Malatyada güvenilir ve ilgili doktor bilenler...

sultang

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2008
310
11
Ben su an sevgi hastanesinde ilknur aral a gidiyorum baska işinde iyi ilgili ve calıstıgı hastane de ıyı ve temız olması onemlı cunku bazı ozellerın kadın dogum servısı sıfır yani

malatyada otururken hayat hastanesinde sevgi hanım vardı ona giderdim.iyi bir doktor titiz ve temizler.aynı zamanda sevecen bir kadın.tavsiye edebilirim eğer hala ayrılmadıysa

nerdeyse malatya da bütün hastane ve doktorları bilirim.orda 6 sene kaldım.şimdi balıkesire tayin sebebiyle geldimve burda maalesef malatya da olduğu kadar alternatif yok.gözdekışla da ubeyd akçin var ama adamın hasta ile diyaloğu sıfır.hamile kalma sürecinde moralimi çok bozmuştu.bir iki vukuatı olduğunu da duymuştum onun haricinde giden çok hastası var.bi ara selmaorkan adında bi bayan vardı sevgi de ama şimdi nerde bilmiyorum.çok samimi ve başarılı olduğu kanaatini getirmiştim çünkü sorunu ben de değil eşim de tespit eden o olmuştu.daha sonrasında gözde sıtma pınarında ismail evren benim doktorumbence işinde son derece başarılı ama çok samimiyet kurmuyo hastalarıyla.ona rağmen tereddüt etmeden ona gitmenizi tavsiye ederim.sonuçta önemli olan bebeğinizin sağlığı.onun iyiolduğunu bilmek sizi de şüphesiz rahat ettirecektir.denizhan denizi de aşırı samimi buluyorum.yaptığı işten çok asıl onu popüler kılan hamile bayanlara bebekleri hakkında bilgi verirken bunu bir shova dönüştürmesi.haliyle bir çok doktorda bunu bulamayan biz bayanlar balıklama atlıyoruz.denizhan ismail evren için bizim ustamız diye bahsetmişti.ben kesinlikle malatya da kayda değer sadece ismail evreni öneriyorum.tek hoş olmayan gözde hastanesi biraz devlet hastanesi modunda.bu da orda doktorların çok iyiolmasından kaynaklanıyo.adamların iyi görünerek traj yapma gibi bir dertleri yok doktorlarına ve çıkardıkları işe güveniyolar.umarım yardımcı olabilmişimdir.keşke biri de bana çıkıp balıkesirde de şu doktor iyisakın şaşma ondan diyebilseydi:KK43:((

canım ben su an ismail evrene gidioyorum ama prolaktın değerim 56 çıkmıstı.normalde en fazla 29 olması gerekiyormus. ismail bey adet düzensizliği ve göğüsten süt gelme gibi bir problemin olmadığı için önemli bise değil dedi. ama arastırıyorum forumda diğer kızların hepsi ilaç kullanıyor, değeri 32 olan bıle. durum böyle olunca biraz güvenim sarsıldı ismail evrene. acaba tekrar denizhana mı gitsem dıyorum,belki o da aynı seyi söyleyecek ama ne bileyim, içim hiç rahat değil su an :KK43:

canım ben su an ismail evrene gidioyorum ama prolaktın değerim 56 çıkmıstı.normalde en fazla 29 olması gerekiyormus. ismail bey adet düzensizliği ve göğüsten süt gelme gibi bir problemin olmadığı için önemli bise değil dedi. ama arastırıyorum forumda diğer kızların hepsi ilaç kullanıyor, değeri 32 olan bıle. durum böyle olunca biraz güvenim sarsıldı ismail evrene. acaba tekrar denizhana mı gitsem dıyorum,belki o da aynı seyi söyleyecek ama ne bileyim, içim hiç rahat değil su an :KK43:

canım doktorundan şaşma derim.ismail bey gereksiz tahlil yapmaz ve çok fazla ilaç kullanımınada karşı bi doktor.ilk hamileliğimde vitamin desteğini bile onaylamamıştı.ama ben her doktor yazıyo diye kendim kullandım ve tek sahipolduğumaşırı kilolar olmuştu:)))bence biraz daha güven ben daha ondan memnun kalmayana rastlamadım.tek sıkıntı çok samimi değil.beni rahatsız eden o olmuştu.ama için rahat edecekse başka doktorlara görünüp onların da fikrini almak da yarar var elbet.

canım doktorundan şaşma derim.ismail bey gereksiz tahlil yapmaz ve çok fazla ilaç kullanımınada karşı bi doktor.ilk hamileliğimde vitamin desteğini bile onaylamamıştı.ama ben her doktor yazıyo diye kendim kullandım ve tek sahipolduğumaşırı kilolar olmuştu:)))bence biraz daha güven ben daha ondan memnun kalmayana rastlamadım.tek sıkıntı çok samimi değil.beni rahatsız eden o olmuştu.ama için rahat edecekse başka doktorlara görünüp onların da fikrini almak da yarar var elbet.

benim rahim filmimi de ismail bey cekti.insanlar bahsediyor ya 2-3 gün kanamam oldu, filmden sonra canım acıdı..vs. bende hiç biri olmadı.bunu da ismail beyin uzmanlığına bağlıyorum. ancak çok samimi bir arkadasımın ikiz gebeliğinde gittiği dr da ismail beymiş. kız ismail beyden çıkmış üniversite hastnesine gitmis aynı gün,aynı saatlerde, ve kızı doğuma almışlar :S bunu duyunca biraz güvenim sarsıldı.. ama senle konusmamız iyi oldu, ismail beye devam etcem.tesekkür ederim

ismail beye bende 9 ay gittim doğuma yakın sezeryanı savunup durdu neden normal olasın ki ne gerek var falan dedi hiç bir sebep yokken .. doğuma yakın başka doktora gittim. muayeneleri falan iyi sezeryan isteyenler rahatlıkla gidebilir..
doğumu Ali pekince yaptı ondan çok memnun kaldım ikinci gebeliğimde de ona gittim maatyada en gvendiğim odur.

sizin doğumunuza az kalmmış kimde düşünüyorsunuz ben de eşimin memleketi malatyada doğum yapacağım fakat hiç bir doktoru bilmiyorum tavsiyeniz var mı ben normal doğum düşünüyorum

bende 3 aydır ismail evrene gidiyorum ilk gittiğim gün anlatımı çok güzeldi ancak daha sonraları hep aynı şeyleri tekrarladı ve 3. ayım bitmesine rağmen benim ne kilomu ne tansiyonumu ölçmedi ve 2'li tarama testi sonucunu göstermeye gittiğimde ultrasonda bakmadı, ama bu sonuçtan sonra ense ölçüsüne bakması gerekirmiş. cinsiyeti belki belli olmuştur diye ultrasondan bakalım mı dedim ancak belli olmaz 4.aya gimeme yakın tekrar kontrolüm var o zaman bile belli olmaz dedi. Ben bu nedenlerle doktorumu değiştirmeyi düşünüyorum. Hayat Hastanesi Sevgi hanım ve Denizhan Deniz'in iyi olduğunu duydum. bunlardan birine gitmeyi düşünüyorum.

İsmail hoca banada bebek 13haftalikken kiz dedi şimdi 16 erkek diyo bi tanıdıkta öyle olmuş ama ona kız demiş bebek doğunca erkek olmuş sasırdım

X