Limon suyu mu elma sirkesi mi??

ben ikisini de denedim uzun süre kullanmadım ama o yüzden sonuc ne olurdu zayıflarmıydım bilmiyorum.

elma sirkesinin tadı berbat içtiğim zaman midem kalkıyodu bence o yüzden iştahı kesiyo :)) devam ettiremedim sırf bu yüzden
limonlu su daha iyi en azından tadı güzel. ama üşendim açıkcası

ama şuan limonu bolca kullanıyorum özellikle yeşilçayımın içine ve bagırsakları çalıştırıyor gerçekten.

arkadaşım hem de nasıl diyorum. bende senin gibiydim bu bacaklarım nasıl ağrırdı sızlardı yürüyünce, merdiven çıkınca..
elma sirkesi kalsiyum dengesini sağlıyor. azı tamamlıyor fazlasını ise vücuttan atıyor. kullanmaya başladıktan sonra kısa kısa yürüyüşler yap ilk on gün ağrı sızı yapıcak ama sonra hem nefesin hem kemiklerin hem bacakların açılıyor ve bana mısın demiyorsun. ben 5 kilometre yürüdüm en son az tempolu koştum bacaklarım demir gibi oldu. hiç abartmıyorum gerçekten..
linkteki yazıyı mutlaka okuyun, tavsiyedir.

Sızıntı Dergisi - Elma ve Sirkesi

süpermiş ya çokk teşekkür ederim deneyeceğim,,
senin yazdığın şekilde yapmamış şartmı başka kullanım şekli varmı bir de hangi markanınkini alıyorsun farkedermi

canım benim bunlar da iyi sana bir tavsiyem olsun sıcak suyu ile küçük bir miktar çörek otu da iyi geliyor sabahları aç karnına yaparsan. ben 2 ay yaptım 8 kilo verdim tabi bu da yetmez biraz boğazdanda kasacaksın:KK1:

süpermiş ya çokk teşekkür ederim deneyeceğim,,
senin yazdığın şekilde yapmamış şartmı başka kullanım şekli varmı bir de hangi markanınkini alıyorsun farkedermi

canım ben sıcağa yakın ılık suya bi ya da iki yemek kaşığı sirke koyup bi çay kaşığı dolusu bal kattım ama daha çok zayıflamak içindi. sen bi yemek kaşığı olmasa da tatlı kaşığı sirkeye bi çay kaşığı bal koyarsan karşılığını yine alırsın. sirke olarak öncelikle aktardan marka farketmez organik doğal sirke al. fiyatları 12-16 lira arası. bi şişe bana bile 2 hafta gidiyordu sana 1 ay rahat gider. ya da fersan marka kullanabilirsin 3 lira fiyatı.. ama tabiki doğal elma sirkesi çok daha etkili onu belirteyim.

bir ay kadar sonra değişime inanamicaksın sana söyliim, çoğu kişi sabredemiyor 3-5 günde hemen sonuç bekliyorlar ama öyle olmuyor herşey vücudumuz makine değil =)) eminim çok mutlu çok enerjik bi insan olacaksın. kolay gelsin hayatım =))

bende elma sirkesi aldım içiyorum ama hergün içemiyorum salatalara kullanıyorum. tadı çok kötü geliyor bana suya koyunca ya :KK43: oysa salatada çok beğeniyorum. evde bal olmadığı için bal koyamıyorum acaba bal yok diye mi tadını beğenmiyorum?

bende elma sirkesi aldım içiyorum ama hergün içemiyorum salatalara kullanıyorum. tadı çok kötü geliyor bana suya koyunca ya :KK43: oysa salatada çok beğeniyorum. evde bal olmadığı için bal koyamıyorum acaba bal yok diye mi tadını beğenmiyorum?

merhaba, konu açılalı çok olmuş ama ben yine de yazmak istedim.
ben de bu sabah elma sirkeli suya başlıyım dedim, buyuk bardak ılık suya 1 yemek kaşığı sirke koydum azıcık tadını alsın diye limon damlattım ama zor içtim resmen midem kalktı. normalde de sirke kullanmam hiç, salatalarda falan da sevmem ama pes etmeden denemek istiyorum acaba bal yardımcı olur mu? bide bal şekerli olduğu için zayıflama için dezavantaj olur mu?

maden suyu ve limon da çok rahatlatıcı ve aynı zamanda kilo vermeye yardımcı oluyor

X