3 Haftada 3 kg Verdim :)

part1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2012
57
0
kizlar bende forma girmeye calisanlardanim ,herhangi bir diyet listesi uygulamiyorum sadece bol protein ve sebze az karbonhidrat :)

saat 10da kahvaltimi haslanmis yumurta peynir zeytin salatalik domatesle yapiyorum.

aralarda sinirsiz cig sebze(havuc,salatalik vb) ayran(inanilmaz tok tutuyor) ve meyve yiyorum

saat 4,30 5 gibi sebzeli et yemegi(genelde) ayran(mutlaka) salata (mutlaka) ekmek yemiyorum ,yada 2 kasik pilav yiyorum..

saat 7-8 arasi yuruyorum..

3.haftamdayim ve 3 kg verdim,ac kalmiyorum,kendimi birseyden kisitlayip yanlisda beslenmiyorum,tek yonlu beslenmiyorum,etim sebzem sut urunleri ve meyvemi aksatmiyorum.sporumu hic kacirmadan tempolu bi sekilde inisli cikisli bir yolda yapiyorum..

sizlerle deneyimimi paylasmak istedim :)

Konu içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır.
Keyifli paylaşımlar...

yürüyüş kesinlikle zayıflatıyor. bende yuruyuş sayesinde zayıfladım. ama artık durdu malesef:KK14:

yürüyüş kesinlikle zayıflatıyor. bende yuruyuş sayesinde zayıfladım. ama artık durdu malesef:KK14:

bi sure sonra vucut kendini korkumaya aliyo noluyo diye :) ama devam edin birakmayin ben regl oldum dun yuruyusumu yapamadim agrimdan,bugun kesin yapcam :))

kizlar regl oldum birkac gun icinde bitecek ama kilo vermemisim :KK43:(
donemimden dolayimi??moralim bozulduu :KK43:

X