medipol mega hastaneler kompleksi (medipol bağcılar üniversite hastanesi) ÇOK UCUZ!

meraba arkadaşlar derya yaşarı tavsiye edrim çok tatlı sıcak bir doktor ve çok güzel ilgileniyor hastasıyla bir kere gidin pişman olmazsınız.

Arkadaşlar koşuyolu medipol cevahir tekcan hakkında bilgisi olan varmı ben muayeneye ona başlayacağımda..

Herkese merhaba arkadaşlar buradan takip edip araştırıp bende buğün medipol bağcılar Dr derya yaşara gittim bebişimizi gördük 9. haftamıza girdik herşey yolunda şükür derya hanıma da gelince de çok sıcak samimi güleç yüzlü bir bayan çok güzel ilgilendi bizimle çok güzel konuştu memnun kaldım Allahım izin verirse 9 ayımızı onunla tamamlamaktan yanayım bakalım.....:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

Dr. Neşe HAYIRLIOĞLU ile ovulasyon (yumurtlama) takibindeyiz kızlar, yarın (bugün) 3. buluşmamız olacak, doktor olarak yaklaşımını beğendiğim için kendisine devam ediyorum :KK34: Bakalım inşallah bu muayenede de güzel şeyler duyarım :KK16:

bende dün phia mın önerisiyle neşe hayırlıoğlu na gittim sakin biri hastayı tanım ak anlamında sordukları yetersiz geldi bana ama muayenesi iiyiydi sorullarıam cevap aldım ama dün çok geridim ve psikolojik olarakta çok kötüydüm ağladım durdum kan tahlillerine resmi sgklı olarak 161 tl verdim üstüne sonuçları zamanında alamdım dahada gerildim hasta haklarıan başvurmasam yine alamayacaktım sdabah 9 30 dan 15 30 a kadar hastanedeydim eşim işine geç kaldı üstelik perşembe alırız sonuçları gel gidelim demiştei ama ben 2.5 saat bekleyelim merak ediyorum dedim ve 11 den 15 e kadar perişan olduk bu benim şanssızlığım heralde :KK50:

merak edıyorum hala ucretsızmı muayeneler?
benım ılk dr um nese hanımdı baska bı hastanede sımdı ordaymıs :)
eger bu ay adet gorursem yada gormezsem her turlu bı kontrole gıtmek ıstıyorum
bakalım memnun kalırsam hastaneden devam ederım yoksa eskı hastaneme gerı donerım

bakalım memnun kalırsam hastaneden devam ederım yoksa eskı hastaneme gerı donerım

ewt muayeneler ücretsiz şuan

Canım, benim de doktorum Neşe Hanım :KK16:
Ben 5 kez oldu gideli, tanıdım iyice gerçi ama, sen nasıl buluyorsun kendisini, biraz bahseder misin sen de? :KK34:
Ovulasyon takibimi yapıyor, bakalım bu ay hamile olabilecek miyim :18:
Canım, hastaneden yana emin ol bir sıkıntın olmayacaktır, gidince de görürsün zaten.
Yalnız geçen haftalarda diğer topikten bir arkadaşım gitmişti, onun tahlilleri geç çıkmış şansına.
Ama ben son gittiğimde eşimin kardeşi de geldi, o da muayene oldu, tahlil yapıldı, 1 saate kadar çıktı onunki.
Zaten o sürede hastanenin kafeteryasında olursun, sıkılmazsın, maşallah dışarıdaki Cafe'leri aratmayacak türden, hastanede olduğunu unutuyorsun yani
:KK1:

Son düzenleme:
doğumdan sonra bebek anneyle aynı odada mı kalıyor,odalar nasıl,kaç kişilik,oda süslemesi yapılıyor mu gibi durumları merak ediyorum.bilgisi olan yazarsa çok sevinirim

doğumdan sonra bebek anneyle aynı odada mı kalıyor,odalar nasıl,kaç kişilik,oda süslemesi yapılıyor mu gibi durumları merak ediyorum.bilgisi olan yazarsa çok sevinirim

Öyküm senin doktorun kimdi? Ben muayeneye gittiğimde kısaca odaları da gezdik tek kişilik banyosu wcsi lcd tv rafakatçinin de kalabileceği güzel bir oda gibi görünüyordu. Ama bebek anne yanında mı kalıyor aklıma gelmedi doğrusu. Ama bu hafta kontrolum var gittiğimde unutmazsa sorarım.

Öyküm senin doktorun kimdi? Ben muayeneye gittiğimde kısaca odaları da gezdik tek kişilik banyosu wcsi lcd tv rafakatçinin de kalabileceği güzel bir oda gibi görünüyordu. Ama bebek anne yanında mı kalıyor aklıma gelmedi doğrusu. Ama bu hafta kontrolum var gittiğimde unutmazsa sorarım.

benim doktorum orda değil hastane değiştirip pahalı bir hastaneye geçti kontrollerime yine kendisine davam edeceğim ama doğumu orda düşünmüyorum bir de medipolden doktor bulayım iki doktora birden gideyim kontrole diye düşünüyorum nasıl olsa medipolde muayene ücretsiz hangi doktoru tavsiye edersiniz?

benim doktorum orda değil hastane değiştirip pahalı bir hastaneye geçti kontrollerime yine kendisine davam edeceğim ama doğumu orda düşünmüyorum bir de medipolden doktor bulayım iki doktora birden gideyim kontrole diye düşünüyorum nasıl olsa medipolde muayene ücretsiz hangi doktoru tavsiye edersiniz?

Öyle birine sordun ki :)) Kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş ya aynen o durum içindeyim. Bu arada hatırladım sen Ethicaya gidiyordun galiba, yani benim eski hastanem. Doktorum oradan ayrılınca ben de kendime yeni bir doktor aramaya başladım. Şuan Medipole gidiyorum. İki farklı doktor denedim ikiside eskisini unutturamadı. Ben mi çok şey bekliyorum yoksa onlar mı çok soğuk anlayamadım. Resmen devlet dairesinde işin görülsün diye sırada beklemek gibi birşey. Kendini hiç özel hissetmiyorsunki şuan en çok ihtiyacımız olan şey bu bence. Neyse fazla uzatmayayım ben Doç. Suna hanım ve Uzm. Derya Yaşar'a gittim. Kötü değiller tabi ki ama nasıl desem hani zorla muayene oluyormuşsun gibi hissediyorsun. Belki de bazı doktorlar ücretsiz muayene ettiği için aşırı yoğunluk yaşıyorlar bilemiyorum. Şuan 32. haftamdayım muhtemelen doğumum bu hastanede olacak, doktorum da Suna hanım diye düşünüyorum. Hastane hem yeni hem büyük hem de evime yakın. Artık gerisi kısmet yaşayıp görüşücez galiba...

Canım, benim de doktorum Neşe Hanım :KK16:
Ben 5 kez oldu gideli, tanıdım iyice gerçi ama, sen nasıl buluyorsun kendisini, biraz bahseder misin sen de? :KK34:
Ovulasyon takibimi yapıyor, bakalım bu ay hamile olabilecek miyim :18:
Canım, hastaneden yana emin ol bir sıkıntın olmayacaktır, gidince de görürsün zaten.
Yalnız geçen haftalarda diğer topikten bir arkadaşım gitmişti, onun tahlilleri geç çıkmış şansına.
Ama ben son gittiğimde eşimin kardeşi de geldi, o da muayene oldu, tahlil yapıldı, 1 saate kadar çıktı onunki.
Zaten o sürede hastanenin kafeteryasında olursun, sıkılmazsın, maşallah dışarıdaki Cafe'leri aratmayacak türden, hastanede olduğunu unutuyorsun yani
:KK1:

canım bundan tam 5 yıl onceydı 4.ayıma kadar devam ettım sonra hastaneden dolayı drumu degıstırmıstım
hatırladıgım kadarıyla yapması gerekenı yapıyor sorularına cevapta verr
kendılıgınden muhabbet eden bı yapısı yoktu hatırladıgım kadarıyla
ama sunu hatırlıyorum kılonu takıp edıyor uyarıyor :))
kıbar bır hanımdı onda ben dogum yapmadım ama daha yenı bı arkadasım yaptı memnun kalmıs

Bebek uzun zamandır uygulanan bir kural gereği artık gece gündüz anne yanında,
sadece basit tahliller için alınıp tekrar geri getiriliyor..

Kizlarr merhabaa
Ben dun lebriz hale hanimaa gittik
Neseliibir dr.sadece cok Hizli konusuyor.hastane cok temizz
Muaynem 5dk surmustur.herhalde ucretsiz diye.
Dr.u beklerken deryaa yasarr dr cok yogun olarak Gordum hastalarini kararsizim

X