hatta 3 kisiyi yaklasik 1 saat bekledik gercekten cok ilgili bana guvem istedigin zaman randevu alabilirsin ben 2 gun onceden aldim ordaki bayan soyledi telefon numarasini vermis 24 saat ariyabilirsin die banada her konuda ariyabilirsiniz dedi ama kendi numarasini vermedi sanirim benim doguma cok var ya ondan... Gece kac olursa olsun haftasonuna denk gelsede doguma kendi giriyomus...evet muayene ucreti 50 tl normal dogumda 800 kusur dediler

Olsun canim bende cok mutlu oluyorum bunlari konustukca sole soyliyim bi giren en az 10 dk cikmiyo hatta 3 kisiyi yaklasik 1 saat bekledik gercekten cok ilgili bana guvem istedigin zaman randevu alabilirsin ben 2 gun onceden aldim ordaki bayan soyledi telefon numarasini vermis 24 saat ariyabilirsin die banada her konuda ariyabilirsiniz dedi ama kendi numarasini vermedi sanirim benim doguma cok var ya ondan... Gece kac olursa olsun haftasonuna denk gelsede doguma kendi giriyomus...evet muayene ucreti 50 tl normal dogumda 800 kusur dediler

kimin numarasını verdi, tam anlayamadım, kendi numarasını vermedi dedin ya.. bir dahaki randevun ne zaman, ne dedi doktor?

kimin numarasını verdi, tam anlayamadım, kendi numarasını vermedi dedin ya.. bir dahaki randevun ne zaman, ne dedi doktor?

Soyle canim orada konustugum suna hanimin hastasi olan bayan soyle soyledi "suna hanim bana numarasini verdi 24 saat ariyabilirsin "demis banada suna hanim kendi numarasini vermedi ama her konuda bana ulasabilirsin dedi dahilisinden yani

Soyle canim orada konustugum suna hanimin hastasi olan bayan soyle soyledi "suna hanim bana numarasini verdi 24 saat ariyabilirsin "demis banada suna hanim kendi numarasini vermedi ama her konuda bana ulasabilirsin dedi dahilisinden yani

Birdahaki kontrolum 1 ay sona 15 ekimde
Bu arada plesantan biraz asagida ama sorun yok dikkat et sadece agir is yapma dedi
Once tedirgin oldum ama sonra acikladi tek tek korkacak bisi yok hamd olsun
Sik iliski ve agir isler olmasin yeter dedi:)esim de tamam tamam yapmaz ben yaparim isleri diyo:)

Merhaba,
Bende düne kadar evime yakın ve yeni hastane diye medipol megaya gidiyordum. İlk açıldığında Derya yasar da muayene olmaya başladım. Ama çok pişman oldum ve doğumuma suan 1 hafta var ve korkup güvenmediğim için dün medistate de sadiye Eren e gittim. İnşallah doğumumu orada yapacagım. Medipole ilk gittiğimde ilgi alaka doktordan çok iyiydi memnun kaldığım için tercih etmiştim fakat suanda ücretsiz olmasından dolayı çok kalabalık ve doktorlar devlet hastanesinde bile daha ilgilidir diye düşünüyorum. Personel yeni ve bir cogu ilk defa çalışıyor. Dogumhanenin olduğu katta nst ye bağlanıyorum her seferinde odada unutuyorlar beni. Kendim çıkartıp danışmaya gidiyorum. Doğumda çocukla ilgili yada acemiliklerine gelecek en ufak bir hata bebeğimi yada beni riske atabilir. Çok büyük yatırım yapmışlar evet fakat hastanenin oturması için en az 6ay var.
Ayrıca bebeğimde gelişim geriliği görüp hamileliğim son zamanlarını zehir ettiler emin olmak için farklı yerlerde farklı doktorlara gittiğimde verilen degerler medipoldekinden çok farklı çıktı (dolplerime bakıldığı halde). Hiç sorun olmadıgı halde bir dunya esim ve ben üzüntü yasamisiz. Gebelikte tek bir doktor ve sizinle doktorun birinizi tanıması çok önemli. Özellikle son günlerde ben çok korktuğum için doktor destegine ihtiyacım vardı. Bu formdaki sadiye erenin yorumlarına bakarak gittim ve icim suan çok rahat. Doktorumdan hastaneyede çok güveniyorum. Son dakika benim gibi sorun yaşamamanız için iyi duşunun derim.

derya hanıma gitmekten niye pişman oldun bende öğrenebilirmiyim ben derya hanıma gidiyorum çok memnun kaldım.sen böyle söyleyince biraz tedirgin oldun şimdi

arkadaşlar lebriz hale aktün şuan orada görev yapıyormuş
bunu duyar duymaz havaya uçtum resmen, gebeliğimin ilk aylarında doktorum oydu
kendinden emin, tecrübeli ve işini çok iyi bilen biri
ben son zamanlarda başka doktora gidiyordum bazı sebeplerden dolayı

gebeliğimin 30. haftasındayım, harıl harıl doktor ve hastahane arayışındaydım
şuan hiç düşünmeden bu hastahanede hale hanımla doğum yapmaya karar verdim

Ben de Betül Hanım'a gidiyorum kızlar, şimdilik memnunum.
Geçen gidişimizde doğum katını da gezdik, gayet güzeldi.

Ben de Betül Hanım'a gidiyorum kızlar, şimdilik memnunum.
Geçen gidişimizde doğum katını da gezdik, gayet güzeldi.

Selam! Bende Betül Hanıma gidiyorum. Gerçekten çok kibar bir bayan. İlk randevum tesadüfen Betül hanıma çıktı bende bir daha değiştirmedim. 14 haftalık hamileyim henüz 2 kez gittim. Dİğer doktorların adı sürekli geçiyor. Fakat Betül hanımı çok duymuyorum. Çok fazla tecrübesi yok sanırım. Siz neler düşünüyosunuz?

Merhabalar kızlar. Ben de 10 gün önce, gebelik öncesi genel muayene amaçlı gittim Medipol Hastanesi'ne. Hastane görünüm, personel, temizlik & hijyen açısından çok iyi, özelin özelini düşünün o derece yani...
Ben doktor Neşe Hayırlıoğlu'na muayene oldum, çok olumlu, yumuşak ve ilgili bir hanım. Motive edici, moral verici bir yapısı var. Bu ay kendim ovu takibi yapacağım (bayrama denk geldiği için), sonraki ay da doktor yapacak takibimi ve başlayacağız bakalım hayırlısıyla.
Bu arada doktor muayenesi ücretsiz kızlar.. Sadece doç öğretim üyesine muayene 50 tl. Ayrıca doğum ücretlerini de görüştüm muhasebe ile yazayım;

SGK'lı olanlar için;

Normal Doğum ---> 1 gece yatış + Refakatçı + Bebek Paketi (Muayene, topuk kanı vs.) + Yemek = 550 Lira Epidural istenirse + 350 lira

Sezaryen Doğum --> 2 gece yatış + Doğum Öncesi Tetkikleri + Refakatçi + Bebek Paketi + Yemek = 1250 Lira

Doğumunuzu kendi doktorunuzun yaptırmasını isterseniz eğer mesai saatleri dışına denk gelirse + 200 lira ödeme alınıyormuş. Ama bence gerek yok, çünkü doktorların hepsi uzman.
Odalar tek kişilikmiş, yenidoğan yoğun bakım ünitesi varmış, devlet karşılıyormuş. Eğer bebekte sarılık oluşursa ve doktor isterse 1 gün yatış ile tedavi isteyebiliyormuş o da 350 liraymış...

Ayrıca, gebelik sürecinde yapılan tetkiklerin fiyatları da uygunmuş. Mesela en önemlileri olan 2'li ve 3'lü testler bile 70 liraymış. Diğer kan tetkikleri 7 lira- 12 lira civarlarındaymış. Bence çok uygun. Hiç devlette gezinmeye gerek yok. Ben buraya devam etmeye kesin kararımı verdim. Tavsiye de ederim gidin görün bence
:KK34:

Son düzenleme:
Bu hastanede suda doğum da varmışş. Onun fiyatı ne kadarmış acaba? Gittiğimde onu da sorayım bu sefer, unutmam inşallah :KK31:

Topik sahibi başka bir sitede yazmış buranın suda doğum fiyatını; SUDA NORMAL DOĞUM 1500 liraymış, ne güzell :KK23:

merhaba arkadaşlar bende bu hastanaeye gitmeyi düşünüyorum fakat çocuk uzm dr Ayşe AYAZ ÖZKUL gidicem.kafamı kurcalayan bikaç bişey var.şimdi aradım rand aldım c.tesi için ücretsizmiş..bir yandan çok güzel bir yandanda acaba muyaene ücreti almıyorlar diye gereksiz kafamızı karıştırıp test vs.bi hastalık çıkartırlarmı sizce ..çok tedirginimm..para kazanmak için yavrumun canının yanmasını istemiyorum.ve gereksiz olmaan şeyleri varmış gibi gösterip kafamı karıştırmalarınıda..yardımcı olurmusnuz..hiç çocuk için giden yokmu??:emir_bebek::26::26:

Anladığım kadarıyla bu hastanede herkes Suna hanımdan memnun. Ben de doktor arayışındayım denesem mi diyorum 28. haftadayım. Alışmak zaman alacak...

Selam! Bende Betül Hanıma gidiyorum. Gerçekten çok kibar bir bayan. İlk randevum tesadüfen Betül hanıma çıktı bende bir daha değiştirmedim. 14 haftalık hamileyim henüz 2 kez gittim. Dİğer doktorların adı sürekli geçiyor. Fakat Betül hanımı çok duymuyorum. Çok fazla tecrübesi yok sanırım. Siz neler düşünüyosunuz?

Aynen öyle Betül Hanım'ın adı pek geçmiyor, ben de senin gibi ilk randevumda tesadüfen gitmiştim, sonra da kaldı öyle değiştirmedim.
Çok sıcak, çok tatlı biri. Şimdilik hiç bir şikayetim yok kendisinden ama doğum konusunda tecrübesi nedir açıkcası benim de aklımı kurcalıyor.

Arkadaşlar dün gittim Suna hanıma. Bilgili, sakin sessiz bir doktora benziyor. Doğum konusunda siz gireceksiniz di mi diye sordum. Eğer mesai saatleri dışında olursa nöbetçi doktorların girdiğini ama illa da onun girmesini istersem gelebileceğini söyledi ama içime sinmeyen bir şeyler var. Bana bu çok saçma geliyor. Madem kendi doktorum benim doğumuma girmeyecekse neden ben hep aynı doktora gideyim? Ben de zaten doktorumu değişmek zorunda kaldım size alışıp doğumda da 3. bir doktorla devam etmek istemiyorum dedim. Bilmiyorum gerçekten kafam çok karışık.

Bu arada biraz da isterseniz hastane hakkında bilgi vereyim. Hastane malum çok yeni ve çok büyük bir hastane. Fiyatları da çok uygun. Suna hanımda muayene ücreti 50 TL, normal doğum 875 TL eğer mesai dışı olursa çağırırsak +400 TL , Epidural +350 TL . Diğer operatör doktorların muayeneleri sgklılar için sanırım ücretsizmiş. Doğumları da normal 550 TL oluyormuş. Kafam çok karışık ben daha sıcak arkadaşcıl bir doktor arıyorum sanırım. Tabi ki önemli olan bilgili tecrübeli olması ama bilmiyroum işte güvenebilmek kolay değil.

X