medipol mega hastaneler kompleksi (medipol bağcılar üniversite hastanesi) ÇOK UCUZ!

bugün muayene oldum medipolde doktor tahlil istedi orda yaptırıcaktım ama 299 tl diyince vazgeçtim devlette yaptırıp oraya gideceğim

merhaba ,
yazdıklarını okuyunca cevap yazmak istedim, yaklaşık 6-7 yıldır sürekli kilo alıyordum, diyetisyen, spor hiçbirşey fayda etmiyordu, üstelik yediklerime çok dikkat ediyordum, sürekli yorgunluk vardı, hep uyumak istiyordum,çok üşüyordum, aşırı derecede saçlarım dökülüyordu, 2 düşük yaptım, defalarca doktora gittim ( haseki, vakıf gureba ,şişli etfal , medical park ) her türlü tahlilimi de yaptırdım, doktorlara sürekli bende tiroid olabilirmi diye de sordum ve yok dediler, ama bu dört hastanedeki doktorların hiçbiri birde ultrasonla bakalım demedi, ben oldun davul gibi,

kasım ayıydı galiba grip oldum ve doktora gittim, tahlilde yaptılar ve sende tiroid var ilaç kullanacaksın dedi doktor, ben ilaca başladım ama doktorada yok daha yeni test yaptırdım ben bu ilacı kullanmasam mı felan diyorum, şişli etfalde bazen yanlış tahlil sonucu çıkabiliyor çünkü, bu arada ben 1,5 ay felan iyileşemedim, tam iyiyim diyorum tekrar başlıyor, boğazımda felaket bir acı başladı, meğer grip virüsü tiroitlerime hasar vermiş, bu sayede tahlilde değerlerim yüksek çıkmış, bu arada şubat ayı geldi hamile olduğumu öğrendim ama bir yandan hastalıktan ölüyorum,boğazım o kadar acıyor ki başımı sağa sola çevirmek imkansız, gece 7 kez terden üstümü değiştirdiğimi biliyorum ki sadece 1 tshirt ve battaniye ile yatmama rağmen, aklıma çok kötü şeyler geliyordu, en yakın hastane medipol diye dahiliyeden randevu aldım, o da beni endokrine yönlendirdi ama beni görsen acıdan ağlıyorum,bir yandan bebeğime bir şey olacak diye çok korktum, çok şükür Allah yardım etti ve Sinan Çağlayanla tanıştık,önce beni yatıştırdı, geçici bir durum olduğunu ilaçla kısa sürede iyileşeceğimi söyledi ve 6 aydır onun kontrolündeyim ve doktorumdan çok memnunum, subakut tirois teşhisi kondu, her ay sağlık ocağında tahlillerimi yaptırıp Sinan beye gidiyorum, kolay kolay doktor tavsiye etmem ama Sinan beyden çok memnunum , iyi doktor olmasının yanında iyi bir insan olması benim için çok önemli, herşeyi detaylı anlatıyor ve hastalarına vakit ayırıyor

biraz uzun oldu ama acını çok iyi anladığım için paylaşmak istedim, geçmiş olsun

Canım benim allah senden razı olsun zaman ayırıp acımı paylaşıp bana tavsiyelerde bulunduğun için. bende evleneli 11 ay oldu 11 ayda 15 kilo aldım herkes evlilik yaradı evlilikten kilo aldın vs dedi. ama kilonun yanında halsizlik sinirlilik uykuya doyamama halleride baş gösterdi. hiç ama hiççç aklımın ucundan tiroidim olabileceği gelmedi taki bebeğimi kaybedene kadar :KK43: kürtaj yapan doktora o kadar kızgınım ki 4.07lik tsh değerini görünce beni uyarmadı allahın sevgili kuluyum ki yeni doktorum eski tahlillere bakarak beni bilinçlendirdi. şimdi kendime iyi bir endokronoji doktoru arıyorum medipoldeki doktorada gidip görüneyim. hamile kalmaya korkar oldum hamile kalınca kullandığın ilaçların bu hastalığın bebeğe yada sana bi zararı oluyor mu? allah senden razı olsun hakkını helal et

Canım benim allah senden razı olsun zaman ayırıp acımı paylaşıp bana tavsiyelerde bulunduğun için. bende evleneli 11 ay oldu 11 ayda 15 kilo aldım herkes evlilik yaradı evlilikten kilo aldın vs dedi. ama kilonun yanında halsizlik sinirlilik uykuya doyamama halleride baş gösterdi. hiç ama hiççç aklımın ucundan tiroidim olabileceği gelmedi taki bebeğimi kaybedene kadar :KK43: kürtaj yapan doktora o kadar kızgınım ki 4.07lik tsh değerini görünce beni uyarmadı allahın sevgili kuluyum ki yeni doktorum eski tahlillere bakarak beni bilinçlendirdi. şimdi kendime iyi bir endokronoji doktoru arıyorum medipoldeki doktorada gidip görüneyim. hamile kalmaya korkar oldum hamile kalınca kullandığın ilaçların bu hastalığın bebeğe yada sana bi zararı oluyor mu? allah senden razı olsun hakkını helal et

helal olsun, ne demek, keşke elimden gelse de yardımcı olabilsem, ben evlenmeden önce kilo almaya başlamıştım, evlenince de sürekli üzerine ekledim,herkes tabi eşinle yemekleri yedin şiştin diyordu ama maalesef öyle değilmiş, ben doktora tiroid olabilirmi diye sormama rağmen yok dediler, çektiğimiz acılar yanımıza kar kaldı,

geçen hafta TSH biraz yükselmişti Sinan bey ilacımın dozunu artırdı, 1 hafta sonra tekrar tahlil yaptırdım ve bu sabah sonuçları gösterdim çok şükür düzene girmiş, 1 ay sonra tekrar kontrolüm var, ilacı içmezsek asıl tehlikesi oluyormuş, bizim gibi olup ilaç kullanan bir çok hamile var, ben Sinan beyden çok memnunum ,kendisine emaillede , telefonlada ulaşabiliyorum iyi bir doktor olmasının yanında çok iyi bir insan, hamile kalmaktan korkma bak çok şükür seninde rahatsızlığın artık ortaya çıktı, bundan sonrasında inşallah tedbirini alır kontrol altında doğumunu yaparsın, hem tiroid sorununu çözersen kiloda verirsin ve daha sağlıklı bir şekilde hamile kalırsın

Allah şifa versin, doktora gidersen bilgi vermeyi unutma, hem ben merak ederim hemde bizim durumumuzda olan kişiler faydalanır...

helal olsun, ne demek, keşke elimden gelse de yardımcı olabilsem, ben evlenmeden önce kilo almaya başlamıştım, evlenince de sürekli üzerine ekledim,herkes tabi eşinle yemekleri yedin şiştin diyordu ama maalesef öyle değilmiş, ben doktora tiroid olabilirmi diye sormama rağmen yok dediler, çektiğimiz acılar yanımıza kar kaldı,

geçen hafta TSH biraz yükselmişti Sinan bey ilacımın dozunu artırdı, 1 hafta sonra tekrar tahlil yaptırdım ve bu sabah sonuçları gösterdim çok şükür düzene girmiş, 1 ay sonra tekrar kontrolüm var, ilacı içmezsek asıl tehlikesi oluyormuş, bizim gibi olup ilaç kullanan bir çok hamile var, ben Sinan beyden çok memnunum ,kendisine emaillede , telefonlada ulaşabiliyorum iyi bir doktor olmasının yanında çok iyi bir insan, hamile kalmaktan korkma bak çok şükür seninde rahatsızlığın artık ortaya çıktı, bundan sonrasında inşallah tedbirini alır kontrol altında doğumunu yaparsın, hem tiroid sorununu çözersen kiloda verirsin ve daha sağlıklı bir şekilde hamile kalırsın

Allah şifa versin, doktora gidersen bilgi vermeyi unutma, hem ben merak ederim hemde bizim durumumuzda olan kişiler faydalanır...

yardımcı oldun canım bana iyi bir doktor bulmaktan doktor önerisi sunmaktan daha iyi bir yardım olamazdı. endişelerim var canım sonuçta bir ilaç bir kimyasal inşallah bebeğini sağlıcakla kucağına alırsında ben ve benim gibilere umut olursun. çok korkuyorum hiç ilaç içmesem bebeği taşıyabileceğim maksimum süre 12 hafta daha fazla taşırsam zeka geriliği olma ihtimali %70miş. inşallah benimkide ilaçla düzenlenebilecek türden olur. salı günü devlet hastanesinden sonuçları alacağım burayada yazalım bakalım hakkımda hayırlısı olsun endişe doluyum çok korkuyorum :KK50:

yardımcı oldun canım bana iyi bir doktor bulmaktan doktor önerisi sunmaktan daha iyi bir yardım olamazdı. endişelerim var canım sonuçta bir ilaç bir kimyasal inşallah bebeğini sağlıcakla kucağına alırsında ben ve benim gibilere umut olursun. çok korkuyorum hiç ilaç içmesem bebeği taşıyabileceğim maksimum süre 12 hafta daha fazla taşırsam zeka geriliği olma ihtimali %70miş. inşallah benimkide ilaçla düzenlenebilecek türden olur. salı günü devlet hastanesinden sonuçları alacağım burayada yazalım bakalım hakkımda hayırlısı olsun endişe doluyum çok korkuyorum :KK50:

günaydın ,

hiç korkma , tedbirini alıp takdiri Allaha bırakacaksın, 2014 Ekim Anneleri kısmında konuştuğum anneler var ve benim gibi tiroid hastası olanlar var, hepimiz ilaçlarımızı içiyoruz, sen ilk kez duyduğun için şoktasın , tek değilim yani :) dediğin gibi sonuçlarını al iyi bir doktora göster, inşallah herşey yoluna girer hepimiz sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alırız ,sonuçları bizede yazarsın,

Gecmis olsun canim hamile kalmaya karar verince hormon testi yaptirdim tsh 5.14 cikti dunde hamile oldugumu ogrendim henuz doktorada gidemedim o kadar tehlikeli bi durum mu bu yani ?

günaydın ,

hiç korkma , tedbirini alıp takdiri Allaha bırakacaksın, 2014 Ekim Anneleri kısmında konuştuğum anneler var ve benim gibi tiroid hastası olanlar var, hepimiz ilaçlarımızı içiyoruz, sen ilk kez duyduğun için şoktasın , tek değilim yani :) dediğin gibi sonuçlarını al iyi bir doktora göster, inşallah herşey yoluna girer hepimiz sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alırız ,sonuçları bizede yazarsın,

evet canım ben şoktayım hala o şoku üzerimden atamadım. zaten ben çok evhamlı bi insanımdır şimdi bunu duyunca kafamda türlü çeşitli senaryolar kurmaya başladım. ama yalnız olmadığımı gördükçe iyi düşüneyim iyi olsun düşüncesine gidiyorum. hakkımda hayırlısı olsun bakalım inşallah bir problem olmadan ilk reglimi olayımda sonra korunmayı bırakmak istiyorum :KK17:

Gecmis olsun canim hamile kalmaya karar verince hormon testi yaptirdim tsh 5.14 cikti dunde hamile oldugumu ogrendim henuz doktorada gidemedim o kadar tehlikeli bi durum mu bu yani ?

teşekkür ederim canım allah benim yaşadıklarımı kimseye yaşatmasın. 5.14 çok yüksek ben seni uyarayım hamilelerde 2 ile 2.5 olması gerekiyormuş beni ilk jinekologum uyarıp dahiliyeye yönlendirmemişti ben yandım sen yanma arkadaşım benim 9+5de bebeğimin kalbi durdu hemen devlet hastanesinden dahiliyeye randevu al seni endokronojiye sevk etsinler bir takım haplar verip hormonu dengeliyorlarmış inşallah sağlıcakla kucağına alırsın bebeğini. tehlikeli derken benim gibi hayaller kurup ümitler bağladığın bebeğini ilk 12 hafta içinde kaybedebilirsin yada bir şekilde gebelik devam etse bile bebekte zeka geriliği olabilir allah korusun şeytan kulağına kurşun o yüzden tshını hafife alma ben yandım sen yanma doktoru ihmal etme

evet canım ben şoktayım hala o şoku üzerimden atamadım. zaten ben çok evhamlı bi insanımdır şimdi bunu duyunca kafamda türlü çeşitli senaryolar kurmaya başladım. ama yalnız olmadığımı gördükçe iyi düşüneyim iyi olsun düşüncesine gidiyorum. hakkımda hayırlısı olsun bakalım inşallah bir problem olmadan ilk reglimi olayımda sonra korunmayı bırakmak istiyorum :KK17:

günaydın,

biraz araştırma yapınca kendine gelirsin merak etme :)
biz bugüne kadar ne şoklar atlattık, tiroid en son çıkan, çok şükür her derdin bir demanı var önemli olan araştırıp bulmak, korunmayı bırakmadan önce bence hem endokrin uzmanına hem de iyi bir kadın doğum uzmanına görün derim, tiroid ilacına hamilelikten önce başlaman gerekebilir veya sadece hamilelikte tiroidin yükselmiştir, iyice emin ol sonra inşallah hamile kalırsın

evet canım ücret oldukça yüksek ama ilgi alaka çok yüksek diğer hastanelerdeki gibi 5 dakkada beşiktaş yapmıyorlar. doğumları sormadım ama doğum ücretlerininden normal 2000tlden aşağı olduğunu sanmıyorum.

Ben 2010 da orda normal doğum yaptım 1200 tl idi memorial a yeni geçmişti hastaneden çok memnun kaldın yine hamıleyım ama hastane arıyorum kararsızım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

günaydın,

biraz araştırma yapınca kendine gelirsin merak etme :)
biz bugüne kadar ne şoklar atlattık, tiroid en son çıkan, çok şükür her derdin bir demanı var önemli olan araştırıp bulmak, korunmayı bırakmadan önce bence hem endokrin uzmanına hem de iyi bir kadın doğum uzmanına görün derim, tiroid ilacına hamilelikten önce başlaman gerekebilir veya sadece hamilelikte tiroidin yükselmiştir, iyice emin ol sonra inşallah hamile kalırsın

allah başka şok yaşatmasın diyelim o zaman :) çok teşekkür ederim her şey için hakkımda hayırlısı olsun

Ben 2010 da orda normal doğum yaptım 1200 tl idi memorial a yeni geçmişti hastaneden çok memnun kaldın yine hamıleyım ama hastane arıyorum kararsızım

nerede oturuyorsun canım? ben avcılardayım bende hastane arayışındayım memorial hizmetten herkes çok memnun ama fiyatlar çok yüksek sezeryan olursam epuduralde isterim fiyatta oldukça artacak keşke biraz indirim falan yapsalar..

Ben şu anda Kağıthane de oturuyorum bıraz uzak kalıyor açıkcası

merhaba, ben de doktor ve hastane arayışı içindeyim. bu sürecin başındayım henüz. daha önce gittiğim doktordan pek memnun değilm, çok ilgisiz ve soğuk geliyr, pek açıklama yapmıyr. beni tatmin edecek, detaylı bilgi verecek, güler yüzlü, gerektiğinde telefonla da ulaşabileceğim bayan doktor arıyoruummm.

Merhabalar..
9 haftalık hamileyim doktor ve hastane arayışı içersindeyim şuan gittiğim hastaneden hiç memenun değilim çok ikgisiz gelio doktorum bana ve eğer mesai saati dışında doğum yaparsam nöbetçi doktor giriyomuşşş ne saçanalık güya özel hastane ne demiye para ödüyorum o zaman ben yardımcı olursanız sevinirim........

Merhabalar..
9 haftalık hamileyim doktor ve hastane arayışı içersindeyim şuan gittiğim hastaneden hiç memenun değilim çok ikgisiz gelio doktorum bana ve eğer mesai saati dışında doğum yaparsam nöbetçi doktor giriyomuşşş ne saçanalık güya özel hastane ne demiye para ödüyorum o zaman ben yardımcı olursanız sevinirim........

hangi dr.a gidiyosunuz?
suna hanım ve ebru hanımı çok tavsiye ediyolar.bende gidicem araştırıyorum hangi dr.a gitsem diye

dç. dr larla op.dr ların muayne ücreti ne kadar?
tavsiye edebiliceğiniz kadın doğum doktoru varmı?

hangi dr.a gidiyosunuz?
suna hanım ve ebru hanımı çok tavsiye ediyolar.bende gidicem araştırıyorum hangi dr.a gitsem diye

Hale kayıran internette yorumlarını okudum doğum yapanlar çok memenun fakat ben çok ilgisiz buldum pendik civarlarında bakıyorum gisbir hastanesine gidn varmı acaba....

dç. dr larla op.dr ların muayne ücreti ne kadar?
tavsiye edebiliceğiniz kadın doğum doktoru varmı?

Tam olarak bilmiyorum ama ablam geçen sene maltepe üniversitesi hastanesinde doğum yaptı dr normalken 85tl ödüyodu ama dçent olunca 120 tl ödemeye başlamıştı

X